Herkesin ihtiyacını karşılayacak alanlarda hizmet vermekte olan Gezdir.com bir çok bilgi arşivi görevini yerine getirerek, ülkeler ve şehirlere ait gezilecek rotaların detaylı sunumlarını yapmaktadır. 2019 Ocak ayında kurulan site, hedefleri içerisinde bir çok dalda hizmet vererek mutlu bir portföy oluşturmaktır. Resmi olarak Fast Fly Turizm Seyahat Acentası alt kuruluşu olup gelişen teknolojiye cevap olarak tatile çıkacak kişilere gidilecek yerler adına gezilecek tarihi ve turistik paylaşımlar yapmaktadır.

Hemen Yola Çıkmayın

Seyahat edilecek yerleri araştırmadan plan yapmak yerine önceden gideceğiniz yer için bilgi edinip, gittiğiniz ülkede yabancılık çekmeden rahatça seyahat etme imkanlarını yaşayarak mutlu bir ziyaretçi portföyü sayesinde milyonlarca kişi yardımcı olmak adına yazarlarımız yardımcı olmaktadır. Bunca bilgilerin içerisine ek olarak uçak bileti fiyatlarını karşılaştırmak adına bir çok uçak firmasının fiyat bilgisiyle beraber rezervasyon detaylarını sunmaktadır.

gezdir hakkında

Vizyon

Gelişen teknolojiye ayak uydurma planıyla, dinamik ekibimizle beraber kısa süre içerisinde umduğunuz yerlere gelmek büyük hedeflerimizden biridir. Bir çok dalda ihtiyaç duyulan kesimlere destek amaçlı kurulan bilgi arşivi üzerine hizmetler sunulmaktadır.

Misyon

Amacımız markamız olan Fast Fly firmasını bir an önce değerini daha çok artıracak şekilde dünyanın her yerine hizmet etme gayretinde olmaktadır. Önceliğimiz Türkiye olmak üzere bir çok ülkede gerçekleştirmeyi düşündüğümüz yayın hayatımızı kısa sürede büyütmek amacıyla ekibimizle beraber yürütürken en önemli olan müşteri memnuniyeti odağımız daima sürecektir.