Kahire Uçak Bileti

Kahire

Asya ve Afrika bölgesinin önemli merkezleri arasında kendine yer edinen Kahire uçak bileti alımıyla bu noktaya havayolu ulaşımı ile seyahat etmek isteyen müşteriler için farklı noktalardan kalkış yapan çok sayıda sefer bulunmaktadır. Mısır ülkesinin başkentliğini yapan bölge Kahire Uçak Bileti alımı öncesi bölge hakkında bilgiler arasında, kültürel ve tarihi yapısı ile ön planda yer almakta olup dünya üzerindeki farklı noktalardan çok sayıda misafiri ağırlamaktadır. Sivil havacılık sektörünün zaman içerisinde gelişim göstermesi ile birlikte bölgeye sefer düzenleyen acente sayılarında da artışlar meydana gelmiştir.

kahire uçak bileti

Gün içerisinde farklı zaman dilimlerinde gerçekleştirilen Kahire uçak bileti alarak gerçekleşen uçuşlar ile birlikte yöreye uygun koşullar altında varış yapabilmek mümkün olmaktadır. Kahire noktasına aktarmalı bir şekilde sefer düzenleyen firmaların kullandıkları rotalar farklılık arz etmektedir.

Mısır bölgesinde yer alan Kahire havalimanı, kent merkezine yaklaşık olarak 22 km mesafede bulunmaktadır. İç ve dış hat seferlerinde aktif bir şekilde kullanılan işletme içerisinde iniş ve kalkış faaliyetleri gerçekleştiren acenteler, CAI kodunu kullanarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Yıllık bazda yaklaşık olarak 15 milyon yolcunun uğrak noktası konumunda yer alan havalimanında meydana gelen yoğunluk dönemsel olarak farklılık arz etmektedir.

kahire havalimanı

Zaman içerisinde artış gösteren müşteri talebi ve buna bağlı olarak ortaya çıkan ihtiyaçlar dahilinde işletmede birtakım yeniliklerin yapılması söz konusu olmuştur. Bölgeye turistik nedenler ile gelen ziyaretçiler, alana yakın mesafelerde bulunan konaklama tesislerine oldukça makul süreler içerisinde ulaşabilme imkanına sahip olmaktadır.

Kahire bölgesinin El Nozha noktasında yer alan Al Matar bölgesi adresinde hizmet veren Kahire havalimanı yol tarifi ile ulaşmak isteyen müşteriler için hususunda farklı seçenekler sunulmaktadır. Bireysel araçları ile alana gelmek isteyen yolcuların kent merkezindeki farklı noktalarda yer alan yönlendirmeleri takip etmesi mümkün olmaktadır.

kahire havalimanı yol tarifi

Toplu taşıma hizmetlerinden yararlanmak isteyen yolcular için sabah saatlerinden itibaren gece geç saatlere kadar sefer düzenleyen ve herhangi bir bedel ödemeden yararlanabilmenin mümkün olduğu otobüsler bulunmaktadır. Şehir içerisindeki farklı noktalardan kalkış yapan otobüsler, yarım saatte bir hizmet vermekte olup yaklaşık 45 dakikalık yolculuk süresi sonunda işletmeye varış yapabilmek mümkün olmaktadır. Bu bağlamda otobüslerin kullandıkları rotaların öğrenilmesi faydalı bir hamle olacaktır.

THY firması tarafından Kahire noktasına yönelik olarak Kahire THY uçak bileti satış sürecinde çeşitli avantajlar müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Ücretsiz olarak sağlanan yiyecek ve içecek servisleri sayesinde müşterilerin keyifli bir şekilde seyahat edebilmesi hedeflenmektedir.

kahire thy uçak bileti

En modern sistemler ile donatılan uçaklar aracılığı ile seferlerini gerçekleştiren firma, müşterilerinin konforlu koşullar içerisinde yolculuk yapabilmesini mümkün kılmaktadır.

Asya ve Avrupa kıtası içerisinde yer alan önemli merkezler üzerinden günlük olarak Kahire gerçekleşen uçuşlar aracılığı ile Kahire noktasına arzu edilen şekilde ulaşabilmek mümkündür. Rusya’nın başkenti Moskova bölgesinden yöreye yapılan direk uçuşlarda seyahat süresi 5 saat civarında olmakta iken aktarmalı uçuşlar için bu süre 14 saatten başlayarak 24 saate kadar çıkabilmektedir.

kahire gerçekleşen uçuşlar

Moskova Kahire güzergahında saat 09:40 ve saat 20:15 gibi günün farklı zaman dilimleri içerisinde gerçekleşen sefer seçenekleri müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Bahsedilen destinasyon içerisinde hizmet veren acenteler tarafından, seyahat eden yolculara 23 kg ağırlığını aşmayacak bagajların ücretsiz bir şekilde taşınabilmesi imkanı sağlanmaktadır.

Kahire noktasına uçak bileti satışı hizmeti sunan Middle East Airlines, müşterilerine 30 kg ağırlığını aşmayacak şekilde bagajlarını ücretsiz bir şekilde taşıyabilme imkanı sağlamaktadır.

kahire middle east airlines uçak bileti

Şirketin Atina kalkışlı olarak düzenlediği Kahire uçuşlar için bilet satış sürecinde müşterilerden yaklaşık olarak 1300 lira ücret talep edilmektedir.

Sivil havacılık alanında kurumsal bir yapıya sahip olan ve uluslararası düzeyde Kahire hizmet veren uçak firmaları tarafından Kahire noktasına belirli rotalar üzerinden seferler gerçekleştirilmektedir. Gün içerisinde farklı zaman dilimleri içerisinde gerçekleştirilen uçuşlardan yararlanarak seyahat edebilmek mümkün olup en uygun tercihi yapabilme adına kapsamlı bir şekilde araştırma yapılmasında yarar vardır.

kahire hizmet veren uçak firmaları

Egyptair acentesi tarafından gerçekleştirilen Kahire uçuşlarında farklı rotalar üzerinden direk uçuş seçenekleri sunulmakta ve böylece yolculukların çok daha kısa süreler içerisinde tamamlanması sağlanmaktadır. Geniş mesafeye sahip koltukların yer aldığı uçaklar ile hizmet veren acente, müşteri memnuniyetini artırabilme ve müşterilerinin konforlu koşullar altında seyahat edebilmesi adına oldukça titiz planlamalar yürütmektedir.

Yorum Yap E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi
Avatar Seç
Avatar Seç

Gece Hayatı

Kopenhag Gece Hayatı
%100
Kopenhag Gece Hayatı
Kharkiv Gece Hayatı
%100
Kharkiv Gece Hayatı
Antalya Gece Hayatı
%100
Antalya Gece Hayatı
Soçi Gece Hayatı
%0
Soçi Gece Hayatı

İlçeler

Bozcaada
%72 Türkiye
Bozcaada
Karaburun
%100 Türkiye
Karaburun
Gökçeada
%100 Türkiye
Gökçeada
Avanos
%100 Türkiye
Avanos

Şehirler

Mersin
%100 Türkiye
Mersin
Artvin
%100 Türkiye
Artvin
Kırşehir
%75 Türkiye
Kırşehir
Mardin
%100 Türkiye
Mardin

Uçak Bileti

Sivas
%50 Türkiye
Sivas
Lefkoşa
%100 Türkiye
Lefkoşa
Leipzig
%0 Türkiye
Leipzig
İzmir
%100 Türkiye
İzmir

Ülke Gezileri

Türkiye Gezilecek Yerleri
Türkiye Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Polonya Gezilecek Yerleri
Polonya Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Özbekistan Gezilecek Yerleri
Özbekistan Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Slovakya Gezilecek Yerleri
Slovakya Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon