Moskova Gece Hayatı

Rusya ülkesinin başkenti olan Moskova gece hayatı ile şehrin tarihi ve doğasının yanı sıra gece kulüpleri ve eğlence hayatı ile de ön plana çıkmayı başarmış olan bir şehirdir. Bu şehirde sayısız gece kulübü, sayısız bar ve çok farklı tarzlarda hizmet sunan eğlence mekanları bulunmakta birlikte bu alanda neredeyse bir numaradır. Moskova gece hayatı akşam sularında başlar ve sabaha dek sürer, eğer bu şehirde bulunma fırsatı yakalarsanız Rusların hiç uyumadığını düşünebilirsiniz.

moskova gece hayatı

Zira burada hayat çok hızlı akmaktadır insanlar sabah işlerinden çıkıp gece kulüplerine eğlenmeye gider ve tekrar sabah işlerinin başına dönerler Moskova’da gece hayatı sanki insanlar hiç uyumaz kent sürekli bir hareket halindedir.

Moskova Eğlence Yerleri

Şehrin eğlence ortamı diğer Avrupa şehirlerini aratmayacak derecede ve Moskova eğlence yerleri kendisine has eğlence tarzı ile giderek ön plana çıkmayı da başarmıştır. Bu kentte eğlence sektörü her geçen gün daha da ilerlemekte ve yabancı ülkeden gelen insanların sayısında son dönemlerde büyük bir artış yaşanmaktadır. Kentte hemen her insanın tarzını yansıtabilecek bir biçimde tasarlanmış çok sayıda gece kulübü, bar ve diskotek mevcut olup fiyatlandırmaları da son derece uygundur.

moskova eğlence yerleri

Genelde eğlence merkezleri Moskova şehrinin Dmitrovka bölgesinde yoğunlaşmıştır, buradaki mekanlarda özellikle dans ederken kendinden geçen kişiler ve gönlünün dilediğince eğlenen insanlar görmek son derece doğaldır.

Moskova Aloha Bar

Bu gece kulübü Moskova Aloha Bar Havai temalı bir şekilde tasarlanmış, çok ilgi çekici ve Moskova şehrinin en güzel eğlence mekanlarından bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır.

moskova aloha bar

Mekanda hazırlanan güçlü kokteyller, Dj performansları ve geniş dans pistinin yanı sıra sıcak ve samimi atmosferiyle hem turistlerin hem de Rusların gidip takılmaktan zevk aldığı en iyi barlardandır.

Moskova Gece Hayatı Fiyatları

Kentte gece hayatında eğlenmek ve Moskova gece hayatı fiyatları ile kulüplerde dans edebilmek için ödeyeceğiniz ücretler son derece makul bir seviyededir özellikle de şehre gelen turistlerin beyanları bu yöndedir. Lüks mekanlarda dahil olmak üzere kıyaslandığında Moskova şehrinde bulunan gece kulüplerinin ücretlendirilmesi son derece uygun olup her kesimden insana hitap edebilmektedir.

moskova gece hayatı fiyatları

Hızlı ve renkli gecelerin kenti olan Moskova şehrinde eğlence ortamları sabaha kadar hiçbir şekilde hız kesmeden devam etmektedir ve insanların keyfine diyecek yoktur. İnsanlar hem uygun fiyata içkilerini satın alabilmekte hem de dansın, müziğin ve eğlencenin tadını doyasıya çıkarabilmektedir. Moskova şehrinde geçireceğiniz bir gece bile eğlenmek için yeterlidir emin olun o geceyi asla ve asla unutamayacaksınız.

Moskova Konaklama Yerleri

Son derece büyük bir kent olan Moskova konaklama yerleri ziyaretçilerine hem zevklerine hem de bütçelerine göre pek fazla konaklama çeşidi sunmayı başarabilmektedir. Rusya ülkesine bağlı olan diğer şehirlere göre başkent birazcık daha pahalıdır ancak kalite ve müşteri memnuniyeti her zaman için ön plandadır.

moskova konaklama yerleri

Tagansky adı verilen bölge şehir merkezinin çok az yukarısındadır ve bu bölgede bulunan konaklama mekanlarının ücretleri, son derece uygun olup tüm önemli noktalara yürüyüş mesafesindedir. Moskova şehrinin Tverskoy bölgesinde ise daha çok 5 yıldızlı lüks oteller bulunmakta ve diğer bölgelerdeki konaklama olanaklarına göre ücretleri biraz daha tuzludur zira burada kalmayı tercih eden kişilerde epey zenginlerdir.

Four Seasons Hotel Moscow

Bu konaklama yeri Tverskoy bölgesinde yer almakla beraber Four Seasons Hotel Moscow aşırı şatafatlı olan bir 5 yıldızlı otel olarak karşımıza çıkmaktadır.

four seasons hotel moscow

Havuz, sauna ve masaj gibi olanakları müşterilerine sunan bu otelde tek gecelik ücret 467 Euro ile 584 Euro arasında değişkenlik gösterebilmektedir bu parayı sonuna kadar hak ediyorlar.

Moskova Gece Kulüpleri

Eğer aklınıza gece yaşantısı denildiğinde Rusya geliyorsa bu son derece normal olan bir durumdur, zira Rusya özellikle de Moskova gece kulüpleri yaşantısında harikalar yaratmaktadır. Moskova şehrinde bulunan her bir gece kulübünün tarzı, ambiyansı ve ortamı birbirlerinden farklı olup her zevke uygun mekanlar mevcuttur.

moskova gece kulüpleri

Birbirinden kaliteli olan gece kulüplerinden kendi tarzınıza en uygun olanı tercih edebilir, eğlencenin ne demek olduğuna yakından tanıklık edebileceğiniz gibi yeni dostluklarda kurabilirsiniz. Moskova şehrinde bulunmakta olan gece kulüpler genelde Ring bahçesi ve Arbat Sokağı adı verilen bölgelerde toplanmıştır bu yerlerin dışında diğer bir seçenek ise Tverskaya sokağında bulunmakta olan gece kulüpleridir.

  • 17.05.2019
  • 0
  • 87
YORUMLAR
YORUM YAZ