Midilli Gece Hayatı

Midilli Gece Hayatı

Yunanistan ülkesinde bulunan Midilli Adası Balıkesir ilinde bulunan Burhaniye ve Ayvalık ilçelerine de oldukça yakın olan bir yer olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu adayı genelde sakin, sessiz ve gürültü patırtıdan uzak bir tatil yapmak isteyen kişiler tarafından tercih edildiği için Midilli gece hayatında beklenen tempoyu doğal olarak göremeyebilirsiniz.

midilli gece hayatı

Bu adada Midilli gece hayatı genelde barlar, tavernalar ve meyhanelerde geçmesinin yanı sıra Beach barlarda farklı bir alternatif olarak tercih edilebileceği gibi sanatsal aktivitelerin yapıldığı bar ve kafelerde mevcuttur. Bahsettiğimiz mekanlarda insanlar kaliteli müzik dinleyip, içkilerini içip dostları ile hoş sohbetler ederek güzel vakit geçirebilmektedir öte yandan Beach barlarda biraz daha hareketli Midilli gece hayatı vardır.

Yunanistan ülkesinin bu şirin adasında popüler müzikler çalan Midilli eğlence yerleri bar ve diskolara, daha sakin müzikler çalan kafelere ve geleneksel Yunan geceleri organize eden mekanlara kadar pek çok eğlence yeri bulunmaktadır. Eğlence yerlerinde düzenlenen eğlence ortamları genelde sabahlara kadar sürmemektedir, Midilli adasında eğlencenin bir dozu vardır ve gayet ölçülüdür.

midilli eğlence yerleri

Adanın yaş ortalamasının biraz yaşlı olması da eğlence hayatının ve eğlence yerlerinin modunu ve dozunu bir tık aşağıya çekmektedir tespitini rahatlıkla yapabiliriz. Zira adada geçireceğiniz bir günde bunu rahatlıkla sizde gözlemleyebilirsiniz fakat sessiz, sakin ortamları özleyen ve dostları ile güzel sohbetler geçirmek isteyen kişiler bu ada oldukça uygundur.

Bu mekan Midilli adasının en gözde eğlence yerlerinden bir tanesi olup Midilli molly’s bar alan olarak biraz küçük olmasına rağmen müşterilerinin beğenilerini toplamaya başarmaktadır.

midilli mollys bar

Öte yandan burası için kokteyllerinin başarılı olduğunu, müziklerinin kaliteli olduğunu ve müşteri memnuniyeti için çalışan personelin elinden gelen tüm gayreti gösterdiğini ifade edebiliriz.

Midilli adasında bulunan kafe, bar, taverna ve meyhane gibi eğlence yerlerinin Midilli gece hayatı fiyatları gerçekten çok uygundur ve bu uygunluk tüm insanlara hitap edebilen bir uygunluktur. Diğer Avrupa kentlerinde bulunan gece kulüpleri ya da barlarda harcayacağınız paranın yarısı oranında bir ücretle burada hem karnınızı doyurabilir hem de içkinizi içebilirsiniz.

midilli gece hayatı fiyatları

Şehrin en pahalı veya cazibeli mekanlarında bile ücretler gerçekten tüm bütçelere uygun bir biçimde fiyatlandırılmış olup, hizmetleri de, müzikleri de, personeli de son derece kalitelidir. Sessiz, sakin ve dost sohbetlerini seven kişiler için Midilli adasındaki gece yaşantısı oldukça elverişli olup gideceğiniz herhangi bir mekanda ödeyeceğiniz en yüksek ücret en fazla 50 Euro olur.

Yunanistan ülkesinin sevimli adalarından bir tanesi olan Midilli konaklama yerleri başta yaz mevsimi olmak üzere sene içerisinde pek çok turisti ağırlamakta ve ev sahipliği yapmaktadır. Midilli Adası tarih ve kültürel açısından çok fazla bir birikime sahip olmakla birlikte doğa ile huzurun birleştiği çok özel bir yer olarak karşımıza çıkmaktadır.

midilli konaklama yerleri

Konaklama açısından ilk olarak Midilli Limanının kedisi de olmak üzere, sahil kıyılarında da pek çok konaklanabilecek mevcut olup, fiyatları da son derece uygun durumdadır. Bu adada 5 yıldızlı dev oteller bulunmamaktadır fakat ancak adanın dokusuna uygun olan butik ve lüks oteller mevcut olup ücretleri de son derece uygundur.

Midilli Adasının merkezinde bulanan bir işletme Heliotrope The Studios restoranların, barların ve kafelerin bulunduğu limana sadece 150 metre kadar uzaklıktadır ayrıca pazara olan uzaklığı ise 100 metredir.

midilli heliotrope the studios

Bu tesiste kalan müşterilere kendi yemeklerini kendileri yapma olanağı sunulmaktadır ve bütün dairlerde çamaşır makineleri, ayrı yatak odaları ve mutfak vardır

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Midilli adasında gece hayatının ve eğlence yerlerinin temposu diğer Avrupa şehirlerine göre bir tık düşük olmakla beraber gidebilecek birkaç gece kulüpleri vardır. Burada gece yaşantısında insanlar daha çok meyhane, taverna ve Beach barları tercih etmekte olup eğlence belirli bir saatten sonra sona ermektedir.

midilli gece kulüpleri

Midilli Adasında bulunan en hareketli ve canlı gece kulübü Oceanis Night Club adındaki mekandır ve bu gece kulübünde eğlencenin ve hareketliliğin seviyesi oldukça yüksektir. Bu gece kulübüne genellikle adayı ziyarete gelen turistler ve gençler tercik etmekte olup, mekan Avrupa standartlarında bir kaliteye ve Dj performanslarına sahiptir ayrıca fiyatları da uygundur.

Yorum Yap E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi
Avatar Seç
Avatar Seç

Gece Hayatı

Kopenhag Gece Hayatı
%100
Kopenhag Gece Hayatı
Kharkiv Gece Hayatı
%100
Kharkiv Gece Hayatı
Antalya Gece Hayatı
%100
Antalya Gece Hayatı
Soçi Gece Hayatı
%0
Soçi Gece Hayatı

İlçeler

Bozcaada
%72 Türkiye
Bozcaada
Karaburun
%100 Türkiye
Karaburun
Gökçeada
%100 Türkiye
Gökçeada
Avanos
%100 Türkiye
Avanos

Şehirler

Mersin
%100 Türkiye
Mersin
Artvin
%100 Türkiye
Artvin
Kırşehir
%75 Türkiye
Kırşehir
Mardin
%100 Türkiye
Mardin

Uçak Bileti

Sivas
%50 Türkiye
Sivas
Lefkoşa
%100 Türkiye
Lefkoşa
Leipzig
%0 Türkiye
Leipzig
İzmir
%100 Türkiye
İzmir

Ülke Gezileri

Türkiye Gezilecek Yerleri
Türkiye Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Polonya Gezilecek Yerleri
Polonya Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Özbekistan Gezilecek Yerleri
Özbekistan Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Slovakya Gezilecek Yerleri
Slovakya Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon