Moskova Uçak Bileti

Moskova

Kuzey Avrasya’da bulunan Rusya ülkesinin başkenti statüsüne sahip olan Moskova uçak bileti ile şehre gerçekleştirilen seyahatler için farklı rotalara uygun uçak bileti satılmaktadır. Moskova sınırları içerisinde uluslararası düzeyde hizmet veren 3 farklı havalimanı bulunmakta olup bu işletmelerden ise Sheremetyevo ve Domodedovo yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bahsedilen havalimanları haricinde Vnukovo noktasını varış güzergahı olarak kullanan yerli ve yabancı havayolu şirketleri mevcuttur.

moskova uçak biletiBölgeye ulaşmak isteyen müşterilerin Moskova Uçak Bileti aldıktan sonra varış noktası olarak hangi havalimanının kullanıldığı araştırması faydalı bir hamle olacaktır. Dünya üzerinde yer alan farklı noktalar üzerinden bölgeye direk veya aktarmalı uçuşlar aracılığı ile ulaşabilme imkanı bulunmaktadır. Ülkenin yerli acenteleri arasında yer alan Aeroflot tarafından düzenlenen uçuşlar çoğunlukla direk olarakgerçekleştirilmektedir.

Rusya’nın en büyük havalimanı statüsüne sahip olarak Moskova sınırları içerisinde hizmet veren Domodedovo isimli işletme kent merkezine yaklaşık olarak 34 km mesafede yer almaktadır. Oldukça yoğun bir şekilde kullanılan alana tren ve otobüs gibi toplu taşıma araçları ile varış yapabilme imkanı bulunmaktadır. Ekspres şeklinde hizmet sunan tren seferleri saat 06:00 ile saat 24:00 arasında müşterilerine kullanım imkanı vermektedir.

moskova havalimanıCazip bedeller ödemek sureti ile ulaşım imkanı veren tren seferleri ile kent merkezine yaklaşık 45 dakikalık bir yolculuk süresi sonunda varış yapabilme fırsatı bulunmaktadır. Arzu eden yolcular taksi veya araç kiralama gibi hizmetlerden yararlanmak suretiyle alana varış yapabilme veya alandan ayrılma imkanına sahiptir.

1962 yılından bu yana hizmet veren Moskova Domodedovo Uluslararası Havalimanına gitmek için yol tarifi hususunda farklı alternatifler mevcut, toplu taşıma hizmetleri ile alana ulaşmayı arzu eden müşteriler yetkililerden bilgi almak suretiyle rotaları öğrenebilme imkanına sahiptir. Oldukça büyük bir yapıya sahip olan yörede farklı güzergahları takip ederek havalimanına ulaşım hizmeti sağlayan otobüs seferleri bulunmaktadır.

moskova havalimanına yol tarifiDönemsel olarak havalimanında meydana gelen yoğunluk durumlarına bağlı olarak otobüs seferlerinin sayısında artış yaşanabilmesi söz konusudur. Moskova Oblastı bölgesinde yer alan işletme DME koduyla faaliyet göstermekte olup havalimanını kullanan yolcu sayısı 30 milyon seviyesinde yer almaktadır. Taksi ve özel araçlar vasıtası ile alana ulaşmak isteyen kişilerin şehir içinde yer alan yönlendirmeleri takip etmesi gerekmektedir.

Hollanda Amsterdam merkezli olarak müşterilerine hizmet sunan KLM Royal Dutch isimli havayolu firması tarafından gerçekleştirilen uçak biletleri aktarmalı uçuşlarda bu rota bekleme merkezi olarak kullanılmaktadır.

moskova KLM royal dutch uçak biletiAcente tarafından gerçekleştirilen uygulamalar kapsamında yolcuların keyifli bir şekilde seyahat edebilmesi adına ücretsiz yemek hizmeti sunulmaktadır.

Avrupa kıtasının önemli merkezleri arasında yer alan noktalar üzerinden Moskova bölgesine günlük olarak gerçekleşen uçuşlar sayesinde uygun zaman dilimleri içerisinde seyahat edebilme imkanı sunulmaktadır. Paris üzerinden Moskova yönüne gerçekleştirilen seferler için saat 06:55 ile saat 19:50 gibi günün farklı zaman dilimlerinde seyahat edebilme seçeneği müşterilerin hizmetine sunulmaktadır.

moskova gerçekleşen uçuşlarBahsedilen güzergahta seyahat süresi 6 saat ile 24 saat arasında farklılık arz edebilmektedir. Seferleri gerçekleştiren acentelerin genel merkezlerinin bulunduğu noktalara bağlı olarak özellikle aktarmalı seferlerde kullandıkları rotalar değişkenlik göstermektedir. Uçak bileti satın alma noktasında tercih edilen şirketin hangi güzergahları kullandığının öğrenilmesinde yarar vardır.

Fransa ülkesinin ulusal havayolu firması olarak hizmet veren Air France tarafından gerçekleştirilen uçak bileti seçimlerinde Moskova seferlerinde en modern uçaklar kullanılmaktadır. Uçak koltukları arasındaki mesafenin oldukça geniş tutulması ile birlikte müşterilerin konforlu bir şekilde seyahat edebilmesi hedeflenmektedir.

moskova air france uçak biletiEn son teknoloji sistemleri ile donatılan uçaklar sayesinde seyahatlerin daha keyifli bir hale dönüşmesi amaçlanmaktadır.

Rusya’nın en kalabalık şehri konumunda yer alan Moskova yönüne hizmet veren çok sayıda yerli ve yabancı uçak firmaları bulunmakta, Romanya merkezli olarak faaliyetlerini sürdüren Tarom acentesi tarafından gerçekleştirilen Atina kalkışlı Moskova seferlerinde Bükreş kenti aktarma merkezi olarak kullanılmaktadır.

moskova hizmet veren uçak firmalarıBahsedilen destinasyon üzerinde seyahat süresi aktarma merkezlerinde yapılacak beklemelere bağlı olarak farklılık arz edebilmekte olup 7 saatten başlayarak 20 saate kadar çıkabilmektedir. Atina ve Milano gibi kentler üzerinden Moskova yönüne seferler gerçekleştiren Aegean Airlines şirketi direk veya aktarmalı uçuş seçeneklerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Şirketin düzenlediği seferler kapsamında yolcular için kişi başına 23 kg bagaj hakkı tanınmaktadır.

Yorum Yap E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi
Avatar Seç
Avatar Seç

Gece Hayatı

Kopenhag Gece Hayatı
%100
Kopenhag Gece Hayatı
Kharkiv Gece Hayatı
%100
Kharkiv Gece Hayatı
Antalya Gece Hayatı
%100
Antalya Gece Hayatı
Soçi Gece Hayatı
%100
Soçi Gece Hayatı

İlçeler

Bozcaada
%72 Türkiye
Bozcaada
Karaburun
%100 Türkiye
Karaburun
Gökçeada
%100 Türkiye
Gökçeada
Avanos
%100 Türkiye
Avanos

Şehirler

Mersin
%100 Türkiye
Mersin
Artvin
%100 Türkiye
Artvin
Kırşehir
%75 Türkiye
Kırşehir
Mardin
%100 Türkiye
Mardin

Uçak Bileti

Sivas
%50 Türkiye
Sivas
Lefkoşa
%100 Türkiye
Lefkoşa
Leipzig
%0 Türkiye
Leipzig
İzmir
%100 Türkiye
İzmir

Ülke Gezileri

Türkiye Gezilecek Yerleri
Türkiye Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Polonya Gezilecek Yerleri
Polonya Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Özbekistan Gezilecek Yerleri
Özbekistan Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Slovakya Gezilecek Yerleri
Slovakya Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon