İzmir Gece Hayatı

Ege kıyılarının incisi ülkemizin kendine özgü yaşam tarzıyla ön plana çıkan kenti İzmir, pek çok alanda olduğu gibi gece hayatında da kendine özgü bir kültüre sahiptir. Etkili ve eğlenceli bir gece hayatının varlığı sayesinde İzmir 7 gün 24 saat hareketin var olduğu bir kent özelliğine sahip olmaktadır. Canlı ve sıcak aynı zamanda birbirinden harika etkinliklerin yer aldım gece hayatında ister sevgilinizle isterse arkadaşlarınızla birbirinden güzel geceler yaşayabilirsiniz.

izmir gece hayatı
Ünlü eğlence mekanları ve kafeleriyle tanınan bir şehrimiz olan İzmir, gecelere akmak isteyen gençlere birbirinden farklı alternatif seçenekler sunabilmektedir. Kaliteli müzik dinleyebileceğiniz sınırsız dans ezgileriyle eğlenebileceğiniz bu mekanlar, son derece sıra dışı etkinliklere de ev sahipliği yapabilmektedir.

İzmir Eğlence Yerleri

Gece hayatının oldukça renkli ve hareketli olduğu İzmir çok sayıda farklı eğlence yerleri hususunda da oldukça iddialı bir şehir konumunda olduğu için misafirlerine mükemmel seçenekler sunabilmektedir. Gecenin geç saatlerine dek eğlenebileceğiniz mekanlar daha çok şehir merkezinde bulunmakla birlikte Çeşme ve Alaçatı gibi yerlerde de etkili eğlence yerlerinin bulunduğu bilinmektedir. İzmir şehir merkezi için eğlence mekanlarının daha çok Konak ve Alsancak bölgelerinden yoğunlaştığını söylemek mümkün olmaktadır.

izmir eğlence yerleri
Alsancak sınırları içerisinde yer alan gece kulüplerinin elit seviyede hizmet sunduğun bilinmekle birlikte bu gece kulüplerinin pek çoğuna giriş ücreti ödenmektedir. Böylece gece kulüpleri kendine özgü nezih ortamların oluşması yönünde özel bir çalışmaya imza atmaktadır. İzmir şehrinde gece eğlencesi arayan çiftler için bu gece kulüplerinin son derece güvenli ve nezih eğlence seçeneklerini sunabildiği bilinmektedir.

İzmir Tac Mahal

Şayet sevgilinizle sadece dans ederek eğlenmek istiyorsanız Tac Mahal tam size göre alternatif seçenekleri sunabilen bir eğlence yeri olarak karşınıza çıkmaktadır. Deniz kenarında yer alan bu mekan, müthiş bir ambiyansı misafirlerine sunabilen ender yerler arasında yer almaktadır.

izmir tac mahal
Mekana girişlerin ücretli olduğunu bilmeli ve bir kadeh cin tonik için 45 lirayı ödemeyi gözden çıkarmalısınız.

İzmir Gece Hayatı Fiyatları

Turizm sektörünün hareketli olduğu tüm şehirlerde olduğu gibi İzmir kentinde de hareketli bir gece hayatının bulunuyor olmasının doğal sonucu olarak çok sayıda farklı fiyat seçeneği karşımıza çıkmaktadır. Fiks menü fiyatları esasında en ekonomik eğlence olanağını sunduğu için en çok tercih edilen menüler arasında yer almaktadır.

izmir gece hayatı fiyatları
Standart bir fiks menünün 110 TL civarında olduğu bilinmekle beraber fiyata dahil olan tek kişilik 2 ara sıcak ve iki ana yemek de bulunmaktadır. Yine menüde 5 çeşit serpme mezeyle birlikte mevsim meyveleri de bulunduğu gibi iki kadeh içki de yer almaktadır.

İzmir Konaklama Yerleri

Hizmet sektörünün uluslar arası kalite standartlarında nerede kalınır çözümünü konforlu konaklama seçeneklerini sunabiliyor olması sayesinde İzmir şehrinde çok sayıda otel bulunmaktadır. Otellerin lüks tatil seçeneklerini sunabildiği gibi oldukça ekonomik fiyat seçeneklerini misafirlerine sunabilme kabiliyetine sahip oldukları bilinmektedir. İzmir şehrinin Konak ilçesinde yer alan Hilton Hotel İzmir, 5 yıldızlı bir konforu misafirleriyle buluşturduğu için kaliteli bir konaklama hizmetinin adresi konumundadır.

izmir konaklama yerleri
Konumundan dolayı mükemmel bir manzaraya sahip olan Hilton hotel, pek çok farklı aktiviteye de ev sahipliği yapmaktadır. Yine Wyndham Grand İzmir Ozdilek de adından sıkça söz ettiren bir otel olduğu için kenti ziyaret edenlerin sıkça tercih ettikleri bir konaklama yeridir. 5 yıldızlı olan bu otel, konforu ve lüksü misafirleriyle buluşturabilen güler yüzlü bir hizmet anlayışını konuklarıyla buluşturmayı başaran bir mekan olduğu bilinmektedir.

Mövenpick Hotel İzmir

Alsancak semtinde yer alan Mövenpick hotel 5 yıldızlı bir kaliteyi konuklarıyla buluşturmayı başarmış harika manzarasıyla ön plana çıkan bir otel olarak ön plana çıkmaktadır.

movenpick hotel izmir
Ocak ayı itibariyle tek kişilik konaklama ücreti 378 TL olan Mövenpick, turizm sektörünün hareketli olduğu dönemlerde fiyatlarında bir artışa gitmektedir.

İzmir Gece Kulüpleri

Alışılmışın dışında oldukça eğlenceli gece kulüplerinin merkezi konumunda bulunan İzmir ili, çok sayıda farklı eğlence mekanına ev sahipliği yapmaktadır. Renkli bir ambiyans oluşturma hususunda son derece başarılı olan gece kulüplerinin son derece etkileyici eğlence tercihlerini sunabildikleri de bilinmektedir.

izmir gece kulüpleri
Marche Cabaret İzmir şehrinde yer alan gece kulüpleri arasında en farklı ambiyanslardan birisi sunabilen bir eğlence mekanı olduğu bilinmektedir. Gece kulübü gösterişli gece hayatının merkezi konumunda olduğu gibi elit seviyede bir yer olduğunu söylemek de mümkün olmaktadır.

  • 16.03.2019
  • 1
  • 754
YORUMLAR
    Elif 21 Mayıs 2019, 04:43

    Sahildeki cafeler genelde canlı müzik veriyor İzmir’de her sahil tarafında bulabilir herkes. Bazen canlı müzik çalıyorum bende herkesi beklerim sahil kafelerine

    Yanıtla
YORUM YAZ