Tiflis Gece Hayatı

Kendine özgü gece hayatıyla sık bir şekilde gündeme gelen bir şehir olan Tiflis gece hayatı, eğlence sektörünün hareketli olduğu bir kent özelliğine sahip olduğu için çok sayıda farklı seçeneği misafirlerine sunmaktadır. Vizesiz hatta pasaportsuz bir şekilde gidebileceğiniz bir bölge olması Tiflis şehrini ülkemizin gözdesi yapmaya yettiği için hemen her sene çok sayıda insan bölgeyi ziyaret etmektedir.

tiflis gece hayatı
Eğlence sektörü söz konusu olduğunda ilk akla gelen hususun fiyatlandırmanın nasıl olduğu sorusu olması, Tiflis şehri için de geçerli olduğundan ötürü eğlence mekanlarının ücretleri merak konusudur. Şayet bu şehirde nereye ne zaman gideceğinizi biliyorsanız bütçenize göre uygun eğlence mekanlarının kolaylıkla bulabileceğiniz gibi, oldukça neşeli bir gece de geçirebilirsiniz.

Tiflis Eğlence Yerleri

Gürcistan ülkesinin başkenti olan Tiflis geceleri hızlı yaşanılan ve sınırsız eğlencenin adresi konumunda olan bir kent olduğu için gezi planını yaparken buna göre davranmanızı öneriyoruz. Ancak bu şehirde eğlenirken bazı hususlara dikkat etmeniz gerektiğini unutmamakla birlikte, kenti tanıyan ve daha önceden gitmiş birisiyle eğlenmenizin daha mantıklı olduğunu da söyleyebiliriz.

tiflis eğlence yerleri
Kentteki eğlence mekanlarının çoğunlukla Dinamo Stadyumu yakınlarında olduğu bilinmekle birlikte, çok sayıda farklı konsepte sahip gece kulüplerinin şehirde yer aldığını da söylemek mümkün oluyor. Yine şehirdeki eğlence mekanlarının Dzveli Tbilisi ile Rustaveli caddelerinde yoğunluk kazandığı bilinmekle birlikte, Marjanishvili caddesinde de çok sayıda farklı konsepte sahip gece kulüplerinin bulunduğu bilinmektedir.

Tiflis Gece Hayatı Fiyatları

Gürcistan ülkesindeki alevli gece hayatının başkenti konumunda bulunan Tiflis şehrinde bulunan gece kulüplerine girişler ücretli olduğu gibi, içeri girmek için iyi giyimli olmanızda fayda bulunmaktadır. Fiyatlandırma konusuna dikkat ediyor olmanız bütçeniz açısından faydalı olacaktır, zira ortalama bir kadeh içkinin 8 Lari yazdığı menüyü gecenin ilerleyen saatlerinde 80 Lariye içmeye başlayabilirsiniz.

tiflis gece hayatı fiyatları
Gece kulüplerinin son derece hareketli olduğu Tiflis, alternatif fiyat seçeneklerini sunabilen bir eğlence mekanlarına sahip olduğu için hemen her bütçeye uygun hareketli geceleri yaşamak mümkün olmaktadır. Geceden sabaha kadar açık olan gece kulüplerinde fiyatların içilen 1 bardak içki başına 5 Lariden başlayarak markaya göre 100 Lariye kadar artış gösterdiği bilinmektedir.

Bassiani Eğlence Yeri

Gürcistan ülkesinin en ünlü ve en büyük eğlence yeri olarak ön plana çıkan Bassiani toplamda 1200 kişilik kapasitesiyle geniş kitlelere hitap edebildiği gibi çılgın ambiyansıyla göz doldurmaktadır. Girişin ücretli olduğu bu mekanın, Dinamo Stadyumu yakınında olduğu gibi ulaşımının da çok kolay olduğu bilinmektedir.

bassiani eğlence yeri
Fiyatlandırma her ne kadar fix menü şeklinde yapılıyor olsa da gece boyunca tüketilen içkilerin sayısını hesaplamanız bütçeniz açısından önemli olmaktadır.

Tiflis Nerede Kalınır

Kura Nehrinin etrafında kurulmuş bir şehir olan Tiflis nerede kalınır diye sorulara kısaca, tam bir turizm kenti olmaya aday olduğu için çok sayıda konaklama mekanına da ev sahipliği yapmakta olduğu biliniyor. Şehirde hemen her bütçeye uygun otel bulunduğun gibi farklı konseptlere ve konfora sahip ulusal ve uluslar arası düzeyde lüks oteller de bulunmaktadır. Radisson Blu Iveria Hotel Tiflis şehrini lüks konaklama hizmetleriyle tanıştıran bir otel olduğu gibi, konforlu odaları ve süper manzarasıyla konuklarının büyük beğenisini kazanmaktadır.

tiflis nerede kalınır
Tiflis şehri için konaklama konusunda iyi bir alternatif seçenek olarak karşımıza çıkan The Biltmore Hotel Tbilisi, kendine has mimarisi ve müşteri memnuniyeti odaklı servisleriyle adından sıkça söz ettirmektedir. Şehir merkezinde yer alan otelde resepsiyonun 24 saat açık olduğu bilinmekle birlikte, gece hayatının da bu mekanda oldukça hareketli olduğunu söylemek mümkün olmaktadır.

Tbilisi Marriott Hotel

İçerisinde 1 adet restoran da bulunan Tbilisi Marriott Hotel Gürcistan ulusal galerisine çok yakın olduğu gibi şehir merkezine de çok yakın bir konumda bulunuyor ve oldukça kaliteli müşteri memnuniyeti fazla olan bir oteldir.

tbilisi marriott hotel
Otelde bir gece konaklama ücreti ise 914 TL civarında olmakla beraber, erken rezervasyon yaptırarak çok daha uygun fiyatlı bir şekilde konaklamak mümkün olmaktadır.

Tiflis Gece Kulüpleri

Misafir sever insanları ve güler yüzlü bir hizmet anlayışıyla konukların büyük beğenisini kazanan Tiflis şehrinde yer alan gece kulüpleri oldukça geniş yelpazeden oluşan konseptlerden oluşan seçenekleri sunabilmekte. Şehirde özellikle gençlerin yoğun uğrak mekanı olarak karşımıza çıkan Cafe Gallery, kaliteli müziğin adresi konumunda yer aldığı için büyük beğeni kazanmaktadır.

tiflis gece kulüpleri
Şehirde yer alan gece kulüpleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan Heaven, Tiflis şehrine gelen misafirler için mükemmel bir eğlence mekanı olarak tanımlanmaktadır. Şehir merkezinde yer alan Heaven, eski bir fabrikadan dönüştürüldüğü için, kendine özgü bir atmosfere sahip olmaktadır.

 • 19.01.2019
 • 2
 • 1841
YORUMLAR
  Serpil 9 Mayıs 2019, 17:52

  Geceleri harika geçiyor Tiflis’te mutlaka gidip yaşayın sizlerde bu keyfi yaşamanızı isterim. Bir haftalık tiflis tur paketiyle gitmiştim rehber eşliğinde eşimle beraber çok eğlenceli geçmişti. 1 hafta bile hale aklımda unutamıyorum.

  Yanıtla
  Naci Şenoğlu 21 Mayıs 2019, 00:34

  Harika bir anlatım içerisinde buldum kendimi, Tiflis seyahati öncesi iyi bir bilgilendirme edindim. Gece kulüplerine yönelik anlatımlarınızı biraz daha artırırsanız veya ben gidiyorum geldiğimde sizin için yazarım buraya yine eklersiniz ziyaretçiler için.

  Yanıtla
YORUM YAZ