Hamburg Gece Hayatı

Hamburg Gece Hayatı

Almanya da bulunan ve denizci kent olarak da bilinen Hamburg gece hayatı farklı seçenekleri ile misafirlerine unutulmaz anları yaşatacak kalitede gece hayatına sahip gece kulüpleri ve diskoları ile tanınmaktadır. Hamburg kentinde gece hayatı severler için St. Pauli isimli kent merkezinde toplanmış olan çok sayıda gece kulübü ve eğlence merkezi bulunmaktadır. St. Pauli canlı müzik ve konserler ışıltılı gece kulüpleri, barları ile Hamburg gece hayatı denilince akla ilk gelen eğlence merkezi iken bohemce tarzı ile dikkat çeken bir diğer kent de Schanzenviertel District kentidir.

hamburg gece hayatı

Liman kenti olmanın avantajı nedeniyle gelişmiş bir ekonomi ve popülariteye sahip olan Hamburg kenti, pub ve barları ile gece hayatında sükse yapan ve çok sayıda yabancı turiste ev sahipliği yapan bir kenttir. Şehrin olanca farklılık ve kozmopolit yapısı da kentin eğlence anlayışında yer alan sınırsızlığa yansımıştır.

Turizm ve sanayi ile ticaretin bir arada gelişme imkanı bulduğu Hamburg eğlence yerleri önemli bir liman kenti olarak çok sayıda farklı kültürden insana, geçici veya devamlı süreliğine ev sahipliği yapmaktadır. Barları gece kulüpleri oyun ve eğlence salonları ile Hamburg önemli bir kültür sanat ve eğlence kentidir. Kente ilk kez gelen konuklar açısından tavsiye edilebilecek çok sayıda gece kulübü ya da diğer anlayışla faaliyet sürdüren oyun ve eğlence merkezleri bulunmaktadır.

hamburg eğlence yerleri

Hafta içi yoğun ticari faaliyetlerin sürdüğü kentte özellikle hafta sonunun gelmesi ile birlikte eğlence olağan hızıyla devam ederken, eğlencelerin odak noktası ise St. Pauli kentinde yoğunlaşmaktadır. Eğlence mekanlarına yoğunluk durumuna bağlı olarak önceden rezervasyon yapmış olma ihtimali bulunurken, kimi mekanlarda da değişik kısıtlamalar uygulanarak kimi misafirlerin girişine izin verilmemektedir.

Kentin önemli oyun ve kültür aktivitelerinin bulunduğu alanlardan bir tanesi olan Hamburg Escape Diem isimli salonda odadan kaçış isimli gerilim dolu oyunlar oynanmaktadır.

hamburg escape diem

Mekana giriş için oyun severlerden kişi başı 250 Euro ücret talep edilse de inanılmaz heyecan dolu ve gerilim içeren oyun anlayışı nedeniyle çok sayıda kişi severek oyunlara dahil olmaktadır.

Canlı geceleri ile gündeme gelen Hamburg gece hayatı fiyatları incelemesi liman kenti olarak gece ve gündüz farklı eğlence anlayışlarına uygun farklı alternatifler sunulmaktadır. Farklı kültür ve yaş gruplarına mensup olan insanlara uygun bir şekilde sunulmakta olan eğlence fırsatları ile çok cuzi miktara ya da ücretsiz bir şekilde sunulur.

hamburg gece hayatı fiyatları

Gece hayatı denince Hamburg kentinde ilk olarak St. Pauli kenti gelirken neredeyse 1 kilometre boyunca devam eden sokakta, tiyatro sinema konser salonları bar ve gece kulüpleri sırasınca bulunmaktadır. St. Pauli bölgesinde yer alan dans ve eğlencenin soluksuz devam ettiği Altes Madchen isimli kulübe giriş yapmak için ziyaretçilerden 30 Euro ücret talep edilmektedir.

Faklı kültür ve medeniyete sahip Hamburg konaklama yerleri ziyaretçiler için toplamda milyonlarca insanı yıl içerisinden ağırlamakta, Hamburg kentinde misafirlerin taleplerine uygun bir şekilde düzenlenmiş çok sayıda otel ya da pansiyon bulunmaktadır. Lüks ve birinci sınıf kalitede hizmet isteyen konuklar için ilk başta söylenebilecek otelleri başında Grand Elysee Hamburg isimli 5 yıldızlı otel bulunmaktadır.

hamburg konaklama yerleri

St. Pauli de ye alan eğlence ve kültürel faaliyetlere yakın konumda ancak ortalama özelliklere sahip olan Hotel Mona adlı pansiyon da fazla ücret ödemek istemeyen müşteriler için tavsiye edilmektedir. Gezinize karar verdikten hemen sonra otel rezervasyonunuzu tamamlayarak oldukça verimli indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Hamburg merkezinde harika bir konuma ve sakinliğe sahip olan Grand Elysee hotel Hamburg 5 yıldızlı olup spa ve sauna salonları ile havuzları bulunmakta, bununla birlikte mükemmel hizmet kalitesini de bulabileceğiniz otelin bir gecelik konaklama ücreti 1100 TL civarında olacaktır.

grand elysee hotel hamburg

Özel anlarınızı paylaşmak ve farklı deneyimlerden faydalanmak için otelin süit oda fırsatını da değerlendirerek 2750 TL karşılığında süit oda kiralayabilirsiniz.

Almanya da deniz ve kültürün önemli uğrak noktalarından bir tanesi Hamburg gece kulüpleri, sınırsız eğlence anlayışına sahip bir Hamburg gece kulüpleri ve barları ile de konuklarına eğlenceli anlar yaşatmaktadır.

hamburg gece kulüpleri

Schanzenvierte isimli semtte bulunan Bar Rossi mutluluğu ve keyfi üst aşamada yaşamanıza aracılık etmektedir. İç mekanın genişliği ve hoş ışıklandırması ile DJ enerji dolu tavırları dansın ve eğlencenin gece boyunca akmasına yardımcı olmaktadır.

 

Yorum Yap E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi
Avatar Seç
Avatar Seç

Gece Hayatı

Kopenhag Gece Hayatı
%100
Kopenhag Gece Hayatı
Kharkiv Gece Hayatı
%100
Kharkiv Gece Hayatı
Antalya Gece Hayatı
%100
Antalya Gece Hayatı
Soçi Gece Hayatı
%0
Soçi Gece Hayatı

İlçeler

Bozcaada
%72 Türkiye
Bozcaada
Karaburun
%100 Türkiye
Karaburun
Gökçeada
%100 Türkiye
Gökçeada
Avanos
%100 Türkiye
Avanos

Şehirler

Mersin
%100 Türkiye
Mersin
Artvin
%100 Türkiye
Artvin
Kırşehir
%75 Türkiye
Kırşehir
Mardin
%100 Türkiye
Mardin

Uçak Bileti

Sivas
%50 Türkiye
Sivas
Lefkoşa
%100 Türkiye
Lefkoşa
Leipzig
%0 Türkiye
Leipzig
İzmir
%100 Türkiye
İzmir

Ülke Gezileri

Türkiye Gezilecek Yerleri
Türkiye Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Polonya Gezilecek Yerleri
Polonya Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Özbekistan Gezilecek Yerleri
Özbekistan Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Slovakya Gezilecek Yerleri
Slovakya Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon