Marsilya Gece Hayatı

Marsilya Gece Hayatı

Tam bir liman şehri görünümünde olan Marsilya gece hayatı öncesi buranın lüks tekneleriyle gündeme gelen bir turizm cenneti olduğu için son zamanların en gözde uğrak yerleri arasında yer almaktadır. Şehirde yani Marsilya gece hayatının son derece hareketli olması özellikle genç turistlerin ilgisini çektiği için, gezmeyi eğlenmeyi sevenler için son derece ideal bir bölgedir.

marsilya gece hayatı

Genel olarak gençlerin yoğun ilgi gösterdiği gece kulüplerinin sayısı her geçen gün arttığı için, eğlenmeyi sevenler için çok sayıda farklı alternatif seçenek yer almaktadır. Bu sayede ister çılgın Marsilya gece hayatı yaşandığı eğlence mekanları isterse caz müzik dinleyerek, daha dingin bir gecenin bu kentte yaşanması mümkün olmaktadır.

Son zamanlarda turistlerin uğrak yeri olan Marsilya eğlence yerleri hizmet sektörünün etkili bir şekilde gelişim gösterdiği bir şehir olduğu için, çok sayıda farklı eğlence yerine ev sahipliği yapmaktadır. Kentte eğlence yerlerinin daha çok Saint Victor Manastırı yakınlarında konumlandığı bilinmekle birlikte, eski liman kıyısında da çok sayıda turistik tesisin bulunduğu bilinmektedir.

marsilya eğlence yerleri

Marsilya denilince akla elbette ki sevgilinizle el ele yürüyüş yapabileceğiniz eski liman bölgesi gelmektedir, ancak liman bölgesinin çok sayıda farklı eğlence mekanına da ev sahipliği yaptığı bilinmektedir. Bununla birlikte kentte gece hayatının Cours julien bölgesinin akıllara geldiği bilinmekle birlikte, son derece şık eğlence mekanlarının bu bölgede yer aldığı da bilinmektedir.

Gece hayatının sıra dışı ve heyecan verici anlarına tanık olmak istiyorsanız Marsilya Le Trolleybus tam size göre bir eğlence yeri olduğu için, özellikle genç yabancı turistlerin çok beğendiği bir mekan olarak karşımıza çıkmaktadır.

marsilya le trolleybus

Geceden sabaha kadar eğlencenin yaşandığı bu güzel mekan, canlı müzik performansıyla birlikte farklı aktivitelerin de yapılabildiği bir eğlence yeri olduğundan, şehrin favori mekanları arasında yer almaktadır.

Günümüz itibariyle oldukça renkli bir gece hayatının yaşandığı Marsilya gece hayatı fiyatları seçeneklerini konuklarına sunabilen bir kent olduğu için farklı bütçelere de hitap edebilmektedir. Ortalama bir eğlence mekanında 30 Euro ödeyerek lezzetli yemekleri tatmak mümkün olabildiği gibi, bazı gece mekanlarına girişlerin de ücretli olduğunu söylemek mümkün olmaktadır.

marsilya gece hayatı fiyatları

Kentte ortalama bir eğlence mekanına uğradığınızda geceden sabaha kadar eğlencenin faturası 100 Euro kadar olabildiği gibi, lüks eğlence mekanlarında bu fiyatın çok daha fazla olabildiği bilinmektedir. Bundan dolayı Marsilya kentinde gece hayatına dahil olmadan önce, mutlaka gece hayatı fiyatlarına dair ayrıntılı bir araştırma yapmanız önerilmektedir.

Birbirinden güzel ve konforlu otelleriyle ön plana çıkan Marsilya konaklama yerleri hemen hemen her bütçeye uygun konaklama imkanının bulunduğu için, farklı bütçelere uygun bir şekilde bu kentte konaklama mümkün olmaktadır. Dünyanın en sıra dışı dizayn otelleri arasında yer alan Au Vieux Panier da bölgeye has özellikleriyle ön plana çıkan bir otel olduğu için, çok sayıda turistin misafir olduğu bir mekan olarak karşımıza çıkmaktadır.

marsilya konaklama yerleri

Huzurlu bir dinlenme yeri olan Au Vieux Panier, dünyaca ünlü panik odasına ev sahipliği yaptığı için son zamanların en gözde otelleri arasında yer almaktadır. Şehir merkezinde kendine has tasarım özellikleriyle ön plana çıkan Attrap Reves, kentin en güzel otellerinden birisi olduğu için turistlerin uğrak yeri olarak karşımıza çıkmaktadır. Hemen her şeyin doğal olduğu bu otelde, farklı bir konseptle tanışarak sıra dışı bir gece yaşamanız mümkün olmaktadır.

Marsilya şehrini gezmek için gelenler için 5 yıldızlı bir konforlu konaklama hizmeti sunan Escale Oceania Marseille Vieux Port, şehir merkezinde bulunan 5 la Canabiere – 13001 adresinde yer almaktadır.

escale oceania marseille vieux port

Otelde bir gece konaklama fiyatının ise 497 Euro civarında olduğu bilinmekle birlikte, şayet erken rezervasyon yaptıracak olursanız çok daha uygun fiyatlı bir şekilde konaklama olanağına sahip olmanız da mümkün olmaktadır.

Kendine has eğlence tarzıyla ön plana çıkan bir kent olarak Marsilya, son derece iddialı ve uluslar arası ortamda ün kazanmış Marsilya gece kulüplerine ev sahipliği yapan bir turizm cennetidir. Tam bir Fransız eğlence mekanı olara tanımlanan Les Berthom, kendine has ambiyansıyla ziyaretçilerin büyük beğenisini kazandığı için şehrin en iddialı gece kulüpleri arsında yer almaktadır.

marsilya gece kulüpleri

Kent merkezinde yer alan Le Quai Du Rire ise kendine has eğlence anlayışıyla ön plana çıkan bir gece kulübü olduğu için özellikle gençlerin uğrak yerleri arasında yer aldığı bilinmektedir. Uygun fiyat seçenekleriyle karşılaşabileceğiniz bu eğlence mekanında tutkulu şarkıcıları dinleyerek, güzel bir gece yaşamanız mümkün olmaktadır.

Yorum Yap E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi
Avatar Seç
Avatar Seç

Gece Hayatı

Kopenhag Gece Hayatı
%100
Kopenhag Gece Hayatı
Kharkiv Gece Hayatı
%100
Kharkiv Gece Hayatı
Antalya Gece Hayatı
%100
Antalya Gece Hayatı
Soçi Gece Hayatı
%0
Soçi Gece Hayatı

İlçeler

Bozcaada
%72 Türkiye
Bozcaada
Karaburun
%100 Türkiye
Karaburun
Gökçeada
%100 Türkiye
Gökçeada
Avanos
%100 Türkiye
Avanos

Şehirler

Mersin
%100 Türkiye
Mersin
Artvin
%100 Türkiye
Artvin
Kırşehir
%75 Türkiye
Kırşehir
Mardin
%100 Türkiye
Mardin

Uçak Bileti

Sivas
%50 Türkiye
Sivas
Lefkoşa
%100 Türkiye
Lefkoşa
Leipzig
%0 Türkiye
Leipzig
İzmir
%100 Türkiye
İzmir

Ülke Gezileri

Türkiye Gezilecek Yerleri
Türkiye Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Polonya Gezilecek Yerleri
Polonya Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Özbekistan Gezilecek Yerleri
Özbekistan Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Slovakya Gezilecek Yerleri
Slovakya Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon