Lviv Uçak Bileti

Ukrayna ülkesinin Lviv kentine dünya üzerindeki pek çok havalimanından kalkış yapan havayolu şirketlerinin seferleri sayesinde Lviv uçak bileti temin edebilmek mümkün. Günün farklı zaman dilimleri içerisinde düzenlenen seferler arasında direk veya aktarmalı Lviv uçak bileti seçenekleri müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Ukraine İnt Airlines gibi bölgeye ait havayolu şirketlerinin yanı sıra ülkemizin bayrak taşıyıcısı konumunda bulunan THY tarafından da bölgeye yoğun bir şekilde sefer düzenlenmektedir.

lviv uçak bileti

Seferler için harcanması gereken yolculuk süresi aktarmalı uçuşlarda aktarma noktalarında yapılacak bekleme sürelerine bağlı olarak artış göstermektedir. Bazı noktalardan yapılan uçuşlarda birden fazla aktarmanın olması da söz konusudur. Dolayısıyla en uygun fiyat seçenekleri ile makul süreler içerisinde bölgeye ulaşabilme adına kapsamlı bir şekilde araştırma yapılmalıdır.

Lviv Havalimanı

Ülkede gelişim gösteren havayolu ulaşımında Lviv kenti sınırları içerisinde Danylo Halytskyi Uluslararası Lviv Havalimanı aracılığı ile müşterilere hizmet sunulmaktadır. Kent merkezine yaklaşık olarak 25 km uzaklıkta yer alan işletmeye farklı ulaşım araçları ile varış yapabilmek mümkündür. Minibüs ve otobüs gibi toplu ulaşım araçlarının yanı sıra taksiler vasıtası ile bölgeye ulaşabilme imkanı bulunmaktadır.

lviv havalimanı

Ayrıca alanda faaliyet gösteren havayolu acentelerinin kent içerisindeki belli noktalardan geçiş yapan ücretsiz servisleri sayesinde yolcuların havalimanına kolay bir şekilde ulaşabilmesi sağlanmaktadır. Toplu taşıma hizmetleri ve ücretsiz servislerin saatleri hakkında işletme içerisinde görev yapan yetkililerden bilgi alabilme imkanı bulunmaktadır.

Lviv Havalimanı Yol Tarifi

LWO kodu ile hizmet veren Lviv Danylo Halytskyi Havalimanına Yol Tarifi noktasında işletmenin Lubinska Sokağı Numara 168 adresinde yer aldığını söylemek mümkündür. Şehir merkezinden kısa bir zaman dilimi içerisinde varış yapabilmenin mümkün olduğu işletme Ivano Frankivsk Havalimanına da yakın bir noktada bulunmaktadır.

lviv havalimanına yol tarifi

İşletmeye gerçekleştirilen toplu taşıma seferlerinde öğrenci ve diğer yolcular için ayrı bir şekilde ücret tarifesi uygulanmaktadır. Yörenin farklı noktalarında yer alan taksi duraklarından hizmet almak sureti ile de uygun bedeller ödeyerek alana varış sağlayabilmek mümkün olmaktadır. Dönemler içerisinde değişkenlik gösteren sefer sayılarına bağlı olarak günün farklı zaman dilimleri içerisinde kolay ve hızlı bir şekilde bölgeye varış yapabilme imkanı bulunmaktadır.

Lviv THY Uçak Bileti

Dünya üzerindeki pek çok noktadan Lviv THY Uçak bileti ile şehre karşılıklı olarak seferler düzenleyen seyahat firması THY tarafından müşterilerine kaliteli bir şekilde hizmet verilmektedir. Arzu eden müşteriler için koltuk seçimi imkanı sunularak yapılacak yolculukların çok daha keyifli ve rahat bir şekilde geçmesi sağlanmaktadır.

lviv thy uçak bileti

Şirket seferleri esnasında yapılacak yolculukların süresine bağlı olmak suretiyle zengin menülere sahip ikramları ile misafirlerini ağırlamaktadır.

Lviv Gerçekleşen Uçuşlar

Bölgenin turizm ve ticaret alanlarında gelişim gösteren kentleri arasında yer alan Lviv bölgesine günlük olarak farklı noktalar üzerinden Lviv gerçekleşen uçuşlar ile varabilmek mümkündür. İstanbul Sabiha Gökçen ve Atatürk Havalimanları üzerinden sefer düzenleyen yerli ve yabancı acenteler vasıtası ile gün içerisinde farklı saat aralıklarında yöreye ulaşılabilmektedir. İstanbul üzerinden düzenlenen seferler seyahat süresi 2 saat ile 24 saat arasında farklılık arz edebilmektedir.

lviv gerçekleşen uçuşlar

İngiltere ülkesinin başkenti Londra üzerinden sefer düzenleyen şirketler vasıtası ile farklı rotalar üzerinden Lviv Havalimanına varış yapabilme imkanı bulunmaktadır. Londra Lviv destinasyonunda yolculuk süresi 5 saatten başlayarak 24 saate kadar çıkabilmektedir. Aktarmalı seferlerde farklı noktalar içerisinde beklemeler yapılabilmekte ve buna bağlı olarak yolculuk süreleri değişebilmektedir.

Lviv Lufthansa Uçak Bileti

Şehre genel olarak Almanya üzerinden seferler gerçekleştiren Lviv Lufthansa uçak bileti seyahat firması uçak biletlerinde farklı noktalardan yapılan kalkışlarda da bu rotayı takip etmektedir.

lviv lufthansa uçak bileti

Şirket seferlerinde müşteriler online sistemlerden yararlanmak sureti ile check-in işlemi yapabilmektedir.

Lviv Hizmet Veren Uçak Firmaları

Lviv bölgesinde faaliyet gösteren Danylo Halytskyi Uluslararası Havalimanına hizmet veren çok sayıda uçak firmaları farklı fiyat seçeneklerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Alman seyahat acentesi Lufthansa tarafından gerçekleştirilen aktarmalı uçuşlarda Frankfurt ve Münih kentlerinde yer alan havalimanları aktarma merkezi olarak kullanılabilmektedir. Dünya üzerindeki farklı noktalar üzerinden Lufthansa aracılığı ile düzenlenen direk veya aktarmalı uçuşlar sayesinde seyahat edebilme imkanı sunulmaktadır.

lviv hizmet veren uçak firmaları

Lot Polish Airlines aracılığı ile yöreye seyahat etmek isteyen müşteriler için farklı rota seçenekleri bulunmakta olup aktarmalı seferlerde Varşova bölgesi aktarma noktası olarak değerlendirilmektedir. Müşteri için farklı destinasyon seçenekleri sunan şirketin talep ettiği bilet bedelleri hakkında araştırma yapılması faydalı bir hamle olacaktır.

  • 11.04.2019
  • 0
  • 61
YORUMLAR
YORUM YAZ