Köln Gece Hayatı

Köln Gece Hayatı

Almanya denilince birbirinden renkli Köln gece hayatı seçenekleri bulunduğu için, Köln şehrinde de çok sayıda farklı eğlence mekanının bulunduğu bilinmekle birlikte farklı konseptlere uygun yerlerin de bulunduğu bilinmektedir. Kentte çok sayıda İngiliz barları tarzında mekanlarının bulunduğu bilinmekle birlikte, Almanya ülkesine özgü daha klasik yerlerin bulunduğu da bilinmektedir.

köln gece hayatıKöln şehir merkezinde sadece gece kulüpleri değil, bira evleri ile çeşitli konseptlere sahip barlar da bulunduğu gibi, farklı bütçelere uygun olabilecek eğlence yerleri de bulunmaktadır. Gece kulüplerinin daha çok Rudolfspatz bölgesinde yayın olduğu bilinmekle birlikte, Altstadt bölgesinin de çok sayıda eğlence mekanına ev sahipliği yaptığı bilinmektedir.

Almanya ülkesinin Kuzey Ren Eyaletine bağlı olan Köln, çok sayıda eğlence mekanına ev sahipliği yapabildiği için ülke turizminin yoğun olarak yaşanıldığı bir şehirdir. Şehirde çok sayıda Türk bulunmakla birlikte, Eğlence mekanlarında Türklerle karşılaşmanız gayet olağan olduğu gibi gece kulüplerinin daha çok Rudolfspatz bölgesinde yer aldığı bilinmektedir.

köln eğlence yerleriŞehirde hemen her konsepte uygun bir şekilde eğlence yerlerinin bulundu bilinmekle birlikte, Altstadt bölgesinde de çok sayıda gece kulübünün bulunduğu bilinmektedir. Özellikle yaz aylarıyla birlikte gece hayatının hareketli olarak yaşanıldığı bu güzel şehir, bahçesi bulunan bar ve diskolarıyla da ön plana çıkmaktadır.

Birbirinden güzel müzikler eşliğinde arkadaşlarınızla güzel bir gece geçirebileceğiniz Studio 672, kentin en gözde yerleri arasında bulunduğu için çok sayıda misafire ev sahipliği yapmaktadır. Studio 672 yaz aylarında ise tam bir bira bahçesine dönüştürüldüğü için, farklı konseptlerin yaşanılabildiği ender yerler arasında bulunmaktadır.

köln studio 672Bu güzel neşeli mekanın, sürekli müdavimi olan konukları olduğu gibi dünyanın hemen her ülkesinden konukları da bulunmaktadır.

Kentte yer alan gece kulüplerinin farklı fiyat seçenekleriyle misafirlerin karşısına çıktığı Köln, dünya çapında ün yapmış olan çok sayıda eğlence mekanlarına ev sahipliği yapmaktadır. Fiyat seçenekleri söz konusu olduğunda hemen her bütçeye uygun bir şekilde eğlence konseptlerinin bulunduğu bilinmekle birlikte, son derece lüks olarak tanımlanabilecek hizmetler de bulunmaktadır.

köln gece hayatı fiyatlarıHızlı gecelerin hareketli şehri olan Köln, sabaha kadar açık olan ve eğlencenin doruklarında yer alan bir gece hayatından söz etmek mümkün olduğu gibi, 2 Euro fiyat üzerinden bir kadeh içki alabileceğiniz mekanlar da bulunmaktadır.

Yaz aylarının güzel şehri olarak karşımıza çıkan Köln, konaklama sektörünün hareketli olduğun bir kent hüviyetinde olduğu için çok sayıda otele ev sahipliği yapmaktadır. Bisikletle dar sokakları gezilebilen, sevdiklerinizle romantik anlar geçirebileceğiniz bu güzel şehirde 5 yıldızlı otellere rastlamak mümkün olmaktadır.

köln konaklama yerleriKonaklama alanlarının daha çok Altstadt Nord bölgesinde yer aldığı bilinmekle birlikte, Hemen her bütçeye uygun olabilecek otel seçeneklerinin bölgede bulunduğu bilinmektedir. Hilton Cologne, kendine has mimari yapısıyla ön plana çıkan bir otel olabildiği gibi, müşteri memnuniyeti eksenli hizmetiyle de büyük beğeni kazanmaktadır. Yine Hotel Sino, düşük bütçeli bir konaklama hizmeti sunabildiği için en ekonomik otel seçeneği olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bölgede hizmet sunan 5 yıldızlı oteller arasında seçkin bir yere sahip olan Excelsior Hotel Ernst, kendine özel fiyat seçenekleriyle konuklarının karşısına çıkmaktadır. Bir gecelik konaklama ücretinin 3.116 TL civarında olduğu bu lüks otel, uluslar arası çapta faaliyet gösteren bir mekan olarak dikkatleri üzerine çekmektedir.

köln excelsior hotel ernstKöln şehrinde hizmet sunan 438 otel arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan Excelsior Hotel Ernst, erken rezervasyon yaptıran misafirlerine daha uygun fiyatlı seçenekler sunabilmektedir.

Kendine has gece hayatıyla ön plana çıkan Köln, çok sayıda gece kulübünü de ev sahipliği yaptığı için hemen her konseptin içerisinde yer aldığı eğlence mekanlarına da sahip olmaktadır. Şehirdeki gece kulüpleri arasında yer alan Seiberts, şık tasarım özellikleriyle konuklarına farklı bir ambiyans sunmaktadır.

köln gece kulupleriKöln bölgesinde renkli ambiyansıyla ön plana çıkan Ona Mor, mükemmellik sertifikasına sahip bir gece kulübü olarak konuklarını eğlencenin doruklarına çıkarmak hususunda oldukça başarılıdır. Bu eğlence mekanında arkadaşlarınızla güzel bir gece yaşayacağınız gibi, şehrin eğlence kültürüyle de yakından tanışmanız mümkün olmaktadır. Böylece bu güzel şehirde güzel anılar biriktirerek, mükemmel bir tatilin konforunu yaşayarak sevdiklerinize bu kentin güzelliklerini anlatabilirsiniz.

 

Yorumlar (1)
  • ZE
    Zeki Göreli
    1 sene ago
    Eğlence yeri içerisinde bulunan Studio 672 aslında canlı müzik için hafta sonu değerlendirilecek güzel bir mekandır. Genelde Türkler kendi mahallelerinde bulunan canlı müzik yerlerine gitse bile burada tanıtılan yer tam coşmak için birebir denilir.
Yorum Yap E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi
Avatar Seç
Avatar Seç

Gece Hayatı

Kopenhag Gece Hayatı
%100
Kopenhag Gece Hayatı
Kharkiv Gece Hayatı
%100
Kharkiv Gece Hayatı
Antalya Gece Hayatı
%100
Antalya Gece Hayatı
Soçi Gece Hayatı
%0
Soçi Gece Hayatı

İlçeler

Bozcaada
%72 Türkiye
Bozcaada
Karaburun
%100 Türkiye
Karaburun
Gökçeada
%100 Türkiye
Gökçeada
Avanos
%100 Türkiye
Avanos

Şehirler

Mersin
%100 Türkiye
Mersin
Artvin
%100 Türkiye
Artvin
Kırşehir
%75 Türkiye
Kırşehir
Mardin
%100 Türkiye
Mardin

Uçak Bileti

Sivas
%50 Türkiye
Sivas
Lefkoşa
%100 Türkiye
Lefkoşa
Leipzig
%0 Türkiye
Leipzig
İzmir
%100 Türkiye
İzmir

Ülke Gezileri

Türkiye Gezilecek Yerleri
Türkiye Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Polonya Gezilecek Yerleri
Polonya Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Özbekistan Gezilecek Yerleri
Özbekistan Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Slovakya Gezilecek Yerleri
Slovakya Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon