Gezdir Seyahat Rehberi internet sitesinin tüm haklarının saklı olduğunu bilmenizi ister, bu kapsamda resim, haber, kod ve röportaj gibi hemen her türlü içeriğin tüm telif hakları tarafımıza aittir. Sitemizde yer almakta olan tüm yazılar, resimler, materyaller, animasyonlar, ses dosyaları, dizayn ve tasarım özellikleri ile videolar üzerinden telif haklarımız bulunmaktadır. Bu kapsamda 5846 sayılı telif hakları yasası çerçevesinde doğan haklarımızı saklı tutarız.

Gezdir Seyahat Rehberi sitesinin yazılı izni olmaksızın tüm içeriklerimizin herhangi bir şekilde ticari olarak dağıtılması, değiştirilmesi ve yayınlanamaz olduğunu bilmenizi isteriz. Yine kaynak belirtmeksizin ve izinsiz bir şekilde buradaki içeriklerin kullanılması ve kopyalanması da söz konusu olamaz.

Gezdir Seyahat Rehberi sitesinde yer alan linkler ayrı bir sayfanın açılması için kullanılır. Burada yayınlanmış olan yazı ve yorumlardan tamamıyla yazarlar sorumlu olmaktadır. Bu aşamada Gezdir.com internet sitesi taraflara hiçbir bildirim yapmaksızın yazıların içerisinde link yerleştirebilir, yazıların içeriğinde birtakım değişiklikler yapabilir.

Gezdir Seyahat Rehberi sitesinde yer alan tavsiyelerden kaynaklı bir zarar oluşması durumunda web sitemiz hiçbir suretle sorumlu tutulamaz. Web sitemiz, site içerisinde yer alan bilgilerden kaynaklı olan hataların hiçbirinden sorumlu olmamaktadır.

Kullanıcı Sözleşmesi

Gezdir Seyahat Rehberi internet sitesine giren her kullanıcı iş bu sözleşmede yer alan tüm şartları eksiksiz bir şekilde kabul edilmiş sayılmaktadır. İş bu sözleşmenin tüm kuralları bütün kullanıcıları bağlayıcı özelliği bulunmaktadır.

Uygunluk

Web sitemizi kullanmak için herhangi bir yaş sınırının bulunmadığını bilmenizi isteriz. Siz siteye girdiğiniz andan itibaren sözleşmenin bir tarafı olacaksınız. Böylece sözleşmeden doğan tüm şartları, hükümlülükleri ve hakları da peşinen kabul etmiş sayılacaksınız.

kullanım şartları

Hak ve Sorumluluklar

  1. Gezdir Seyahat Rehberi sitesinin genel güvenliğini tehlikeye düşürecek, site içerisinde yer alan yazılımların çalışmasını güçleştirecek tüm yazılımlar asla kullanılamaz. Bu yazılımlarla faaliyetler yapılamaz ve site üzerinde farklı yazılımlarla faaliyet yapılmaya çalışılamaz.

2. Sitenin veritabanına yönelik tüm girişimler yasaklanmıştır. Web sitesine yönelik tüm aldatma yoluyla ya da zorla (Hack) internet korsancılığı yaparak saldırmak kesinlikle yasaktır. Bu tip saldırılarda bulunlar ya da bulunmaya teşebbüs edenler için ilgili yasal süreç hiç gecikmeden başlatılacaktır.

3. Kullanıcıların site içerisinde bulunduklar tüm yorumlar, kullanıcıyı bağlamaktadır. Bu noktada kullanıcıların görüş ve düşüncelerini paylaşmak hususunda özgür oldukları bilinmektedir. Ancak yapılan yorumların tüm sorumluluğu yine yorumu yapanlara ait olduğu da unutulmamalıdır.

4. Gezdir Seyahat Rehberi sitesinin yasadışı olarak kullanılması ya da izinsiz bir şekilde kullanılması söz konusu olduğunda bu girişimler hassas bir şekilde araştırılacaktır. Araştırma sonrasında ilgili yasal mevzuat gereği tüm kanuni yollara başvurulacaktır.

5. Web sitesini ziyaret eden kullanıcıların ziyaret süresi, ziyaret zamanı ve görüntülenen sayfalar gibi bilgiler takip edilmektedir. Bu bilgiler esasında kullanıcılara daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla takip edilir. Toplanan bu veriler ilgili gizlilik koşullarına bağlı kalmak suretiyle, internet sitesinin iyileştirilmesi amacıyla kullanılabilmektedir. Bu aşamada asla kişisel bilgilerinin üçüncü taraflarla paylaşılmamaktadır.

6. Şayet web sitesinin hizmetleri hakkında bir anlaşmazlık durumunun yaşanılması söz konusu olursa, söz konusu anlaşmazlığın giderilmesi için ilgili yasal mevzuat işletilecektir. İşbu sözleşme, tüm site kullanıcılarını bağlayıcı bir etkiye sahip olduğundan Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabii bir şekilde oluşturulmuş durumdadır. Şayet bir yargı süreci söz konusu olacak olursa; ilgili süreç Türkiye Cumhuriyeti Mahkemeleri tarafından yürütülecektir.

Fast Fly Turizm Seyahat Acentası – Gezdir.com