Odessa Gece Hayatı

Odessa Gece Hayatı

Ukrayna ülkesinin önemli kentlerinden olan Odessa gece hayatı denildiğinde ilk akla gelen şehirlerden bir tanesi olup, ziyaretçilerine bu anlamda çok geniş alternatifler sunmaktadır. Buradaki Odessa gece hayatı emin olun ki Kiev ya da bir başka şehirdeki kadar güzel, eğlenceli ve renkli olup son dönemde de giderek popüler hale gelmektedir.

odessa gece hayatı

Şehrin ülkemizde bulunan Bodrum ilçesini bizlere anımsatmaktadır, zira Odessa Ukrayna ülkesinin yaz mevsiminde yoğun olarak tercih edilen bir kentidir ve bu mevsimde tıklım tıklımdır. Özellikle de sahillerle iç içe olan gece kulüplerinde Odessa gece hayatı bir başka eğlencelidir buralarda havuz başı partileri organize edilir ve eğlenceler sabaha dek sürer.

Tarihi ve kültürünün yanı sıra Odessa eğlence yerleri ve gece kulüpleriyle de ön plana çıka bir şehir pozisyonunda olup özellikle yaz aylarında eğlencenin tavan yaptığı bir kenttir. Her biri birbirinden farklı özellikleri olan eğlence yerleri ziyaretçilerine unutulmaz saatler yaşatmak için ellerinden gelen tüm gayreti göstermektedir.

odessa eğlence yerleri

Bu şehirde eğlence yerleri hiç kapanmaz ve eğlence hiç hız kesmeden 7 gün 24 saat sürer, Odessa şehrindeki eğlence yerlerine olan ilgi ise her geçen gün artmaktadır. Özellikle yabancı turistler bu şehri yeni yeni keşfetmeye başlamışlardır ve bir kez görüldükten sonra vazgeçilmesi gerçekten zor bir kenttir, böyle olmasında eğlence yerlerinin büyük payı vardır.

Bu mekan Odessa ibiza Night Club şehrinin en meşhur eğlence yerlerinden bir tanesi olup sahil kenarında ve açık havada hizmet vermektedir.

odessa ibiza night club

Özellikle yaz aylarında tercik edilen bu eğlence yeri 1 Mayıs tarihinde açılmakta ve Eylül ayının sonlarına dek eğlencenin merkezi haline geliyor yerli ve yabancı turistlerin en gözde mekânlarından birisidir.

Yaşamın çok renkli ve hareketli olduğu bu şehirde Odessa gece hayatı fiyatları özel bir yeri bulunmaktadır, zira şehirde yaşayanların büyük bir çoğunluğu eğlence yerlerine gitmektedir. Ukrayna Devletinin bu şehre yaptığı yatırımların büyük bir çoğunluğu turizme ve eğitim alanına dönüktür ki Odessa kentinde çok sayıda üniversite öğrencisi vardır.

odessa gece hayatı fiyatları

Bu şehirde gece hayatı son derece moderndir ve hiçbir yerde bulamayacağınız kadar da ucuz olup, mekanlara giriş yapmak için verilen ücret en fazla 50 Türk Lirasıdır. Çok geniş bir yelpazede hizmet vermeye devam eden Odessa gece kulüpleri oldukça kalitelidir, bu kalitesinin yanına birde uygun fiyatlar eklendiğinde Odessa eğlence için vazgeçilmez bir yer olmaktadır.

Odessa şehrinde konaklama yerleri yeterince gelişmemiş olmakla birlikte devletinde desteği ile yeni pek çok girişimden söz etmek mümkün hale gelmiştir, ancak halen daha yetersizdir. Bu şehirde konaklamak isteyen kişiler eğer uygun bütçeli yerler arıyorlarsa tek gecelik kiralanan evler en uygun seçenek olacaktır.

odessa konaklama yerleri

Bu şehirdeki otellerin sayısı az olması konaklama seçeneklerini de kısıtlamaktadır ancak tek gecelik kiralanan evler ve pansiyonlar çözüm için en iyi alternatifler olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu şehirde konaklamak için tercih edilecek en iyi bölge ise kesinlikle kent merkezi ya da kent merkezine yürüyüş mesafesinde olan diğer bölgelerdir ve sahil bölgeleridir.

Bu otel şehir merkezine oldukça yakın olan Odessa Frapolli Hotel hem iç hem dış mimarisi oldukça etkileyici olan bir oteldir ve Odessa şehrinde gezilecek yerlere ulaşımı son derece kolaydır.

odessa frapolli hotel

Otelde yemekler ve kahvaltı hizmetleri kaliteli olup müşteriler diledikleri takdirde deniz ürünleri de tüketebilmektedir öte yandan 4 yıldızlı bir otel olan Frapolli Hotel şehrin en iyi otelidir.

Yaz mevsiminin en güzel yaşandığı şehirlerden bir tanesi olan şehirde çok fazla eğlence mekanı ve Odessa gece kulüpleri bulunmaktadır. Kentteki gece kulüplerinden olan Ibiza Night Clup sahilde düzenlediği açık hava partileri ile kentin en çok tercih edilen eğlence mekanlarından bir tanesidir.

odessa gece kulüpleri

Palladium ise kentin bir diğer önemli gece kulübü olarak karşımıza çıkmaktadır ayrıca bu kulüpte pek çok Ukraynalı meşhur müzisyen sahne almaktadır ve müşteriler bu durumdan son derece hoşnuttur. Öte yandan yine bu gece kulübünde dikkat çeken bir diğer nokta da müzik ekipmanlarının son derece profesyonel olması ve iç mekan estetiğinin kusursuz olmasıdır.

Yorumlar (1)
  • VE
    veli
    8 ay ago
    yazınızdakı heryerı gıttık ve sırasıyla gorduk çok harıkaydı. Odessa gece hayatı çok iyi garsonlar ve havalımanı dışında işine gelmıyen ingilizce ya konuşmuyor ya bılmıyor. fıyartlar çok ıyı , biz2-3 gunluk tatılı dolu gerçirmek için ve toplantı için tercüman tuttuk.
Yorum Yap E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi
Avatar Seç
Avatar Seç

Gece Hayatı

Kopenhag Gece Hayatı
%100
Kopenhag Gece Hayatı
Kharkiv Gece Hayatı
%100
Kharkiv Gece Hayatı
Antalya Gece Hayatı
%100
Antalya Gece Hayatı
Soçi Gece Hayatı
%0
Soçi Gece Hayatı

İlçeler

Bozcaada
%72 Türkiye
Bozcaada
Karaburun
%100 Türkiye
Karaburun
Gökçeada
%100 Türkiye
Gökçeada
Avanos
%100 Türkiye
Avanos

Şehirler

Mersin
%100 Türkiye
Mersin
Artvin
%100 Türkiye
Artvin
Kırşehir
%75 Türkiye
Kırşehir
Mardin
%100 Türkiye
Mardin

Uçak Bileti

Sivas
%50 Türkiye
Sivas
Lefkoşa
%100 Türkiye
Lefkoşa
Leipzig
%0 Türkiye
Leipzig
İzmir
%100 Türkiye
İzmir

Ülke Gezileri

Türkiye Gezilecek Yerleri
Türkiye Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Polonya Gezilecek Yerleri
Polonya Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Özbekistan Gezilecek Yerleri
Özbekistan Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Slovakya Gezilecek Yerleri
Slovakya Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon