Kopenhag Gece Hayatı

Kopenhag Gece Hayatı

Warning: DOMDocument::loadHTML(): htmlParseEntityRef: no name in Entity, line: 12 in /home/gezdir/public_html/gezi/inc/Parser.php on line 15

Warning: DOMDocument::loadHTML(): htmlParseEntityRef: expecting ';' in Entity, line: 28 in /home/gezdir/public_html/gezi/inc/Parser.php on line 15

Danimarka ülkesinin başkenti olan Kopenhag kenti her yaş ve farklı zevke hitap eden yiyecek ile içecek kültürünün yanı sıra gün boyu devam eden eğlence ile Kopenhag gece hayatı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Indre By isimli şehir merkezinde kurulmuş olan çok sayıda gece kulübü ve barları ile öğrencilerin yoğun şekilde yaşadığı kentte eğlence gün boyunca kesintisiz bir şekilde devam etmektedir.

kopenhag gece hayatı

Çok şık iç dekorasyonu bulunan barlarda dilerseniz DJ yönetiminde harika bir şekilde akan müziği ayak uydurarak dans edebilir ya da şömine başında içkinizi yudumlayabilirsiniz. Şehirde aralıksız devam eden Kopenhag gece hayatına ek olarak şehir kültürel değerlere de sahip çıkmaktadır ve bu nedenle şehir merkezinde çok sayıda ziyaretçisi olan Kraliyet Tiyatrosu oldukça aktif bir merkezdir.

Kendilerine özel festivalleri ve eğlence sistemi olan Kopenhag eğlence yerleri için çok fazla çaba sarf etmeye gerek duyulmaz ve ayrıca kent gece gündüz sürekli ışıl ışıldır. Şehir merkezinde bulunana Indre By isimli merkezi yapı içerisinde tüm ünlü mekan ve yapılar kuruludur ve insanlar vakitlerinin önemli bir kısmını buralarda geçirir.

kopenhag eğlence yerleri

Oyun parkları kültür ve sanat etkinliklerinin yanı sıra gece kulüpleri ve barların iç içe olduğu Kopenhag kentinde insanlar gün boyu farklı aktiviteler ile uğraşarak vaktini değerlendirebilmektedir.

20 yıldır aktif bir şekilde varlığını sürdürmekte olan Kopenhag Culture Box isimli mekanda en eğlenceli şekilde elektronik müzikler yapılmakta ve dünyaca ünlü müzisyenler sahne almaktadır. Gece kulübünün Black Box ve Red Box isimli iki farklı bölümü bulunurken, gece kulübünün Zoo bar isimli kısımda harika ve oldukça meşhur olan kokteyller sunulmaktadır.

kopenhag culture box

Perşembe günleri ile cumartesi ve Pazar günleri hizmet vermekte olan gece kulübünden gecenin ilk ışıklarına kadar müşteriler ayrılmadan eğlencelerine devam etmektedirler. R & B müzik türlerinin en iyi biçimde yansıtıldığı gece kulübünün farklı kısımları aracılığı ile dans ve eğlencenin farklı türlerinde misafirlere eğlence dolu anlar yaşatılmaktadır.

Kopenhag kentinde faaliyetlerine devam eden gece hayatı fiyatları uygun olsa bile çok sayıda bar ve gece kulübünün girişinde insanların şık kıyafetleri ile mekana gelmiş olmalarına oldukça dikkat edilmektedir. Farklı eğlence amaçları için farklı konsept ve tasarım ile zenginleştirilmiş mekanların da yer aldığı kentte her keseye uygun eğlence fırsatı sunulsa da genel olarak pahalı bir şehirdir.

kopenhag gece hayatı fiyatları

Kopenhag merkezli gece kulüplerinin girişlerinde insanlardan ortalama 15 dolar gibi sembolik ücretler talep edilmekte ve ücretler mekanlara göre değişkenlik göstermektedir. Ortalama özelliklere sahip olan mütevazi bir mekanda eğlenmek isteyen konuklar bir kadeh içki için ortalama 5 dolar ücret ödemektedirler.

İskandinav kentleri arasında en çok ziyaret edilen kentlerden bir tanesi olan Kopenhag da insanların konaklama yerleri ihtiyaçlarına uygun seçeneklerin bulunduğu çok sayıda otel ve pansiyon bulunmaktadır. Özellikle sıcaklığın ortalama olarak 20 derece civarında olduğu yaz aylarında çok sayıda ziyaretçinin bulunduğu Kopenhag kenti Kopenhag Turist Merkezinde misafirlerine yarı yarıya varan indirimler uygular.

kopenhag konaklama yerleri

Şehrin tarihi, merkezi olan Inner City dolaylarında konuşlanmış olan çok sayıda otel ve pansiyon bulunurken konaklama ücretleri de genel olarak hizmet kalitesine göre değişiklik gösterir.  Stroget ve Indre By isimli merkezler de bulunan oteller sıklıkla tercih edilirken, Radisson Blu oteli lüks tercihlerin değişilmez karar noktası olarak göze çarpmaktadır. Daha mütevazi tercihleriniz için kentin Tivoli bahçeleri konumunda bulunan The Square isimli otel de tam aradığınız özelliklere sahip bir konaklama merkezi olabilir.

Tivoli bahçeleri konumunda yer alan Kopenhag Radisson Blu Royal Hotel lüks tercihlere yönelik uyguladığı 5 yıldız hizmet kalitesi ile ziyaretçilerin gözde mekanıdır. Misafirleri için fitness salonu spa merkezi, sauna ile kapalı yüzme havuzu ve özel mobilya tasarımları bulunan otel oldukça merkezi bir konumdadır.

kopenhag radisson blu royal hotel

Otelde bir gecelik konaklama talebinde bulunan müşterilerin ödemek zorunda kalacakları ortalama bedel ise oda seçimine göre 189 ile 411 Euro arasında değişiklik göstermektedir.

Gündüz güneş ışınları gece ise rengarenk mekanların ışıklandırması ile gün boyu canlılığını hissettiren Kopenhag gece kulüpleri sokaklarında eğlence kesintisiz devam etmektedir. Gece eğlencelerine önem veren ziyaretçiler için mekan hiç kuşkusuz Culture Box isimli elektronik müziğin maharetli sanatçılar tarafından yapıldığı ve yıllardan bu yana saygın bir yere sahip olan gece kulübüdür.

kopenhag gece kulüpleri

R&B müzikleri coşkulu bir şekilde çalındığı eğlence merkezinde Perşembe günleri ve hafta sonları gece boyunca kesintisiz eğlence devam etmektedir.

Yorum Yap E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi
Avatar Seç
Avatar Seç

Gece Hayatı

Kopenhag Gece Hayatı
%100
Kopenhag Gece Hayatı
Kharkiv Gece Hayatı
%100
Kharkiv Gece Hayatı
Antalya Gece Hayatı
%100
Antalya Gece Hayatı
Soçi Gece Hayatı
%0
Soçi Gece Hayatı

İlçeler

Bozcaada
%72 Türkiye
Bozcaada
Karaburun
%100 Türkiye
Karaburun
Gökçeada
%100 Türkiye
Gökçeada
Avanos
%100 Türkiye
Avanos

Şehirler

Mersin
%100 Türkiye
Mersin
Artvin
%100 Türkiye
Artvin
Kırşehir
%75 Türkiye
Kırşehir
Mardin
%100 Türkiye
Mardin

Uçak Bileti

Sivas
%50 Türkiye
Sivas
Lefkoşa
%100 Türkiye
Lefkoşa
Leipzig
%0 Türkiye
Leipzig
İzmir
%100 Türkiye
İzmir

Ülke Gezileri

Türkiye Gezilecek Yerleri
Türkiye Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Polonya Gezilecek Yerleri
Polonya Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Özbekistan Gezilecek Yerleri
Özbekistan Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Slovakya Gezilecek Yerleri
Slovakya Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon