Odessa Uçak Bileti

Ukrayna Odessa rotasına doğru seyahat etmek isteyen yolcular için farklı kıtalar üzerinden seferler düzenleyen Odessa uçak bileti satışı sitemiz üzerinden inceleyin. Ukrayna’nın ulusal havayolu şirketi Ukraine İnt Airlines başta olmak üzere farklı destinasyonlar içerisinde hizmet veren firmalar direk veya aktarmalı sefer seçeneklerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Bölgenin ön planda yer alan rotaları arasında kendine yer edinen Odessa kenti özellikle tatil dönemlerinde turistler tarafından yoğun bir şekilde rağbet görmektedir.

odessa uçak bileti

Müşteri taleplerinin artış göstermesi ile birlikte havalimanı üzerinden iniş ve kalkış gerçekleştiren uçak sayılarında artış yaşanması Odessa uçak bileti satışlarının durumu söz konusu olmaktadır. Odessa noktasına seyahat etmek isteyen yolcuların, sunulan kampanyalar hakkında kapsamlı bir şekilde araştırma yapması faydalı olacaktır.

Odessa Havalimanı

Odessa kent merkezine yaklaşık olarak 7 km mesafede yer alan ve uluslararası statüye sahip olan Odessa havalimanı iç ve dış hat seferlerine ev sahipliği yapmaktadır. Oldukça aktif bir şekilde kullanılan işletme 1961 yılından bu yana hizmet vermekte olup ülke içerisinde sivil havacılık sektörünün gelişimine önemli derecede katkı sağlamaktadır. 570 hektarlık bir alan üzerine kurulu olan tesise, zaman içerisinde ortaya çıkan ihtiyaçlar ve artan müşteri yoğunluğuna bağlı olarak çeşitli yatırımlar gerçekleştirilmiştir.

odessa havalimanı

ODS koduyla ulusal ve uluslararası uçuşların gerçekleştirildiği havalimanına oldukça makul süreler içerisinde varış yapabilme imkanı bulunmaktadır. Alanda hizmet veren araç kiralama şirketleri sayesinde yabancı müşteriler İngilizce iletişime geçerek ulaşmak istedikleri noktalara pratik bir şekilde gidebilmektedir.

Odessa Havalimanı Yol Tarifi

Odessa Oblastı bölgesinde yer alan havalimanına gitmek isteyen yolcular için Odessa havalimanına yol tarifi hususunda farklı alternatifler mevcut, şehir merkezine yakın bir lokasyonda yer alan işletmeye kent içerisinde mevcut olan yönlendirmeleri takip etmek sureti ile kısa bir zaman dilimi içerisinde ulaşabilme imkanı bulunmaktadır. Kent içerisinde farklı noktalarda yer alan transfer hizmetleri sayesinde belirli rotaları takip ederek, cazip bedeller ödemek sureti ile işletmeye varış yapabilme imkanı bulunmaktadır.

odessa havalimanına yol tarifi

Özellikle şehrin merkezi noktalarında bulunan müşteriler havalimanına kolay ve hızlı bir şekilde varış yapabilme fırsatı elde etmektedir. Sunulan hizmetler hakkında detaylı bir şekilde bilgi edinmek isteyen müşteriler, alanda gören yetkililer ile iletişime geçebilmektedir.

Odessa Emirates Uçak Bileti

Bu bölgeyi ziyaret edecekler için Odessa uçak bileti satın almak isteyen müşteriler, Dubai merkezli olarak faaliyet gösteren Emirates firmasını tercih edebilmektedir.

odessa emirates uçak bileti

Ücretsiz olarak sunduğu yiyecek ve içecek servisleri ile yolculukların çok daha keyifli bir şekilde geçmesini sağlayan acente en modern uçaklar ile seferlerini düzenlemektedir.

Odessa Gerçekleşen Uçuşlar

Ukrayna bölgesinin önemli merkezleri arasında yer alan Odessa gerçekleşen uçuşlar bulunmakta olup, yolcular için çeşitli alternatifler sunulmaktadır. Londra üzerinden yöreye gelmek isteyen ziyaretçiler için genel olarak aktarmalı uçuş seçenekleri sunulmakta, bazı uçuşlarda aktarma sayısı 1’den fazla olabilmektedir. Londra Odessa güzergahında seferleri gerçekleştiren acenteye bağlı olarak kullanılacak olan aktarma merkezleri değişkenlik göstermektedir.

odessa gerçekleşen uçuşlar

Bahsedilen destinasyon için ortalama seyahat süresi 6 saat ile 24 saat arasında farklılık arz edebilmektedir. İstanbul Atatürk Havalimanı ile Odessa bölgesi arasında gün içerisinde farklı zamanlarda çok sayıda sefer düzenlenmektedir. Direk veya aktarmalı uçuş seçeneklerinin yer aldığı seferlerde, seyahat için harcanması gereken süre 24 saate kadar çıkabilmektedir.

Odessa Lot Polish Airlines Uçak Bileti

Varşova kentini aktarma merkezi olarak kullanan Odessa Lot Polish Airlines uçak bileti rotası için gerçekleştirdiği satışlarında Londra kalkışlı seferlerde 1500 lira talep etmektedir.

odessa lot polish airlines uçak bileti

Uçak koltukları arasında yer alan geniş mesafeler sayesinde yolcuların konforlu koşullar altında seyahat edebilmesini sağlayan şirket Wifi hizmeti başta olmak üzere çeşitli ayrıcalıklar sağlamaktadır.

Odessa Hizmet Veren Uçak Firmaları

Odessa yönüne hizmet veren uluslararası uçak firmaları arasında yer alan THY gibi Odessa hizmet veren uçak firmaları arasında yer alan firmalar mevcut. Farklı güzergahlar üzerinden bölgeye direk veya aktarmalı bir şekilde varış yapabilme imkanı sunmaktadır. Barselona kalkışlı olarak düzenlenen uçuşlarda İstanbul noktası aktarma merkezi olarak kullanılmakta olup, seyahat süreleri ise 8 saat ile 24 saat arasında değişkenlik göstermektedir.

odessa hizmet veren uçak firmaları

Gerçekleştirdiği seferler için her yolcuya 20 kg ağırlığında bagaj taşıma imkanı veren acente bu ağırlıktan fazla bagajı bulunan müşterilerden ekstra ücret talep etmektedir. Bahsedilen güzergah üzerinde saat 11:55 ve saat 18:10 gibi günün farklı zaman dilimleri içerisinde düzenlenen THY uçuşları bulunmaktadır.

  • 9.04.2019
  • 0
  • 75
YORUMLAR
YORUM YAZ