Belgrad Gece Hayatı

Belgrad Gece Hayatı

Sırbistan ülkesinin başkenti olan Belgrad gece hayatı aynı zamanda Güney Doğu Avrupa bölgesinde en büyük kenti olma özelliğini taşımaktadır ve bu şehirde 1,2 milyon kişi yaşamaktadır. Bu kentin gece hayatında özellikle hafta sonu veya hafta içi farkı bulunmaktadır, yani Belgrad gece hayatı her zaman için canlıdır bu kentte.

belgrad gece hayatı

Belgrad Gece hayatının devamlı olarak hareketliği oluğu burada barlar, diskolar ve gece kulüpleri dünya klasmanlarında olup, eğlence bu noktalarda sabahın ilk ışıklarına kadar devam etmektedir. Parti, eğlence ve dans gibi sözcükler denildiğinde ilk olarak akla Belgrad gelmesi çok doğaldır zira hem yaz mevsiminde hem de kış mevsiminde gece hayatının tavan yaptığı bir yerdir.

Buranın gece yaşantısı ile meşhur olmasını sağlayan Sırpların Belgrad eğlence yerlerini sevmelerinin yanı sıra eğlence yerlerinin dünyadaki kalite standartlarına uygun olmasıdır. Hatta bazı eğlence mekânları bu standartlarında üzerinde çılgın partiler düzenlemekte ve Belgrad kentinin eğlence, gece yaşantısı bakımından şanına şan katmaktadır.

belgrad eğlence yerleri

Bu şehirde gece hayatı o kadar renkli ve güzeldir ki insanlar zamanın nasıl geçtiğinin dahi farkını varamamaktadır ki bu konuda publar, barlar ve gece kulüpleri çok etkilidir buralarda eğlencenin dozu bir an olsun bile düşmez. Eğlence merkezlerinde özellikle Sırbistan ülkesinde son dönemde popüler olmuş çok ünlü olmuş şarkıcılar, Djler ve dansçılar sahne alıp insanları coşturmaktadır.

Bu mekan Belgrad Club Angels şehrin en önemli eğlence yerlerinden bir tanesi olup, dünya standartlarında olan bir eğlence yeri olmasının yan sıra farklı müzik konseptleriyle de dikkat çekmektedir.

belgrad club angels

Pariska caddesinde bulunan bu mekan eğlence ve gece hayatı için ne kadar olumu kavram varsa hepsini sonuna kadar hak ettiğinden şüpheniz olmasın.

Çılgın gece partileri ile ün salmış olan Belgrad gece hayatı fiyatları bilindik bir gece kulübünde eğlenmek isteyen kişilere şunu söylemekte yarar vardır, verdiğiniz her kurusu ortam hak etmektedir. Bu eğlence yerlerinde müzik hiç susmaz, dans pisti yoktur ve herkes karışık bir biçimde dans ederek kendisinden geçer sabaha kadar müzik ve eğlence asla bitmez.

belgrad gece hayatı fiyatları

Eğlence yerlerine giderken dikkat etmeniz gereken birkaç husus vardır eğer Sırp bir arkadaşınız varsa giriş ücreti ödemezsiniz ve garsonlara bahşiş vermezseniz asla sizinle ilgilenmezler. İçki fiyatları genelde ortalama bir rakamdır ne çok fazla uçuk bir ücret vardır ne de çok düşük, tüm ücretler standarttır.

Kendisini ziyarete gelen turistleri ağırlamak için son derece uygun Belgrad konaklama yerleri uygun olarak sunmaktadır ve kaliteli hizmetlerini uygun bir ücret karşılığında yapılmaktadır. Avrupa kıtasında bulunan diğer başkentler ile bir kıyaslama yapılırsa Belgrad şehrinin hem konaklama hem de gece hayatı için son derece uygun olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

belgrad konaklama yerleri

Diğer başkent ya da şehirlerde 3 yıldızlı bir otele vereceğiniz parayla burada çok rahat bir biçimde 4 ya da 5 yıldızlı bir otelde kalabildiğinizi göreceksiniz. Belgrad şehri her bütçeye uygun bir şekilde tasarlanmış olup çok farklı ve alternatif konaklama olanaklarını da ziyaretçilerine sunmaktadır zira dilerseniz günlük olarak ev kiralayabilir veya istediğiniz otel, pansiyon gibi yerlerde kalabilirsiniz.

Burası Belgrad Capital Hotel Garni müşteri memnuniyetini önemseyen ve müşterilerine çok iyi vakit geçirme konusunda son derece yardımcı olan bir işletmedir.

belgrad capital hotel garni

Şehir merkezine, gece kulüplerine ve alış veriş merkezlerine konumu çok yakın olduğu için şehre gelen turistler tarafından gönül rahatlığı ile tercih edilmekte olup fiyatı ise idealdir.

Bu şehir gece hayatını ve eğlence hayatını bambaşka bir yere taşımıştır dersek abartı yapmış olmayız Belgrad gece kulüpleri kaldı ki kenti ziyaret ettiğinizde sizde çok net bir biçimde bu durumu göreceksiniz. Bu şehirde birbirinden canlı birbirinden renkli onlarda gece kulübü vardır ve tamamı tüm günler dolup sabahlara kadar eğlence devam etmektedir.

belgrad gece kulüpleri

Örneğin Stefan Braun gece kulübü 20 yıldan fazla bir süredir bu kente aynı isim ve adreste hizmet vermektedir ve her gün öğlen 12.00 da açılır sabah 07.00 da kapanır. Bir diğer öne çıkan gece kulübü ise Hype Gece Kulübüdür ve bu kentin en iyi eğlence merkezi olarak bilinmektedir.

Yorum Yap E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi
Avatar Seç
Avatar Seç

Gece Hayatı

Kopenhag Gece Hayatı
%100
Kopenhag Gece Hayatı
Kharkiv Gece Hayatı
%100
Kharkiv Gece Hayatı
Antalya Gece Hayatı
%100
Antalya Gece Hayatı
Soçi Gece Hayatı
%100
Soçi Gece Hayatı

İlçeler

Bozcaada
%72 Türkiye
Bozcaada
Karaburun
%100 Türkiye
Karaburun
Gökçeada
%100 Türkiye
Gökçeada
Avanos
%100 Türkiye
Avanos

Şehirler

Mersin
%100 Türkiye
Mersin
Artvin
%100 Türkiye
Artvin
Kırşehir
%75 Türkiye
Kırşehir
Mardin
%100 Türkiye
Mardin

Uçak Bileti

Sivas
%50 Türkiye
Sivas
Lefkoşa
%100 Türkiye
Lefkoşa
Leipzig
%0 Türkiye
Leipzig
İzmir
%100 Türkiye
İzmir

Ülke Gezileri

Türkiye Gezilecek Yerleri
Türkiye Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Polonya Gezilecek Yerleri
Polonya Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Özbekistan Gezilecek Yerleri
Özbekistan Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Slovakya Gezilecek Yerleri
Slovakya Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon