Paris Gece Hayatı

Paris Gece Hayatı

Warning: DOMDocument::loadHTML(): htmlParseEntityRef: no name in Entity, line: 22 in /home/gezdir/public_html/gezi/inc/Parser.php on line 15

Fransa dünyanın eğlence ve gece hayatı konusunda en hareketli ülkelerinden biri olarak bilinse de ülkenin başkenti Paris gece hayatı bu konuda çok daha farklı bir yere sahiptir. Paris sanat eserleri ile ziyaretçilerinin gözlerini doldurduğu gibi gece hayatında da dans gösterilerinin yanında canlı şarkı performansları ile de gelenleri mutlu eden bir şehirdir.

paris gece hayatıParis gece hayatı içinde eğlence hayatı Şanzelize bölgesinde üst seviyede olmasının yanında yine şehrin eğlence konusunda en hareketli bölgesi olarak Bastille bölgesi de gösterilmektedir. Şanzelize tarafında eğlenmek ve gece kulüpleri biraz pahalı olması sebebiyle gençler ve daha uygun mekanlar arayanların tercihleri Bastille bölgesi olmaktadır. Paris gece hayatı denilince farklı eğlenceleri ve dans gösterileri ile gelenleri şaşırtan bir yer ise Pigalle bölgesi olarak bilinmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Paris Uçak Bileti Fiyatlarını inceleyin.

Avrupa hatta dünya üzerinde Paris eğlence yerleri romantizm ve eğlencenin doruklarda yaşandığı yerler arasında akla ilk gelen ülke Fransa akla gelen ilk şehir ise Paris olmaktadır. Paris sanat eserlerinin çokluğu ve sanatçıların yaşam merkezi olarak bilinse de bu şehir geceleri de şehre gelen misafirlerini en güzel eğlencelerle karşılamaktadır. Paris gece hayatı konusunda farklı seçenekler sunmakta ve her bütçeye uygun eğlence mekanları ile tüm misafirlerin kendilerini mutlu hissedecekleri eğlence yerlerine sahiptir.

paris eğlence yerleriGece hayatı Paris için hafta için yoğun geçse de asıl eğlenceler hafta sonlarında yapılmakta, özellikle hafta sonları eğlence mekanlarında boş yer bulmak imkansız hale gelmektedir. Bu eğlence mekanları Paris’in en ünlü caddesi Şanzelize üzerinde yoğun olarak bulunmakta ve bu eğlence mekanlarının çoğuna girebilmek için takım elbise giyilmesi şartı bulunuyor.

Fransa ve eğlence denilince kabare bu eğlencelerin olmazsa olmazı olarak değerlendirilmekte, hafta sonları Le Lido adlı mekanda bu gösteriler misafirlere sunulmaktadır. Mekanda çok güzel içeceklerin yanında gelenlere lezzetli yemekler ve farklı mezeler sunulmakta olup içeriye giriş için 100 dolara bilet satın alınması gerekmektedir.

le lido eğlence yeriLe Lido 19:00 gibi açılıyor ve bu mekana girebilmek için öncelikle çok erken gelmeniz ve gelirken özel kıyafetler giymeniz gerekiyor ki günlük kıyafetlerinizle buraya girmeniz mümkün değildir.

Eğlence denildiğinde Paris farklı fiyatlara sahip bölgeleri ile gece hayatı konusunda şehre gelenlere bütçelerine uygun seçenekler sunmaktadır. Bu bölgeleri en lüks mekanlar ve en pahalı fiyatlara sahip bölgeler olarak sıralamaya başlarsak, ilk sırada Şanzelize bölgesi bulunmaktadır. Bu bölgeyi daha uygun fiyatları ve orta halli eğlence kulüpleri ile Bastille bölgesi takip etmektedir ki bu mekanları daha çok gençler tercih etmektedir.

paris gece hayatı fiyatlarıBastille bölgesi uygun fiyatlı ve kaliteli eğlence için tercih edilirken, daha ucuz fiyatları ile Pigalle bölgesi daha çok dansçıları sabaha kadar gösteri yaptıkları mekanlara sahip bulunmaktadır. Bu mekanlardan Hotel Pickup yemek ve dans gösterileri ile birlikte sunmuş olduğu gece eğlencesi için 300 dolarlık giriş bileti satmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Fransa Gezilecek Yerleri Araştırmasını İnceleyin.

Avrupa içinde en seçkin şehirlerden biri olan buraya gelip burada Paris konaklama yerleri araştıranlar için farklı fiyat seçenekleri sunan oteller ve pansiyonlar bulunmaktadır. Yıl içinde otuz milyondan fazla turisti ağırlayan Paris içinde lüks ve pahalı bir otelde konaklamak isterseniz, size Fraser Suites Le Claridge Champs-Elysees tavsiye edilecektir. Bu otel konum olarak merkezi bir konuda bulunmakta ve her türlü ihtiyaçlarınızın giderilebileceği kaliteli hizmetler sunulmaktadır.

paris konaklama yerleriUygun fiyatlı bir mekanda konaklama düşünceniz bulunuyorsa, bu durumda Peace & Love Hostel size uygun bir hotel olarak seçenekleriniz arasında yer alabilir. Parisin güzelliklerini doyasıya yaşamak isteyenler bu seyahat için konaklama yapacakları otel için birkaç ay öncesinden rezervasyon yaparlarsa oldukça uygun fiyatla bu geziyi yapmış olmanız mümkündür.

Şehrin en lüks ve en pahalı otellerinden biri olan Ritz Paris adlı otel Opera Caddesinde yer almakta ve bir günlük konaklama için belirlenen fiyat 7500 TL’dir. Bu otelin en lüks odalarından biri olan delüks süit odasında kalmanın bedeli ise bir gecelik 19.263 TL’dir.

ritz paris otelOtel her türlü teknik imkanı sunmanın yanında, bahçe manzarası ve özel banyo seçenekleri ile unutulmaz Paris gezinizi daha da unutulmaz hale getirecektir.

Gününüzü Pariste tarihi mekanlar ve tabi güzellikleri görerek geçirmişseniz bu günün akşamında gideceğiniz Paris gece kulüplerine giderek güzel bir eğlence ile günü tamamlayabilirsiniz. Burada gidebileceğiniz gece kulüpleri arasında Black Calavados adlı gece kulübü, Şanzelize Caddesinde en çok gidilen kulüpler arasında yer almaktadır.

paris gece kulupleriBunun dışında Moulin Rouge Pigalle Bölgesi içindeki en çok tercih edilen gece kulübüdür ve bu kulübün girişi ücretli olup, yapılan showlar sabaha kadar sürmektedir. Paris gece kulüpleri bakımından oldukça zengindir ve farklı seçeneklere sahiptir.

Yorum Yap E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi
Avatar Seç
Avatar Seç

Gece Hayatı

Kopenhag Gece Hayatı
%100
Kopenhag Gece Hayatı
Kharkiv Gece Hayatı
%100
Kharkiv Gece Hayatı
Antalya Gece Hayatı
%100
Antalya Gece Hayatı
Soçi Gece Hayatı
%0
Soçi Gece Hayatı

İlçeler

Bozcaada
%72 Türkiye
Bozcaada
Karaburun
%100 Türkiye
Karaburun
Gökçeada
%100 Türkiye
Gökçeada
Avanos
%100 Türkiye
Avanos

Şehirler

Mersin
%100 Türkiye
Mersin
Artvin
%100 Türkiye
Artvin
Kırşehir
%75 Türkiye
Kırşehir
Mardin
%100 Türkiye
Mardin

Uçak Bileti

Sivas
%50 Türkiye
Sivas
Lefkoşa
%100 Türkiye
Lefkoşa
Leipzig
%0 Türkiye
Leipzig
İzmir
%100 Türkiye
İzmir

Ülke Gezileri

Türkiye Gezilecek Yerleri
Türkiye Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Polonya Gezilecek Yerleri
Polonya Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Özbekistan Gezilecek Yerleri
Özbekistan Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Slovakya Gezilecek Yerleri
Slovakya Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon