Soçi Gece Hayatı

Soçi Gece Hayatı

Rusya ülkesinin önemli şehirlerinden bir tanesi olan Soçi kentinde son derece eğlenceli, hızlı ve renkli bir Soçi gece hayatı sürüp gitmekte ve eğlence şafağın ilk anlarına kadar hiç hız kesmemektedir. Bu şehirde Soçi gece hayatı ve eğlence ortamlarını oluşturan mekanlar genelde gece kulüpleri, barlar ve diskoteklerin yanı sıra birde publardır.

soçi gece hayatı

Soçi eğlence ve gece hayatı bakımından biraz geç keşfedilen bir yer olması nedeni ile halen pek fazla kişi tarafından tercih edilmemektedir zira halen daha reklamı iyi yapılmamaktadır. Ancak bu olumsuzluklara karşı Soçi gece hayatı fark eden kişiler eğlencenin hakkını veren bir şehir olduğunu rahatlıkla ifade edebilmektedirler.

Soçi kenti geceleri eğlenmek, iyi vakit geçirmek ve coşmak isteyen insanlarla dolu olup bu amaca yönelik pek çok Soçi eğlence yerinin bulunduğu bir şehirdir. Yabancı turistler bu şehrin eğlence ortamını aslında yeni keşfetmiştir özellikle son yıllarda kente eğlence amacı ile pek çok turist gelmeye başlamış ve bu kent daha canlı bir hale gelmiştir.

soçi eğlence yerleri

Birbirinden güzel pek çok eğlence yerinin bulunduğu kentte her mekanın kendine özgü ambiyansı, menüsü ve etkinlikleri mevcut olup eğlencenin oldukça hareketli ve renklidir. Bu şehre Türklerinde yoğun bir ilgisinin olduğunu söylemek gerekir ve en çok tercih edilen eğlence yerleri ise Maneken Gece Kulübü ve Abba Bar olmaktadır.

Bu mekanın iç tasarımı oldukça ilgi çekici olup Soçi Abba bar son derece orjinal ve Soçi şehrinin en çok beğenilen gece kulüpleri arasına girmeyi başarmıştır.

soçi abba bar

Abba Bar menüsüyle, müzikleriyle ve iç mekân tasarımıyla oldukça başarılı olmuş bir eğlence yeri olmasının yanı sıra kaliteli hizmetiyle gece eğlencelerinin vazgeçilmez adresi durumuna gelmiş bir yerdir.

Bu şehirde Soçi gece hayatı fiyatlarını bilip ve eğlenmek isteyen kişiler için çok farklı alternatifler mevcut olup, herkesin bütçesine göre eğlenebileceği mekanlar vardır zira Soçi bu özelliği ile bilinen bir kenttir. Diğer Avrupa kentlerine göre burada gece eğlencelerine daha az bir bütçe ayırarak eğlenebilme olanağınız vardır ve bu açıdan oldukça avantajlı bir yerdir.

soçi gece hayatı fiyatları

Burada gece kulüpleri, barlar ve diskolar akşam saatlerinden sabahın ilk ışıklarına kadar hizmet vermektedir ayrıca 7 gün 24 saat açık olan eğlence yerleri de vardır. Soçi şehrinin son dönemde popülerliğinin artmasında eğlence yerlerinin kaliteli ve daha uygun fiyatlarla hizmet vermesinin etkisi de oldukça fazladır.

Bu kentte pek çok otelin bulunmasının yanı sıra Soçi konaklama yerlerinde bulunan otellerin büyük bir çoğunluğu da lüks kategorisinde yer almakla beraber, bunların büyük çoğunluğu 2014 yılında yapılmıştır. Bu lüks otellerde birden fazla olan yüzme havuzları, restoranlar ve tam teşekküllü spa gibi hizmetlerin yanı sıra sosyetik müşterilere seslenen kayak alanları ve tenis kortları gibi alanlarda vardır.

soçi konaklama yerleri

Öte yandan bu otellerin tamamında ücretsiz ve sınırsız wifi hizmeti ile havaalanlarından otele servis taşımacılığı da yapılmaktadır, zira bu uygulamalar çok sayıda müşterinin ilgisini çekmektedir. Lüks otellerde kalmaya bütçesi yeterli olmayan kişiler için ise 3 yıldızlı oteller, pansiyonlar ya da gecelik kiralanabilen evler vardır.

Soçi şehir merkezinde bulunması sayesinde Denart Hotel pek çok yabancı turistin konaklamak için tercih ettiği bir otel olarak karşımıza çıkmaktadır ve özel otoparkı bulunmaktadır.

soçi denart hotel

4 yıldızlı olan bu otelde konaklamak isteyen kişiler için gecelik ödeyeceğiniz miktar 253 TL olup Karadeniz kıyılarına yaya olarak 10 dakikada gidebilme olanağı sunmaktadır.

Avrupa kıtasının eğlence ortamları ve Soçi gece kulüpleri ile ünlenmeye başlayan şehirlerinden bir tanesidir ve giderek kentte bulunan gece kulüplerine ilgi artmaktadır. Kendi tarzını yansıtmayı başaran Soçi şehrinde hepsi birbirinden farklı tarzda hizmet vermekte olan onlarca gece kulübünden rahatlıkla söz edebiliriz ki bu mekanların tamamında eğlence tavan yapmaktadır.

soçi gece kulüpleri

Kendisine has tarzı ve etkileyici görüntüsü ile Bar Londra Soçi kentinin en gösterişli eğlence yerlerinden bir tanesidir, bu mekanda insanlar özellikle sabaha kadar dans etmektedir. Hem turistlerden hem de Ruslardan yoğun ilgi gören bir diğer gece kulübü ise Malibu gece kulübüdür ve mekanın iç tasarımı oldukça başarılı olup tropik bir hava yaratmaktadır.

Yorum Yap E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi
Avatar Seç
Avatar Seç

Gece Hayatı

Kopenhag Gece Hayatı
%100
Kopenhag Gece Hayatı
Kharkiv Gece Hayatı
%100
Kharkiv Gece Hayatı
Antalya Gece Hayatı
%100
Antalya Gece Hayatı
Soçi Gece Hayatı
%0
Soçi Gece Hayatı

İlçeler

Bozcaada
%72 Türkiye
Bozcaada
Karaburun
%100 Türkiye
Karaburun
Gökçeada
%100 Türkiye
Gökçeada
Avanos
%100 Türkiye
Avanos

Şehirler

Mersin
%100 Türkiye
Mersin
Artvin
%100 Türkiye
Artvin
Kırşehir
%75 Türkiye
Kırşehir
Mardin
%100 Türkiye
Mardin

Uçak Bileti

Sivas
%50 Türkiye
Sivas
Lefkoşa
%100 Türkiye
Lefkoşa
Leipzig
%0 Türkiye
Leipzig
İzmir
%100 Türkiye
İzmir

Ülke Gezileri

Türkiye Gezilecek Yerleri
Türkiye Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Polonya Gezilecek Yerleri
Polonya Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Özbekistan Gezilecek Yerleri
Özbekistan Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Slovakya Gezilecek Yerleri
Slovakya Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon