Petersburg Gece Hayatı

Petersburg Gece Hayatı

Rusya ülkesinin önemli bir kenti olan Petersburg gece hayatı oldukça hızlı yaşanmakta, barlar ve gece kulüpleri ağzına kadar insanlara dolup taşmaktadır. Genelde Avrupa ülkelerinde örnek Petersburg gece hayatı hafta sonu daha canlı olur fakat Petersburg şehrinde durum biraz daha farklıdır zira bu kentte hem hafta içi hem de hafta sonu her zaman gece hayatı oldukça canlıdır.

petersburg gece hayatı

Saat 22.00 gibi başlayan Petersburg gece hayatı sabahın ilk ışıklarına kadar sürmekte ve insanlar gönüllerinin dilediğince dans ederek kendilerinden geçmektedir. Eğlenceye çok önem veren Ruslar şehirlerine gelen yabancı turistlere de büyük bir hoşgörü ile yaklaşmaktadır ki bu durum eğlence mekanları içinde geçerlidir.

Bu şehirde Petersburg eğlence yerlerinde büyük bir sosyalleşme ortamı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz, öyle ki yabancı turistler dahi bu şehirde hemen sosyalleşip arkadaşlıklar kurabilmektedir. Bu şehirdeki gece hayatında ve eğlence yerlerinde iletişim çok hızlı olup, sohbetler çok hızlı bir biçimde ilerleyebilmektedir. Petersburg eğlence yerlerinin erkekler için bir diğer avantajı ise gece kulüplerine veya barlara giriş için dam zorunluluğunun bulunmamasıdır bu durum mekandaki erkek sayısını artırıcı bir özelliği yoktur.

petersburg eğlence yerleri

Zira kadınların sayısı her zaman için erkek sayısından fazladır Rus kadınları eğlenmek için genelde bu tarz bar, disko ve gece kulübü gibi eğlence yerlerini tercih etmekte ve sabahlara kadar dans etmektedir.

Petersburg Begemot şehrinin en kaliteli ve en özel eğlence yerlerinden bir tanesidir ve kentin en işlek caddelerinden olan Nevsky caddesine çok yakın bir mesafededir.

petersburg begemot

Bu gece kulübüne eğlenmeye gelen insanların çok şık ve bakımlı olduğunu söyleyebiliriz, öte yandan Begemot gece kulübünün fiyatları diğer mekanlara göre son derece uygundur.

Şehirde bulunan gece kulüpleri ve barlar alternatif ücret seçenekleri ile müşterilerini ağırlayan Petersburg gece hayatı fiyatları kaliteli ile eğlenceyi buluşturan pek çok sayıda mekana ev sahipliği yapıyor. Ücret konusu dikkate alınacak olursa tüm bütçelere uygun bir biçimde eğlence yaşantısının olduğunu ifade etmekle beraber, aşırı derecede lüks olan eğlence hizmetleri de bu şehirde vardır.

petersburg gece hayatı fiyatları

Bu şehirde geceler oldukça hareketli ve renklidir ve zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacak düzeyde olan bir eğlence ortamı mevcut olup, müşteri memnuniyeti önemsenmektedir. Bu şehirde gece hayatında eğlenmek isteyen kişiler oldukça uygun bir ücret ödeyerek eğlenebilmektedir diğer Avrupa şehirleri ile bir kıyas yapılırsa Petersburg ucuzluk ve kalite açısından en uygun yerlerden birisidir.

Rusya ülkesinin en büyük ikinci şehri olan Petersburg konaklama yerleri gelen ziyaretçilerine çok farklı alternatiflere sahip bir konaklama olanağı sunmaktadır. Özellikle şehir merkezinde bulunan oteller, pansiyonlar ve günlük kiralanabilecek olan evler turistlerin sıklıkla tercih ettiği konaklama mekânlarıdır. 5 yıldızlı otelleri son derece lüks ve kaliteli olan bu şehirde daha uygun ve daha mütevazı konaklama yerleri bulmakta gayet kolaydır.

petersburg konaklama yerleri

Bu kente konaklama yerleri daha çok Tsentralny bölgesinde bulunmaktadır ve bu bölge hem eğlence mekanlarına hem iş merkezlerine hem de şehir merkezine çok yakın bir mesafededir. Sizde bu bölgede bir tur atarak bütçenize en uygun olan konaklama yerini rahatlıkla bulabilir ve ona göre bir tercih yapabilirsiniz.

Bu Petersburg Helvetia Deluxe Hotel yukarıda belirttiğimiz Tsentralny bölgesinde bulunmakta olan 4 yıldızlı bir konaklama yeridir ve sigara içilmeyen odaları ile sınırsız wifi hizmeti ile dikkat çekmektedir.

petersburg helvetia deluxe hotel

Bu otelde kalmak isteyen kişilerin ödeyeceği ücret yaklaşık olarak 76 Euro ila 111 Euro arasındadır.

Petersburg kendisine özgü bir gece hayatı ve Petersburg gece kulüpleri ile ön plana çıkmayı başarmış olan bir şehir olmakla beraber, sınırsız bir eğlence anlayışına sahiptir. Şehirde bulunan gece kulüpleri farklı menüleri farklı ambiyansları farklı dansları ve müzikleri ile ziyaretçilerine unutulmaz keyifli saatler geçirmeyi başarabilmektedir. Özellikle ön plana çıkmayı başarmış olan gece kulüpleri Del Mar, Rossi’s Clup ve Santa Barbara gibi isim yapmış ve herkes tarafından beğeni toplayan mekanlardan başlıcalarıdır.

petersburg gece kulüpleri

Bu gece kulüplerinin bir diğer özelliği ise içerisinde hem restoranın hem de gece kulüplerinin olmasıdır yani bu mekanlarda hem akşam yemeğinizi yiyebilir ve ardından gece eğlencesinin tadını dilediğinizce çıkartabilirsiniz.

Yorum Yap E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi
Avatar Seç
Avatar Seç

Gece Hayatı

Kopenhag Gece Hayatı
%100
Kopenhag Gece Hayatı
Kharkiv Gece Hayatı
%100
Kharkiv Gece Hayatı
Antalya Gece Hayatı
%100
Antalya Gece Hayatı
Soçi Gece Hayatı
%0
Soçi Gece Hayatı

İlçeler

Bozcaada
%72 Türkiye
Bozcaada
Karaburun
%100 Türkiye
Karaburun
Gökçeada
%100 Türkiye
Gökçeada
Avanos
%100 Türkiye
Avanos

Şehirler

Mersin
%100 Türkiye
Mersin
Artvin
%100 Türkiye
Artvin
Kırşehir
%75 Türkiye
Kırşehir
Mardin
%100 Türkiye
Mardin

Uçak Bileti

Sivas
%50 Türkiye
Sivas
Lefkoşa
%100 Türkiye
Lefkoşa
Leipzig
%0 Türkiye
Leipzig
İzmir
%100 Türkiye
İzmir

Ülke Gezileri

Türkiye Gezilecek Yerleri
Türkiye Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Polonya Gezilecek Yerleri
Polonya Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Özbekistan Gezilecek Yerleri
Özbekistan Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Slovakya Gezilecek Yerleri
Slovakya Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon