Tomsk Gece Hayatı

Tarihi dokusuyla ön plana çıkan bir şehir olması ve doğal güzellikleriyle turizm sektöründe ön plana çıkması, Tomsk gece hayatında da iddialı bir konuma yükseltmektedir. 1 milyonu geçen nüfus yapısı ve genç nüfusunun fazla olmasından dolayı kentte gece hayatına yoğun bir ilgi gösteriliyor olmasından kaynaklı olarak eğlence sektörünün Tomsk gece hayatı ile şehirde oldukça hareketli olduğunu söylemek mümkün olmaktadır.

tomsk gece hayatı

Tam bir üniversite şehri kimliğine sahip olan Tomsk gece hayatı yaşandığı gibi bu özelliği sayesinde öğrenci aktivitelerine de ev sahipliği yaptığı için gece hayatında da etkili bir özelliğe sahiptir. Kendine özgü müzikler ve sıra dışı tasarım konseptlerine sahip gece kulüplerinin kentte sayısının oldukça fazla olduğu bilinmektedir.

Tomsk Eğlence Yerleri

Kaliteli içkilerin rahatlıkla bulunduğu pek çok farklı ambiyans özelliğine sahip olan eğlence yerlerinin Tomsk şehir merkezinde yoğunlaştığı bilinmekle birlikte, egzotik içeklerinin de ün kazanmış olduğu bir kenttir. Gogolya semtinde yer alan eğlence mekanlarının sayısı her geçen gün artış göstermekle birlikte, bu alandaki gece kulüplerinin çok sayıda turisti kendisine çekebildiği de bilinmektedir.

tomsk eğlence yerleri

Tomsk federal bölgesi olarak tanımlanan bu şehir, Sibirya bölgesine yakın bir şekilde konumlandığı için gece hayatı eğlence kültürünün de Sibirya bölgesinin etkisinde geliştiğini söylemek mümkün olmaktadır. Ayrıca şehirde zengin petrol ve doğalgaz yataklarının bulunuyor olması, gece hayatını da olumlu yönde etkileyen bir faktör olarak karşımıza çıkmaktadır.

Tomsk PuffSide Lounge Bar

Arkadiya Ivanova Caddesi üzerinde bulunan Tomsk PuffSide Lounge Bar, saat 16:00 ile 01:00 arasında konuklarına hizmet sunan bir eğlence mekanı olarak dikkatleri üzerine çektiği için Tomsk kentinde ki eğlence hayatına yön veren bir etkiye sahiptir.

tomsk puffside lounge bar

Kendine has bir konsepte de sahip olan PuffSide Lounge Bar, özellikle genç öğrencilerin yoğun olarak ilgi gösterdiği bir mekan olarak ön plana çıkmaktadır.

Tomsk Gece Hayatı Fiyatları

Öğrenci kenti olarak ön plana çıkıyor olması ve genç nüfus yapısı sayesinde Tomsk gece hayatı fiyatlarının önemli merkezleri arasında yer almayı başarmış olan, konuklarına farklı fiyat seçenekleri sunabildiği için sıklıkla turistlerin uğrak kentleri arasında yer almaktadır. Nüfusunun yaklaşık olarak beşte birinin öğrenci olduğu düşünüldüğünde bu kentte neden gece hayatının hareketli olduğu sorununun yanıtı da bulunmuş olmaktadır.

tomsk gece hayatı fiyatları

1604 yılında kurulmuş olan ve Tom Nehri etrafına konumlanmış olan Tomsk, doğal güzellikleriyle ziyaretçileri büyüleyebilen bir kent olduğu için, turistlerin uğrak alanlarından birisidir. Bu durum doğal olarak şehirde farklı ambiyans özelliklerine sahip olan eğlence yerlerinin hizmet sunuyor olmasını da etkilemektedir.

Tomsk Konaklama Yerleri

Turizm sektörünün son zamanlarda adından sıkça söz ettiren bir şehir konumunda bulunan Tomsk konaklama yerleri de misafirlerine sunabilmektedir. Bu kapsamda şehirde bulunan Hotel Boston on Gercena street, uygun fiyatlı bir konaklama olanağı sunabildiği gibi konforlu bir otel olarak da ön plana çıkmaktadır. Tüm odalarında kablolu TV bulunmasının yanı sıra tesiste sürekli olarak erişim olanağı bulabileceğiniz Wi-Fi ağı da bulunmaktadır.

tomsk konaklama yerleri

Her ne kadar soğuk iklim yapısıyla tanınmış bir kent olarak biliniyor olsa da Tomsk, kendine özgü tasarım özelliklerine sahip olan ve sıcak ambiyanslarıyla dikkatleri üzerine çeken çok sayıda otele de ev sahipliği yapmaktadır. Hotel Baston on Gercena street, kentte yer alan etkili konaklama alanları arasında yer aldığı gibi tesiste çok sayıda farklı alternatif etkinliğin yapılabileceği yerler de bulunmaktadır.

Tomsk Xander Hotel

Mükemmel konumu ve uluslar arası kalite standartlarında bir hizmet anlayışıyla ön plana çıkan Tomsk Xander Hotel, çok sayıda turistin tercih ettiğini önemli bir konaklama yeridir.

tomsk xander hotel

Gecelik konaklama ücretlerinin ortalama 400 TL olduğu bu lüks konaklama merkezinin, sıcak ambiyansıyla da ön plana çıktığı bilinmektedir.

Tomsk Gece Kulüpleri

Turizm sezonunun hareketli olduğu zamanlarda sınırsız eğlencelerin mekanı olan gece kulüpleri Tomsk gece kulüpleri ile şehirde oldukça fazla olduğu için, farklı konsept seçeneklerinin bulunduğu bir kent olarak tanımlanmaktadır. Şehirde kendine has müzikleriyle ün kazanmış olanLive Music Club Mayak, canlı müziğin adresi konumunda bulunduğu için çok sayıda genç öğrenciyi kendisine çekebilme başarısını da göstermektedir.

tomsk gece kulüpleri

Gündüz saat 16:00 itibariyle hizmet sunmaya başlayan ve gece saat 01.00 civarında kapanan PuffSide Lounge Bar, güzel atmosferi sayesinde sıra dışı eğlencelerin mekanı durumundadır.

  • 20.04.2019
  • 0
  • 58
YORUMLAR
YORUM YAZ