Tiflis Gece Hayatı

Tiflis Gece Hayatı

Kendine özgü gece hayatıyla sık bir şekilde gündeme gelen bir şehir olan Tiflis gece hayatı, eğlence sektörünün hareketli olduğu bir kent özelliğine sahip olduğu için çok sayıda farklı seçeneği misafirlerine sunmaktadır. Vizesiz hatta pasaportsuz bir şekilde gidebileceğiniz bir bölge olması Tiflis şehrini ülkemizin gözdesi yapmaya yettiği için hemen her sene çok sayıda insan bölgeyi ziyaret etmektedir.

tiflis gece hayatıEğlence sektörü söz konusu olduğunda ilk akla gelen hususun fiyatlandırmanın nasıl olduğu sorusu olması, Tiflis şehri için de geçerli olduğundan ötürü eğlence mekanlarının ücretleri merak konusudur. Şayet bu şehirde nereye ne zaman gideceğinizi biliyorsanız bütçenize göre uygun eğlence mekanlarının kolaylıkla bulabileceğiniz gibi, oldukça neşeli bir gece de geçirebilirsiniz.

Gürcistan ülkesinin başkenti olan Tiflis geceleri hızlı yaşanılan ve sınırsız eğlencenin adresi konumunda olan bir kent olduğu için gezi planını yaparken buna göre davranmanızı öneriyoruz. Ancak bu şehirde eğlenirken bazı hususlara dikkat etmeniz gerektiğini unutmamakla birlikte, kenti tanıyan ve daha önceden gitmiş birisiyle eğlenmenizin daha mantıklı olduğunu da söyleyebiliriz.

tiflis eğlence yerleriKentteki eğlence mekanlarının çoğunlukla Dinamo Stadyumu yakınlarında olduğu bilinmekle birlikte, çok sayıda farklı konsepte sahip gece kulüplerinin şehirde yer aldığını da söylemek mümkün oluyor. Yine şehirdeki eğlence mekanlarının Dzveli Tbilisi ile Rustaveli caddelerinde yoğunluk kazandığı bilinmekle birlikte, Marjanishvili caddesinde de çok sayıda farklı konsepte sahip gece kulüplerinin bulunduğu bilinmektedir.

Gürcistan ülkesindeki alevli gece hayatının başkenti konumunda bulunan Tiflis şehrinde bulunan gece kulüplerine girişler ücretli olduğu gibi, içeri girmek için iyi giyimli olmanızda fayda bulunmaktadır. Fiyatlandırma konusuna dikkat ediyor olmanız bütçeniz açısından faydalı olacaktır, zira ortalama bir kadeh içkinin 8 Lari yazdığı menüyü gecenin ilerleyen saatlerinde 80 Lariye içmeye başlayabilirsiniz.

tiflis gece hayatı fiyatlarıGece kulüplerinin son derece hareketli olduğu Tiflis, alternatif fiyat seçeneklerini sunabilen bir eğlence mekanlarına sahip olduğu için hemen her bütçeye uygun hareketli geceleri yaşamak mümkün olmaktadır. Geceden sabaha kadar açık olan gece kulüplerinde fiyatların içilen 1 bardak içki başına 5 Lariden başlayarak markaya göre 100 Lariye kadar artış gösterdiği bilinmektedir.

Gürcistan ülkesinin en ünlü ve en büyük eğlence yeri olarak ön plana çıkan Bassiani toplamda 1200 kişilik kapasitesiyle geniş kitlelere hitap edebildiği gibi çılgın ambiyansıyla göz doldurmaktadır. Girişin ücretli olduğu bu mekanın, Dinamo Stadyumu yakınında olduğu gibi ulaşımının da çok kolay olduğu bilinmektedir.

bassiani eğlence yeriFiyatlandırma her ne kadar fix menü şeklinde yapılıyor olsa da gece boyunca tüketilen içkilerin sayısını hesaplamanız bütçeniz açısından önemli olmaktadır.

Kura Nehrinin etrafında kurulmuş bir şehir olan Tiflis nerede kalınır diye sorulara kısaca, tam bir turizm kenti olmaya aday olduğu için çok sayıda konaklama mekanına da ev sahipliği yapmakta olduğu biliniyor. Şehirde hemen her bütçeye uygun otel bulunduğun gibi farklı konseptlere ve konfora sahip ulusal ve uluslar arası düzeyde lüks oteller de bulunmaktadır. Radisson Blu Iveria Hotel Tiflis şehrini lüks konaklama hizmetleriyle tanıştıran bir otel olduğu gibi, konforlu odaları ve süper manzarasıyla konuklarının büyük beğenisini kazanmaktadır.

tiflis nerede kalınırTiflis şehri için konaklama konusunda iyi bir alternatif seçenek olarak karşımıza çıkan The Biltmore Hotel Tbilisi, kendine has mimarisi ve müşteri memnuniyeti odaklı servisleriyle adından sıkça söz ettirmektedir. Şehir merkezinde yer alan otelde resepsiyonun 24 saat açık olduğu bilinmekle birlikte, gece hayatının da bu mekanda oldukça hareketli olduğunu söylemek mümkün olmaktadır.

İçerisinde 1 adet restoran da bulunan Tbilisi Marriott Hotel Gürcistan ulusal galerisine çok yakın olduğu gibi şehir merkezine de çok yakın bir konumda bulunuyor ve oldukça kaliteli müşteri memnuniyeti fazla olan bir oteldir.

tbilisi marriott hotelOtelde bir gece konaklama ücreti ise 914 TL civarında olmakla beraber, erken rezervasyon yaptırarak çok daha uygun fiyatlı bir şekilde konaklamak mümkün olmaktadır.

Misafir sever insanları ve güler yüzlü bir hizmet anlayışıyla konukların büyük beğenisini kazanan Tiflis şehrinde yer alan gece kulüpleri oldukça geniş yelpazeden oluşan konseptlerden oluşan seçenekleri sunabilmekte. Şehirde özellikle gençlerin yoğun uğrak mekanı olarak karşımıza çıkan Cafe Gallery, kaliteli müziğin adresi konumunda yer aldığı için büyük beğeni kazanmaktadır.

tiflis gece kulüpleriŞehirde yer alan gece kulüpleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan Heaven, Tiflis şehrine gelen misafirler için mükemmel bir eğlence mekanı olarak tanımlanmaktadır. Şehir merkezinde yer alan Heaven, eski bir fabrikadan dönüştürüldüğü için, kendine özgü bir atmosfere sahip olmaktadır.

Yorumlar (2)
 • NA
  Naci Şenoğlu
  1 sene ago
  Harika bir anlatım içerisinde buldum kendimi, Tiflis seyahati öncesi iyi bir bilgilendirme edindim. Gece kulüplerine yönelik anlatımlarınızı biraz daha artırırsanız veya ben gidiyorum geldiğimde sizin için yazarım buraya yine eklersiniz ziyaretçiler için.
 • SE
  Serpil
  1 sene ago
  Geceleri harika geçiyor Tiflis'te mutlaka gidip yaşayın sizlerde bu keyfi yaşamanızı isterim. Bir haftalık tiflis tur paketiyle gitmiştim rehber eşliğinde eşimle beraber çok eğlenceli geçmişti. 1 hafta bile hale aklımda unutamıyorum.
Yorum Yap E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi
Avatar Seç
Avatar Seç

Gece Hayatı

Kopenhag Gece Hayatı
%100
Kopenhag Gece Hayatı
Kharkiv Gece Hayatı
%100
Kharkiv Gece Hayatı
Antalya Gece Hayatı
%100
Antalya Gece Hayatı
Soçi Gece Hayatı
%100
Soçi Gece Hayatı

İlçeler

Bozcaada
%72 Türkiye
Bozcaada
Karaburun
%100 Türkiye
Karaburun
Gökçeada
%100 Türkiye
Gökçeada
Avanos
%100 Türkiye
Avanos

Şehirler

Mersin
%100 Türkiye
Mersin
Artvin
%100 Türkiye
Artvin
Kırşehir
%75 Türkiye
Kırşehir
Mardin
%100 Türkiye
Mardin

Uçak Bileti

Sivas
%50 Türkiye
Sivas
Lefkoşa
%100 Türkiye
Lefkoşa
Leipzig
%0 Türkiye
Leipzig
İzmir
%100 Türkiye
İzmir

Ülke Gezileri

Türkiye Gezilecek Yerleri
Türkiye Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Polonya Gezilecek Yerleri
Polonya Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Özbekistan Gezilecek Yerleri
Özbekistan Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Slovakya Gezilecek Yerleri
Slovakya Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon