Madrid Uçak Bileti

Madrid

İspanya ülkesinin başkenti konumunda yer alan Madrid uçak bileti rotasına dünya üzerindeki farklı rotalar üzerinden uçak bileti satın alabilme imkanı bulunmaktadır. Gün içerisinde değişin zaman dilimlerinde karşılıklı olarak gerçekleştirilen direk ve aktarmalı seferler sayesinde kente varış yapabilmek mümkündür. Aktarmalı uçuşlarda havayolu şirketlerinin genel merkez olarak kabul ettiği rotalara bağlı olarak aktarma merkezleri değişkenlik göstermektedir.

madrid uçak biletiAktarmalı seferlerde yolculuk süreleri aktarma merkezinde yapılacak bekleme sürelerine bağlı olarak artış gösterebilmektedir. Atlas Global ve Alitalia gibi farklı ülkelere mensup havayolu acenteleri tarafından düzenlenen seferlerin bazılarında sadece el bagajı imkanı verilmekte iken bazı seferlerde ise kişi başına 23 kg ağırlığında bagaj taşıma imkanı sunulmaktadır.

Kent merkezine yaklaşık olarak 12 km uzaklıkta yer alan Madrid bölgesinde hizmet sunan Barajas Uluslararası Havalimanı 1928 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Zaman içerisinde gerçekleştirilen yatırımlar ile birlikte daha büyük bir hale gelen ve uluslararası havacılık sektöründe aktif bir rol üstlenen işletmeyi kullanan yolcu sayılarında artış yaşanmaktadır.

madrid havalimanıMadrid şehir merkezinden bölgeye ulaşmak isteyen yolcular için farklı alternatifler sunulmaktadır. En çok tercih edilen toplu taşıma hizmetleri arasında yer alan metro seferleri saat 06:00 ile gece saat 02:00 arasında yolcuların kullanımına sunulmaktadır. Metro haricinde şehrin farklı noktalarından kalkış yapan 4 farklı otobüs seferleri sayesinde de alana varış yapabilme imkanı bulunmaktadır.

Başkent Madrid sınırları içerisinde yer alan Barajas Uluslararası Havalimanına yol tarifi hususunda kentin farklı noktalarından çeşitli rotaları takip etmek sureti ile varış yapabilme imkanı bulunmaktadır. Av de la Hispanidad bölgesinde yer alan işletmeye taksiler ile ulaşmak isteyen müşteriler için ortalama yolculuk süresi 25 dakika şeklindedir.

madrid havalimanına yol tarifiOpera ve Gran Via gibi şehrin merkezi konumunda yer alan güzergahlardan gelecek yolcular için sabahtan itibaren gece geç saatlere kadar hizmet veren metro seferleri ile bölgeye ulaşabilme imkanı bulunmaktadır. Havaalanına ulaşım konusunda cazip bedeller ödeme fırsatı sunan otobüs seferlerinde ise kalkış yapılan güzergaha bağlı olarak farklı rotaların takip edilmesi söz konusudur.

Fransa merkezli olarak faaliyetlerini sürdüren Air France havayolu firması tarafından satılan uçak biletlerinde Madrid uçuşlarında yolcular için kişi başına 23 kg bagaj hakkı tanınmaktadır. Bu ağırlıktan fazla miktarda bagajı bulunan müşteriler ekstra ücrete tabi olmaktadır.

madrid air france uçak biletiŞirketin sahip olduğu uçak filolarında yer alan teknolojik sistemler sayesinde yolculukların çok daha keyifli ve rahat bir şekilde geçmesi mümkün olmaktadır.

Avrupa’nın önemli merkezleri arasında yer alan Madrid yönüne Avrupa şehirleri başta olmak üzere pek çok noktadan günlük olarak gerçekleşen uçuşlar sayesinde uygun zaman dilimleri içerisinde varış yapılabilmektedir. İtalya ülkesinin turistik rotaları arasında yer alan Roma şehri üzerinden saat 08:00 veya saat 20:50 gibi günün farklı saatleri içerisinde düzenlenen uçuşlar ile kente ulaşabilmek mümkündür.

madrid gerçekleşen ucuşlarBahsedilen güzergahta yolculuk süresi direk uçuşlar için 2 ile 3 saat arasında farklılık arz edebilmektedir. Paris üzerinden yöreye ulaşmak isteyen müşteriler için hizmet sunan çok sayıda havayolu şirketi bulunmaktadır. Direk uçuşların yanı sıra aktarmalı uçuş seçenekleri de bulunmakta olup seferler için harcanan yolculuk süresi 2 saatten başlayarak 20 saate kadar çıkabilmektedir.

Uluslararası düzeyde faaliyet gösteren havayolu acenteleri arasında yer alan Alitalia isimli seyahat firması tarafından uçak bileti Madrid kentine direk veya aktarmalı şekilde gerçekleştirilen seferler mevcuttur.

madrid alitalia uçak biletiSeferlerdeki yolculuk sürelerine bağlı olarak müşteri memnuniyetini artırabilme amacı ile zengin menülere sahip olan ikram servisleri konuklar ağırlanmaktadır.

Avrupa ve Asya kıtaları başta olmak üzere uluslararası düzeyde hizmet veren kurumsal nitelikli uçak firmaları sayesinde Madrid kentine ulaşabilme imkanı mevcut. Portekiz merkezli olarak faaliyet gösteren Tap Portugal acentesi tarafından farklı güzergahlar üzerinden Madrid yönüne uçuşlar gerçekleştirilmektedir. Şirketin gerçekleştirdiği aktarmalı seferlerde Lizbon şehri aktarma merkezi olarak kullanılmaktadır.

madrid hizmet veren uçak firmalarıİberia Havayolu şirketi tarafından düzenlenen seferlerde ise kalkış yapılacak rotaya bağlı olarak direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Aktarmalı olarak gerçekleştirilen seferlerde İspanya Barselona ve İtalya Milano gibi merkezler aktarma rotası olarak değerlendirilmektedir. Şirketin düzenlediği seferler ve kullandığı rotalar hakkında detaylı bir şekilde araştırma yapmak faydalı bir hamle olacaktır.

Yorum Yap E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi
Avatar Seç
Avatar Seç

Gece Hayatı

Kopenhag Gece Hayatı
%100
Kopenhag Gece Hayatı
Kharkiv Gece Hayatı
%100
Kharkiv Gece Hayatı
Antalya Gece Hayatı
%100
Antalya Gece Hayatı
Soçi Gece Hayatı
%100
Soçi Gece Hayatı

İlçeler

Bozcaada
%72 Türkiye
Bozcaada
Karaburun
%100 Türkiye
Karaburun
Gökçeada
%100 Türkiye
Gökçeada
Avanos
%100 Türkiye
Avanos

Şehirler

Mersin
%100 Türkiye
Mersin
Artvin
%100 Türkiye
Artvin
Kırşehir
%75 Türkiye
Kırşehir
Mardin
%100 Türkiye
Mardin

Uçak Bileti

Sivas
%50 Türkiye
Sivas
Lefkoşa
%100 Türkiye
Lefkoşa
Leipzig
%0 Türkiye
Leipzig
İzmir
%100 Türkiye
İzmir

Ülke Gezileri

Türkiye Gezilecek Yerleri
Türkiye Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Polonya Gezilecek Yerleri
Polonya Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Özbekistan Gezilecek Yerleri
Özbekistan Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Slovakya Gezilecek Yerleri
Slovakya Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon