Venedik Gece Hayatı

Venedik Gece Hayatı

Warning: DOMDocument::loadHTML(): htmlParseEntityRef: no name in Entity, line: 20 in /home/gezdir/public_html/gezi/inc/Parser.php on line 15

Romantik gezi rotalarının vazgeçilmez adresi konumunda bulunan Venedik gece hayatı konusunda bol seçenekli eğlence mekanları konusunda oldukça iddialı bir kenttir. 118 farklı adanın birbiriyle bağlantılı bir kenti olan Venedik, suyun üzerinde kendine özgü bir gece hayatını bulunan bir kent olduğu için ziyaretçilerine muazzam bir eğlence keyfi yaşatma kabiliyetine sahiptir.

venedik gece hayatı

Lido Bölgesi gece kulübü ve barların yoğunluk kazandığı bir semt olduğu için, şehrin kendine has büyüsü içerisinde bu yerlerde eğlenmek mümkün olmaktadır. Genel özellikleri itibariyle şehrin yaş ortalamasının oldukça yüksek olmasının doğal sonucu olarak, şehirde daha çok pub tarzında mekanlar bulunmaktadır. Yine de pub tarzı mekanları özellikle yabancı turistlerin oldukça yoğun bir şekilde ilgisini çektiği için, bu yerlerde sevdiklerinizle güzel zamanlar geçirmeniz mümkün olmaktadır.

Suyun ortasında apayrı bir medeniyet olarak karşımıza çıkan kendine has Venedik eğlence yerleriyle de ön plana çıkan bir şehir olduğu için çok sayıda turisti kendisin çekmeyi de başarmış durumdadır. Lido Bölgesi merkezli olarak eğlence yerlerinin şekillendiği bilinmekle birlikte, San Marco Bölgesinde de eğlence mekanlarının sayısının oldukça fazla olduğu bilinmektedir.

venedik eğlence yerleri

Şehir merkezinde yer alan eğlence mekanlarının geceden sabaha kadar açık olduğu bilinmekle birlikte, akşam saat 21 gibi konser organizasyonlarının da şekillendiği bilinmektedir. İster kalabalık ortamlarda eğlenmek isteyenler olsun isterse daha kendi halinde sakin bir şekilde vakit geçirmek isteyenler olsun, Venedik şehrinde tüm alternatif seçenekler bulunmaktadır.

Kentte yer alan Venedik Jazz Club saat 19:00 itibariyle konuklarını karşılamaya başlayan ve harika yemek seçeneklerini misafirlerine sunan bir mekan olduğu için, ziyaretçilerin büyük beğenisini kazanmaktadır.

venedik jazz club

Dünyanın tanınmış pek çok ses sanatçısının sahne aldığı bu mekan, sabaha kadar eğlenebileceğiniz mükemmel bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Dünyaca ünlü bir turizm merkezi olmasından ötürü Venedik gece hayatı fiyatları canlı müzik konusunda iddialı bir şehir olduğu için farklı konseptlere sahip gece hayatıyla kentte karşılaşmak mümkün olmaktadır. Eğer Venedik şehrini deneyimlemek isterseniz, mutlaka yöresel lezzetler eşliğinde yine bölgeye özgü bir şarabı tadabilirsiniz. Böyle bir menü mekandan mekana değişikli gösterse de 50 Euro’dan başlayarak çok daha yüksek fiyatlara kadar çıkabildiği için, menü seçimine dikkat etmeniz gerekmektedir.

venedik gece hayatı fiyatları

Şehrin pek çok bölgesinde farklı ambiyans özelliklerine sahip eğlence yerlerinin bulunduğu bilinmekle birlikte, Cannaregio Bölgesinde daha çok küçük ve sevimli barların bulunduğu da bilinmektedir. Üstelik bu bölgede bulunan eğlence mekanlarının, tarihi ahşam tasarım özellikleri konuklarını büyülediği için son derece hayranlık uyandıran bir etkiye sahiptir.

Dünya turizminin önemli kentleri arasında yer alan Venedik konaklama yerleri uluslar arası kalite standartlarının çok üzerinde bir konaklama hizmetini misafirlerine sunabilen bir şehirdir. Zira kentte çok sayıda farklı konseptte hizmet sunan otel bulunduğu için hemen her bütçeye uygun konaklama alanının bulunduğunu söylemek mümkün olmaktadır.

venedik konaklama yerleri

Savoia & Jolanda Venedik şehir merkezine konumlanmış olan bir otel olduğu gibi, 5 yıldızlı bir konforu misafirlerine sunabilen San Marco Meydanı manzaralı bir konaklama yeri olarak ön plana çıkmaktadır. Hotel Paganelli daha orta seviyeli bütçeli bir otel olarak ön plana çıkmakla birlikte, taşıdı 3 yıldızın hakkını fazlasıyla verebilen bir konaklama yeri olarak büyük beğeni kazanmış durumdadır.

Manzarasıyla ön plana çıkan Venedik Hotel Danieli lagünü manzarasıyla konuklarını kendisine hayran bıraktığı için, turistlerin uğrak yerleri arasında bulunan bir otel olarak tanımlanmaktadır.

venedik hotel danieli

San Marco Meydanına sadece 200 metre uzaklıkta bulunuyor olması otelin önemli bir avantajı olmakla birlikte, otelde bir gecelik konaklama fiyatının 2.318 TL civarında olduğu bilinmektedir.

Yeni evli çiftlerin ve romantik sevgililerin uğrak kentleri arasında yer alan Venedik gece kulüpleri eğlence hayatı ve gece hayatıyla ilgili çok sayıda farklı konsept seçeneğini sunabilen bir kent olduğu için, ziyaretçilerine muazzam geceler yaşatmak hususunda son derece iddialı olmaktadır. Şehirde kendine has bir eğlence seçeneği sunabilen bir gece kulübü olan Akropol, bölgenin en popüler mekanları arasında yer aldığı için çok sayıda turisti kendisine çekmektedir.

venedik gece kulüpleri

Kentte yer alan Piccolo Mondo Music Dance, kentin dans merkezi konumunda bulunduğu için sabah 04:00’a kadar eğlencenin doruklarını yaşayacağınız bir mekan olarak ön plana çıkmaktadır. Bu mekana gelenler genel olarak dans etmek için geldikleri için, genelde gençlerin tercih ettiği bir gece kulübü olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yorum Yap E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi
Avatar Seç
Avatar Seç

Gece Hayatı

Kopenhag Gece Hayatı
%100
Kopenhag Gece Hayatı
Kharkiv Gece Hayatı
%100
Kharkiv Gece Hayatı
Antalya Gece Hayatı
%100
Antalya Gece Hayatı
Soçi Gece Hayatı
%100
Soçi Gece Hayatı

İlçeler

Bozcaada
%72 Türkiye
Bozcaada
Karaburun
%100 Türkiye
Karaburun
Gökçeada
%100 Türkiye
Gökçeada
Avanos
%100 Türkiye
Avanos

Şehirler

Mersin
%100 Türkiye
Mersin
Artvin
%100 Türkiye
Artvin
Kırşehir
%75 Türkiye
Kırşehir
Mardin
%100 Türkiye
Mardin

Uçak Bileti

Sivas
%50 Türkiye
Sivas
Lefkoşa
%100 Türkiye
Lefkoşa
Leipzig
%0 Türkiye
Leipzig
İzmir
%100 Türkiye
İzmir

Ülke Gezileri

Türkiye Gezilecek Yerleri
Türkiye Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Polonya Gezilecek Yerleri
Polonya Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Özbekistan Gezilecek Yerleri
Özbekistan Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Slovakya Gezilecek Yerleri
Slovakya Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon