Minsk Uçak Bileti

Beyaz Rusya ülkesinin önde gelen kentleri arasında yer alan Minsk uçak bileti ile havayolu ulaşımı ile seyahat etmek isteyen müşteriler için farklı güzergahlara uygun şekilde Minsk uçak bileti satılmaktadır. Dünya üzerinde faaliyet gösteren çok sayıda uluslararası havayolu şirketlerinin düzenlediği direk veya aktarmalı seferle sayesinde bölgeye varış yapabilme imkanı bulunmaktadır. Dönemsel olarak değişkenlik gösterebilen müşteri taleplerine bağlı olarak sefer sayılarında artış yaşanabilmesi söz konusu olmaktadır.

minsk uçak bileti

Seferleri gerçekleştiren acentelerin genel merkezlerinin bulunduğu ülkelere bağlı olarak aktarmalı seferlerde bekleme yapılan merkezlerde değişkenlik yaşanabilmektedir. Değişkenlik gösteren rotalar ile birlikte özellikle aktarmalı seferler için bilet alan müşterilerin ortalama yolculuk süresi hakkında kapsamlı bir şekilde bilgi edinmesi faydalı bir hamle olacaktır.

Minsk Havalimanı

Uluslararası statüye sahip olarak Minsk bölgesine gelen çok sayıda yerli ve yabancı turistin uğrak noktası konumunda yer alan Minsk Havalimanı 1982 yılında hizmete açılmıştır. Ülkenin başkenti konumunda bulunan Minsk şehrinin doğru kısmında yer alan işletme ile kent merkezi arasında yaklaşık olarak 42 km mesafe bulunmaktadır.

minsk havalimanı

Yıllık bazda yaklaşık olarak 6 milyon yolcuya ev sahipliği yapabilecek şekilde modernize edilen havalimanı içerisinde müşterilere hizmet sunan çeşitli iş yerleri bulunmaktadır. Alanda yer alan kafe, restoran ve alışveriş dükkanları sayesinde farklı ihtiyaçları giderebilmenin yanı sıra keyifli bir şekilde vakit geçirebilmek mümkündür. Bölgeye taksi ve otobüs gibi ulaşım araçları ile varış yapabilme imkanı sunulmaktadır.

Minsk Havalimanına Yol Tarifi

Uluslararası düzeyde hizmet sunan Minsk Havalimanına farklı noktalar üzerinden ulaşmak isteyen müşteriler için dikkate alınması gereken yol tarifi değişkenlik göstermektedir. Şehrin farklı noktaları içerisinden kalkış yapan ve birbirinden farklı rotaları takip eden otobüs seferleri ile işletmeye yaklaşık olarak 1 saatlik yolculuk süresi sonunda ulaşabilme imkanı bulunmaktadır.

minsk havalimanına yol tarifi

Minsk 220054 noktasında yer alan havalimanına özel araçları ile gelmek isteyen müşteriler şehir içinde yer alan yönlendirmeleri kullanarak varış yapabilme imkanına sahiptir. Alanda özel araçlara ait olacak şekilde güvenli koşullar altında hizmet veren otopark alanı mevcuttur. Ulaşım hizmetleri hususunda işletme içerisinde görev yapan yetkililer ile görüşerek detaylı bir şekilde bilgi edinebilme imkanı bulunmaktadır.

Minsk Air Baltic Uçak Bileti

Avrupa kıtası içerisinde yer alan çeşitli merkezler üzerinden seferler düzenleyen Minsk Air Baltic uçak bileti satan firma tarafından satışa sunulan biletler için 500 lira ile 1500 lira arasında değişkenlik gösteren fiyat seçenekleri mevcuttur.

minsk air baltic uçak bileti

Online sistemleri müşterilerinin hizmetine sunan firma sayesinde arzu eden müşteriler check-in işlemlerini oldukça kolay ve pratik bir şekilde yapabilmektedir.

Minsk Gerçekleşen Uçuşlar

Turizm ve ticaret alanlarında ön plana çıkan Minsk şehrine günlük olarak farklı destinasyonlar üzerinden Minsk gerçekleşen uçuşlar için müşterilere çeşitli alternatifler sunulmaktadır. Almanya’nın Başkenti Berlin üzerinden saat 08:55 ve saat 14:55 farklı zaman dilimleri içerisinde bölgeye ulaşabilme imkanı bulunmaktadır. Bahsedilen destinasyonda gerçekleştirilen direk veya aktarmalı uçuşlarda yolculuk süresi 2 saatten başlayarak 24 saate kadar çıkabilmektedir.

minsk gerçekleşen uçuşlar

Fransa ülkesinin başkenti Paris noktasını kullanmak sureti ile bölgeye ulaşmak isteyen müşteriler için çok sayıda acente hizmet vermektedir. Paris Minsk hattında sabah saat 05:30 itibariyle başlayan uçak seferleri akşam saat 20:15 e kadar sürebilmektedir. Yolculuk için harcanması gerekli olan süreler ise 3 saat ile 24 saat arasında farklılık arz etmektedir.

Minsk S7 Airlines Uçak Bileti

Rusya ülkesinin Moskova şehrini genel merkez olarak kabul eden havayolu firması olarak faaliyetlerini gerçekleştiren Minsk S7 Airlines uçak bileti seçiminde Barselona kalkışlı olarak gerçekleştirilen uçuşlarda 1400 lira talep edilmektedir.

minsk s7 airlines ucak bileti

Modern uçak filoları ile hizmet sunan acente, yolcuların keyifli ve konforlu bir şekilde seyahat edebilmesi adına titiz bir çalışma yürütmektedir.

Minsk Hizmet Veren Uçak Firmaları

Uluslararası düzeyde faaliyet gösteren ve uçuş ağını genişletme arzusu bulunan Minsk hizmet veren uçak firmaları şehre hizmet veren kuruluşlar içerisinde kendine yer edinmektedir. Rusya merkezli olarak faaliyetleri sürdüren Aeroflot Havayolu şirketi tarafından farklı noktalardan gerçekleştirilen uçuşlarda Moskova noktasında yer alan havalimanı aktarma merkezi olarak kullanılmaktadır.

minsk hizmet veren uçak firmaları

Şirketin gerçekleştirdiği seferlerde yolcu başına 23 kg bagaj hakkı tanınmakta olup bu ağırlıktan fazla bagajı bulunan müşterilerden ekstra ücret talep edilmektedir. Ukraine İnt Airlines şirketi aracılığı ile Minsk noktasına ulaşmak isteyen müşteriler için Kiev rotası takip edilmek sureti ile hizmet sunulmaktadır.

  • 7.04.2019
  • 0
  • 46
YORUMLAR
YORUM YAZ