Lefkoşa Gece Hayatı

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinin başkenti olan Lefkoşa gece hayatı son derece renkli ve hareketli olup, turistlerinde ilgisini çekmeyi başaran bir ortama sahiptir. Bu şehirde gece kulübü, disko, bar, clup ve meyhane kültürü oldukça gelişmiş olup gece eğlenceleri sabaha kadar devam etmektedir.

lefkoşa gece hayatı

Kuzey Kıbrıs ülkesinde bilindiği gibi araba, ev ve beyaz eşya gibi ürünler pahalıdır fakat alkol, Lefkoşa gece hayatı ve benzeri şeylerin ücretleri ise son derece makuldür, bu durum kente duyulan ilgiyi arttırmıştır. Diğer kentlerle kıyasladığımızda Lefkoşa’da gece hayatında harcayacağınız miktar son derece düşüktür ancak eğlencenin dozu ise her zaman için üst düzeyde devam etmektedir.

Lefkoşa Eğlence Yerleri

Bu şehirdeki gece hayatı ve Lefkoşa eğlence yerlerinin ünü sadece ülkemizde duyulmakla sınırlı kalmamıştır, keza bu kente her ülkeden turist gelmekte ve son dönemlerde bu sayı daha da artmaktadır. Lefkoşa kentinde bulunan gece kulüpleri ve barların yanı sıra casinolar da insanların eğlendiği eğlence yerleri olarak ön plana çıkmayı başarmıştır.

lefkoşa eğlence yerleri

Bu şehirdeki eğlence yerlerini ziyaret ederek çok farklı deneyimler elde edeceğinize emin olabilirsiniz, hem pek çok farklı milliyetten insanla da dostluk kurma şansını elde edebilirsiniz. Burada hem eğlenip hem de sosyalleşebilme olanağız vardır ve çoğu turistte Lefkoşa şehrini genellikle bu özelliklerinden dolayı tercih etmektedir tabii birde fiyatların uygun olması da var.

Lefkoşa King Night Club

Lefkoşa şehrinde en az bir kez gece hayat ortamlarında vakit geçiren bir kişi Lefkoşa king night club ortamını asla unutamaz ve tekrar burada bulunmak için can atabilmektedir.

lefkoşa king night club

İnsanlar gerçektende bu ortamlarda unutulmaz, inanılmaz saatler geçirmektedir, işte bu mekanlardan bir tanesi de King Night Club adındaki mekandır burada özellikle dansçı kızlar ön plandadır.

Lefkoşa Gece Hayatı Fiyatları

Kıbrıs ülkesinde bulunan şehirlerde aslında yaşam oldukça pahalıdır yalnız Lefkoşa gece hayatı fiyatları içerisinde alkol, sigara gibi ürünlerden daha az vergi alındığı için bu tarz ürünlerin fiyatları oldukça düşüktür. Şehirde bir mekana oturmadan önce siz gene de tedbiri elden bırakmayın menüden fiyatları bir kontrol edin ne olur ne olmaz.

lefkoşa gece hayatı fiyatları

Ortalama bir gece kulübü ya da barda takılacaksınız kokteyl ücretleri 20 ila 30 TL arasında gidip gelmektedir, bu durum ülkemizdeki fiyatlarla neredeyse yarı yarıyadır. Lefkoşa şehrinde eğlence hayatının ucuz ve kaliteli olması sadece Türkiye de yaşayan insanların ilgisini çekmemiş olacak ki dünyanın dört bir yerinden turistler bu şehre gelmektedir.

Lefkoşa Konaklama Yerleri

Lefkoşa konaklama yerleri bilindiği üzere bir ulaşım, ticaret ve kültür merkezi olup Kıbrıs ülkesinin en kalabalık nüfusa sahip olan şehridir ve ayrıca her sene pek çok turist ağırlamaktadır. Bu özelliği dolaysıyla çok geniş bir yelpazeye sahip olan konaklama olanaklarından da söz etmek mümkün hale gelebilmektedir.

lefkoşa konaklama yerleri

Bu şehirde bulunan otellerin çok büyük bir kısmı şehir merkezine oldukça yakın yerlerde konumlanmış olup hem ulaşım hem de alışveriş açısından oldukça ideal bir noktadadır. Tüm bütçelere hitap edebilen Lefkoşa konaklama yerlerinde 4 yıldızlı otellerde dahil olmak üzere pek çok alternatif yer mevcuttur, bunlar pansiyonlar ve tek gecelik kiralanabilinen evlerle beraber 3 yıldızlı otellerdir.

Lefkoşa Cleopatra Hotel

Bu otel konumu itibari ile çok avantajlı bir yerde bulunmaktadır hem şehir merkezine hem de Lefkoşa Cleopatra hotel şehrindeki turistlik alanlara yalnızca 10 dakika uzaklıktadır.

lefkoşa cleopatra hotel

Öte yandan bu otelin yakınlarında pek çok cafe, restoran ve bar bulunmakla beraber otelde kalan müşterilere oteli değerlendirme olanağı da sunulmaktadır, bu da bir özgüven göstergesidir.

Lefkoşa Gece Kulüpleri

Bu şehirdeki Lefkoşa gece kulüplerinin eğlence anlayışları oldukça renkli olmasının yanı sıra kulüplere giden kişilere kesinlikle unutamayacağı bir gece geçirmesini sağlamaktadır. Burada bulunan gece kulüplerinin büyük çoğunluğunda hareketli müzikler eşliğinde dansçı kızlar son derece özel ve seksi gösteriler sergilemekte ve ortamı her daim canlı tutmaktadır.

lefkoşa gece kulüpleri

Lefkoşa şehrindeki gece kulüplerinde eğlence ve hareketlilik her zaman üst seviyede seyretmektedir ve hiçbir zaman bu tempo düşmez, özellikle de dansçılar bu temponun düşmesine müsaade etmez. Buradaki eğlence yerlerinde ve gece hayatında yaşayacağınız deneyimi başka hiçbir yerde yaşayamayacağınıza emin olabilirsiniz öyle ki sabaha kadar temponun hiç düşmediği yerler bulmak çok zordur.

  • 10.05.2019
  • 0
  • 133
YORUMLAR
YORUM YAZ