Atina Gece Hayatı

Atina Gece Hayatı

Yunanistan ülkesinin başkenti olan Atina gece hayatı şehirde çok hareketli olup, diğer Avrupa kentlerinden daha değişik bir eğlence anlayışı vaat etmektedir. Son derece enerjik olan Atina şehri çok değişin eğlence anlayışları geliştirmiştir, özellikle insanların eğlenebileceği publar, gece kulüpleri ve şarap evleri ayrıca da tavernalar mevcuttur.

atina gece hayatı

Öte yandan Antik Tiyatrolarda sahnelenmekte olan klasik müzik, caz müzik ve tiyatro oyunları seyrederek sanata doyabilir ve son derece modern olan konser salonlarında müzik ziyafeti çekebilirsiniz. Atina şehrinde hem çok çeşitli eğlence ortamlarına girebilir hem harika lezzetler tadabilir hem de müzikal anlamda ruhunuzu en iyi bir şekilde doyurabileceğinizden hiç şüpheniz olmasın.

Bu kentte geceye tam olarak başlamadan önce Atina eğlence yerleri kentin her bölgesinde bulabileceğiniz bir tavernada, harika Yunan müzikleri eşliğine enfes yöresel yemekler yiyebilirsiniz. Öte yandan yine bu tavernalarda geleneksel Yunan çalgısı olan buzukinin harika tınıları eşliğinde son dönem moda olan Yunan parçaları eşliğinde dans edebilirsiniz. Büyük bir kültür mirasına ev sahipliği yapan Atina kentinde apayrı bir gece hayatı yaşama olanağı da sunmaktadır.

atina eğlence yerleri

Örneğin Antik tiyatroda sahnelenmekte olan gece şovlarını izleyerek Atina seyahatinizin en özel tecrübesini yaşayabilirsiniz. Sakin bir gece geçirmek isteyen kişiler içinde Atina şehri oldukça fazla alternatife sahiptir, bu mekanlarda sakin bir şekilde yemek yiyerek dostlarınızla sohbet edebilirsiniz.

Bu Brettos bar Atina şehrinin merkezinde bulunan pek çok insanın takıldığı çok kaliteli bir mekandır ve bu mekanda birbirinden farklı onlarca likör ve kokteyl tadabilme fırsatınız vardır.

atina brettos bar

Brettos Bar hem eğlencenin hem de coşkunun tam anlamıyla tavan yaptığı bir mekan olup, damak tadınıza uygun olan her türlü içkiye de bulabileceğiniz bir yerdir.

Bilindiği üzere dünyaca meşhur olan Atina gece hayatı fiyatları bir turizm ve kültür merkezi olup çok farklı eğlence merkezlerine ev sahipliği yapmaktadır. Atina kentinde harika bir gece geçirmek isterseniz yapabileceğiniz onlarca alternatiften birini seçmeniz üzücü olabilir bu nedenle Atina tadını almak isterseniz bir günden fazla kalmanızı öneririz.

atina gece hayati fiyatları

Bu şehirde her bütçeye uygun olabilecek restoranlar ve eğlence mekanları mevcut olup, aşırı derecede lüks ve pahalı mekanlarda vardır. Bu nedenle bütçenizi ona göre ayarlamakta ve tercih edeceğiniz mekânın ücretlerini bir araştırmanızda yarar vardır fakat Atina şehir merkezinde bulunan içkili mekanların ücretlerinin son derece uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Kentte yine her bütçeye uygun olarak Atina konaklama yerleri sunmakla beraber Avrupa kıtasının en ucuz konaklama maliyeti olan şehirlerinde bir tanesidir. Eğer bütçeniz 5 yıldızlı bir otelde konaklamak için yeterli değilse Atina, sizlerle pek çok alternatif konaklama mekanı sunabilmektedir. Atina kentinde konaklama ihtiyacınızı gerek bütçe açısından gerekse ihtiyaçlarınız açıdan tercih edebileceğiniz yerler de vardır ve bu yerlerde son derece rahat bir biçimde kalabilirsiniz.

atina konaklama yerleri

Örneğin plaj tatili yapmak istiyorsanız Atina kentinin güney yakasında bulunan banliyöler sizler için iyi bir seçenek olacaktır. Eğer bütçeniz el veriyor ve lüks bir tatil planlıyorsanız kentin her bölgesinde beş yıldızlı, son derece lüks oteller bulabilirsiniz.

Bu otel tam anlamı ile bir cazibe merkezi olup Atina Hotel Grande Bretagne aslında kentte bulunan en iyi, en lüks, en şatafatlı otellerinden bir tanesidir.

atina hotel grande bretagne

Bu otelde bar, spa ve teras restoranı son derece iyi hizmet vermekle beraber hayallerinizdeki tatili bu otel sayesinde yaşayabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Merkezi bölgelerde Atina gece kulüpleri yaşantısı denilince akla ilk gelen bazı bölgeler vardır, bu bölgeler Gazi, Psiri ve Plaka bölgeleri başta olmak üzere başkaca yerlerde de gece kulüpleri mevcuttur. Bu şehirde eğlence mekanları ve gece hayatı son derece canlı olmasının yanı sıra sabah saatlerine kadar devam edebilmektedir. Öte yandan şehirde büyük bir üne sahip olan barlardan ilk akla gelenlerin arasında neler var inceleyelim.

atina gece kulüpleri

Alexander’s Bar, Galaxy Bar ve Brettos gibi barları bulunmakla beraber buralara giden kişiler unutulmaz bir gece yaşayacaklarından emin olabilirler. Gece kulüplerinde sergilenmekte olan Dj performansları, canlı müzikler ve ışıklandırmalar arasında kendinizi müziğin ritmine kaptırarak gönlünüzün dilediğince dans edebilir ve gecenizi tamamlayabilirsiniz.

Yorum Yap E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi
Avatar Seç
Avatar Seç

Gece Hayatı

Kopenhag Gece Hayatı
%100
Kopenhag Gece Hayatı
Kharkiv Gece Hayatı
%100
Kharkiv Gece Hayatı
Antalya Gece Hayatı
%100
Antalya Gece Hayatı
Soçi Gece Hayatı
%100
Soçi Gece Hayatı

İlçeler

Bozcaada
%72 Türkiye
Bozcaada
Karaburun
%100 Türkiye
Karaburun
Gökçeada
%100 Türkiye
Gökçeada
Avanos
%100 Türkiye
Avanos

Şehirler

Mersin
%100 Türkiye
Mersin
Artvin
%100 Türkiye
Artvin
Kırşehir
%75 Türkiye
Kırşehir
Mardin
%100 Türkiye
Mardin

Uçak Bileti

Sivas
%50 Türkiye
Sivas
Lefkoşa
%100 Türkiye
Lefkoşa
Leipzig
%0 Türkiye
Leipzig
İzmir
%100 Türkiye
İzmir

Ülke Gezileri

Türkiye Gezilecek Yerleri
Türkiye Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Polonya Gezilecek Yerleri
Polonya Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Özbekistan Gezilecek Yerleri
Özbekistan Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Slovakya Gezilecek Yerleri
Slovakya Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon