Odessa Uçak Bileti

Odessa

Ukrayna Odessa rotasına doğru seyahat etmek isteyen yolcular için farklı kıtalar üzerinden seferler düzenleyen Odessa uçak bileti satışı sitemiz üzerinden inceleyin. Ukrayna’nın ulusal havayolu şirketi Ukraine İnt Airlines başta olmak üzere farklı destinasyonlar içerisinde hizmet veren firmalar direk veya aktarmalı sefer seçeneklerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Bölgenin ön planda yer alan rotaları arasında kendine yer edinen Odessa kenti özellikle tatil dönemlerinde turistler tarafından yoğun bir şekilde rağbet görmektedir.

odessa uçak bileti

Müşteri taleplerinin artış göstermesi ile birlikte havalimanı üzerinden iniş ve kalkış gerçekleştiren uçak sayılarında artış yaşanması Odessa uçak bileti satışlarının durumu söz konusu olmaktadır. Odessa noktasına seyahat etmek isteyen yolcuların, sunulan kampanyalar hakkında kapsamlı bir şekilde araştırma yapması faydalı olacaktır.

Odessa kent merkezine yaklaşık olarak 7 km mesafede yer alan ve uluslararası statüye sahip olan Odessa havalimanı iç ve dış hat seferlerine ev sahipliği yapmaktadır. Oldukça aktif bir şekilde kullanılan işletme 1961 yılından bu yana hizmet vermekte olup ülke içerisinde sivil havacılık sektörünün gelişimine önemli derecede katkı sağlamaktadır. 570 hektarlık bir alan üzerine kurulu olan tesise, zaman içerisinde ortaya çıkan ihtiyaçlar ve artan müşteri yoğunluğuna bağlı olarak çeşitli yatırımlar gerçekleştirilmiştir.

odessa havalimanı

ODS koduyla ulusal ve uluslararası uçuşların gerçekleştirildiği havalimanına oldukça makul süreler içerisinde varış yapabilme imkanı bulunmaktadır. Alanda hizmet veren araç kiralama şirketleri sayesinde yabancı müşteriler İngilizce iletişime geçerek ulaşmak istedikleri noktalara pratik bir şekilde gidebilmektedir.

Odessa Oblastı bölgesinde yer alan havalimanına gitmek isteyen yolcular için Odessa havalimanına yol tarifi hususunda farklı alternatifler mevcut, şehir merkezine yakın bir lokasyonda yer alan işletmeye kent içerisinde mevcut olan yönlendirmeleri takip etmek sureti ile kısa bir zaman dilimi içerisinde ulaşabilme imkanı bulunmaktadır. Kent içerisinde farklı noktalarda yer alan transfer hizmetleri sayesinde belirli rotaları takip ederek, cazip bedeller ödemek sureti ile işletmeye varış yapabilme imkanı bulunmaktadır.

odessa havalimanına yol tarifi

Özellikle şehrin merkezi noktalarında bulunan müşteriler havalimanına kolay ve hızlı bir şekilde varış yapabilme fırsatı elde etmektedir. Sunulan hizmetler hakkında detaylı bir şekilde bilgi edinmek isteyen müşteriler, alanda gören yetkililer ile iletişime geçebilmektedir.

Bu bölgeyi ziyaret edecekler için Odessa uçak bileti satın almak isteyen müşteriler, Dubai merkezli olarak faaliyet gösteren Emirates firmasını tercih edebilmektedir.

odessa emirates uçak bileti

Ücretsiz olarak sunduğu yiyecek ve içecek servisleri ile yolculukların çok daha keyifli bir şekilde geçmesini sağlayan acente en modern uçaklar ile seferlerini düzenlemektedir.

Ukrayna bölgesinin önemli merkezleri arasında yer alan Odessa gerçekleşen uçuşlar bulunmakta olup, yolcular için çeşitli alternatifler sunulmaktadır. Londra üzerinden yöreye gelmek isteyen ziyaretçiler için genel olarak aktarmalı uçuş seçenekleri sunulmakta, bazı uçuşlarda aktarma sayısı 1’den fazla olabilmektedir. Londra Odessa güzergahında seferleri gerçekleştiren acenteye bağlı olarak kullanılacak olan aktarma merkezleri değişkenlik göstermektedir.

odessa gerçekleşen uçuşlar

Bahsedilen destinasyon için ortalama seyahat süresi 6 saat ile 24 saat arasında farklılık arz edebilmektedir. İstanbul Atatürk Havalimanı ile Odessa bölgesi arasında gün içerisinde farklı zamanlarda çok sayıda sefer düzenlenmektedir. Direk veya aktarmalı uçuş seçeneklerinin yer aldığı seferlerde, seyahat için harcanması gereken süre 24 saate kadar çıkabilmektedir.

Varşova kentini aktarma merkezi olarak kullanan Odessa Lot Polish Airlines uçak bileti rotası için gerçekleştirdiği satışlarında Londra kalkışlı seferlerde 1500 lira talep etmektedir.

odessa lot polish airlines uçak bileti

Uçak koltukları arasında yer alan geniş mesafeler sayesinde yolcuların konforlu koşullar altında seyahat edebilmesini sağlayan şirket Wifi hizmeti başta olmak üzere çeşitli ayrıcalıklar sağlamaktadır.

Odessa yönüne hizmet veren uluslararası uçak firmaları arasında yer alan THY gibi Odessa hizmet veren uçak firmaları arasında yer alan firmalar mevcut. Farklı güzergahlar üzerinden bölgeye direk veya aktarmalı bir şekilde varış yapabilme imkanı sunmaktadır. Barselona kalkışlı olarak düzenlenen uçuşlarda İstanbul noktası aktarma merkezi olarak kullanılmakta olup, seyahat süreleri ise 8 saat ile 24 saat arasında değişkenlik göstermektedir.

odessa hizmet veren uçak firmaları

Gerçekleştirdiği seferler için her yolcuya 20 kg ağırlığında bagaj taşıma imkanı veren acente bu ağırlıktan fazla bagajı bulunan müşterilerden ekstra ücret talep etmektedir. Bahsedilen güzergah üzerinde saat 11:55 ve saat 18:10 gibi günün farklı zaman dilimleri içerisinde düzenlenen THY uçuşları bulunmaktadır.

Yorum Yap E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi
Avatar Seç
Avatar Seç

Gece Hayatı

Kopenhag Gece Hayatı
%100
Kopenhag Gece Hayatı
Kharkiv Gece Hayatı
%100
Kharkiv Gece Hayatı
Antalya Gece Hayatı
%100
Antalya Gece Hayatı
Soçi Gece Hayatı
%0
Soçi Gece Hayatı

İlçeler

Bozcaada
%72 Türkiye
Bozcaada
Karaburun
%100 Türkiye
Karaburun
Gökçeada
%100 Türkiye
Gökçeada
Avanos
%100 Türkiye
Avanos

Şehirler

Mersin
%100 Türkiye
Mersin
Artvin
%100 Türkiye
Artvin
Kırşehir
%75 Türkiye
Kırşehir
Mardin
%100 Türkiye
Mardin

Uçak Bileti

Sivas
%50 Türkiye
Sivas
Lefkoşa
%100 Türkiye
Lefkoşa
Leipzig
%0 Türkiye
Leipzig
İzmir
%100 Türkiye
İzmir

Ülke Gezileri

Türkiye Gezilecek Yerleri
Türkiye Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Polonya Gezilecek Yerleri
Polonya Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Özbekistan Gezilecek Yerleri
Özbekistan Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Slovakya Gezilecek Yerleri
Slovakya Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon