Tomsk Gece Hayatı

Tomsk Gece Hayatı

Tarihi dokusuyla ön plana çıkan bir şehir olması ve doğal güzellikleriyle turizm sektöründe ön plana çıkması, Tomsk gece hayatında da iddialı bir konuma yükseltmektedir. 1 milyonu geçen nüfus yapısı ve genç nüfusunun fazla olmasından dolayı kentte gece hayatına yoğun bir ilgi gösteriliyor olmasından kaynaklı olarak eğlence sektörünün Tomsk gece hayatı ile şehirde oldukça hareketli olduğunu söylemek mümkün olmaktadır.

tomsk gece hayatı

Tam bir üniversite şehri kimliğine sahip olan Tomsk gece hayatı yaşandığı gibi bu özelliği sayesinde öğrenci aktivitelerine de ev sahipliği yaptığı için gece hayatında da etkili bir özelliğe sahiptir. Kendine özgü müzikler ve sıra dışı tasarım konseptlerine sahip gece kulüplerinin kentte sayısının oldukça fazla olduğu bilinmektedir.

Kaliteli içkilerin rahatlıkla bulunduğu pek çok farklı ambiyans özelliğine sahip olan eğlence yerlerinin Tomsk şehir merkezinde yoğunlaştığı bilinmekle birlikte, egzotik içeklerinin de ün kazanmış olduğu bir kenttir. Gogolya semtinde yer alan eğlence mekanlarının sayısı her geçen gün artış göstermekle birlikte, bu alandaki gece kulüplerinin çok sayıda turisti kendisine çekebildiği de bilinmektedir.

tomsk eğlence yerleri

Tomsk federal bölgesi olarak tanımlanan bu şehir, Sibirya bölgesine yakın bir şekilde konumlandığı için gece hayatı eğlence kültürünün de Sibirya bölgesinin etkisinde geliştiğini söylemek mümkün olmaktadır. Ayrıca şehirde zengin petrol ve doğalgaz yataklarının bulunuyor olması, gece hayatını da olumlu yönde etkileyen bir faktör olarak karşımıza çıkmaktadır.

Arkadiya Ivanova Caddesi üzerinde bulunan Tomsk PuffSide Lounge Bar, saat 16:00 ile 01:00 arasında konuklarına hizmet sunan bir eğlence mekanı olarak dikkatleri üzerine çektiği için Tomsk kentinde ki eğlence hayatına yön veren bir etkiye sahiptir.

tomsk puffside lounge bar

Kendine has bir konsepte de sahip olan PuffSide Lounge Bar, özellikle genç öğrencilerin yoğun olarak ilgi gösterdiği bir mekan olarak ön plana çıkmaktadır.

Öğrenci kenti olarak ön plana çıkıyor olması ve genç nüfus yapısı sayesinde Tomsk gece hayatı fiyatlarının önemli merkezleri arasında yer almayı başarmış olan, konuklarına farklı fiyat seçenekleri sunabildiği için sıklıkla turistlerin uğrak kentleri arasında yer almaktadır. Nüfusunun yaklaşık olarak beşte birinin öğrenci olduğu düşünüldüğünde bu kentte neden gece hayatının hareketli olduğu sorununun yanıtı da bulunmuş olmaktadır.

tomsk gece hayatı fiyatları

1604 yılında kurulmuş olan ve Tom Nehri etrafına konumlanmış olan Tomsk, doğal güzellikleriyle ziyaretçileri büyüleyebilen bir kent olduğu için, turistlerin uğrak alanlarından birisidir. Bu durum doğal olarak şehirde farklı ambiyans özelliklerine sahip olan eğlence yerlerinin hizmet sunuyor olmasını da etkilemektedir.

Turizm sektörünün son zamanlarda adından sıkça söz ettiren bir şehir konumunda bulunan Tomsk konaklama yerleri de misafirlerine sunabilmektedir. Bu kapsamda şehirde bulunan Hotel Boston on Gercena street, uygun fiyatlı bir konaklama olanağı sunabildiği gibi konforlu bir otel olarak da ön plana çıkmaktadır. Tüm odalarında kablolu TV bulunmasının yanı sıra tesiste sürekli olarak erişim olanağı bulabileceğiniz Wi-Fi ağı da bulunmaktadır.

tomsk konaklama yerleri

Her ne kadar soğuk iklim yapısıyla tanınmış bir kent olarak biliniyor olsa da Tomsk, kendine özgü tasarım özelliklerine sahip olan ve sıcak ambiyanslarıyla dikkatleri üzerine çeken çok sayıda otele de ev sahipliği yapmaktadır. Hotel Baston on Gercena street, kentte yer alan etkili konaklama alanları arasında yer aldığı gibi tesiste çok sayıda farklı alternatif etkinliğin yapılabileceği yerler de bulunmaktadır.

Mükemmel konumu ve uluslar arası kalite standartlarında bir hizmet anlayışıyla ön plana çıkan Tomsk Xander Hotel, çok sayıda turistin tercih ettiğini önemli bir konaklama yeridir.

tomsk xander hotel

Gecelik konaklama ücretlerinin ortalama 400 TL olduğu bu lüks konaklama merkezinin, sıcak ambiyansıyla da ön plana çıktığı bilinmektedir.

Turizm sezonunun hareketli olduğu zamanlarda sınırsız eğlencelerin mekanı olan gece kulüpleri Tomsk gece kulüpleri ile şehirde oldukça fazla olduğu için, farklı konsept seçeneklerinin bulunduğu bir kent olarak tanımlanmaktadır. Şehirde kendine has müzikleriyle ün kazanmış olanLive Music Club Mayak, canlı müziğin adresi konumunda bulunduğu için çok sayıda genç öğrenciyi kendisine çekebilme başarısını da göstermektedir.

tomsk gece kulüpleri

Gündüz saat 16:00 itibariyle hizmet sunmaya başlayan ve gece saat 01.00 civarında kapanan PuffSide Lounge Bar, güzel atmosferi sayesinde sıra dışı eğlencelerin mekanı durumundadır.

Yorum Yap E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi
Avatar Seç
Avatar Seç

Gece Hayatı

Kopenhag Gece Hayatı
%100
Kopenhag Gece Hayatı
Kharkiv Gece Hayatı
%100
Kharkiv Gece Hayatı
Antalya Gece Hayatı
%100
Antalya Gece Hayatı
Soçi Gece Hayatı
%0
Soçi Gece Hayatı

İlçeler

Bozcaada
%72 Türkiye
Bozcaada
Karaburun
%100 Türkiye
Karaburun
Gökçeada
%100 Türkiye
Gökçeada
Avanos
%100 Türkiye
Avanos

Şehirler

Mersin
%100 Türkiye
Mersin
Artvin
%100 Türkiye
Artvin
Kırşehir
%75 Türkiye
Kırşehir
Mardin
%100 Türkiye
Mardin

Uçak Bileti

Sivas
%50 Türkiye
Sivas
Lefkoşa
%100 Türkiye
Lefkoşa
Leipzig
%0 Türkiye
Leipzig
İzmir
%100 Türkiye
İzmir

Ülke Gezileri

Türkiye Gezilecek Yerleri
Türkiye Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Polonya Gezilecek Yerleri
Polonya Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Özbekistan Gezilecek Yerleri
Özbekistan Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Slovakya Gezilecek Yerleri
Slovakya Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon