Petersburg Uçak Bileti

Petersburg

Rusya ülkesinin önemli kentleri arasında yer alan Petersburg uçak bileti alarak bu şehre havayolu ulaşımı ile farklı noktalardan seyahat edebilme imkanı sunulmakta, Petersburg uçak bileti satışı hususunda cazip seçenekleri yakalamak mümkün olmaktadır. Çeşitli güzergahlar üzerinden gerçekleştirilen direk veya aktarmalı uçuşlar aracılığı ile bölgeye kolay bir şekilde ulaşabilme imkanı bulunmaktadır. Uluslararası düzeyde faaliyet gösteren havayolu şirketleri tarafından düzenlenen aktarmalı seferlerde farklı rotaların tercih edilebilmesi söz konusudur.

petersburg uçak bileti

Acenteler tarafından sunulan Petersburg uçak bileti kampanyaların ve yolculuk esnasında sağlanan hizmetlerin kapsamlı bir şekilde araştırılması faydalı bir hamle olacaktır. Belirli kentler içerisinde genel merkezleri bulunan havayolu firmaları aktarmalı uçuşlarında ağırlıklı olarak genel merkezlerinin yer aldığı rotaları aktarma merkezi olarak kullanıma sunmaktadır.

Sovyetler Birliği döneminde inşa edilen ve Petersburg kent merkezine yaklaşık olarak 14 km uzaklıkta bulunan Petersburg havalimanı, ülke içerisinde hizmet sunan en eski işletmelerden birisidir. Zaman içerisinde gelişim gösteren sivil havacılık sektörü ve artan müşteri ilgisi ile birlikte tesis içerisinde birtakım modernizasyon çalışmaları gerçekleştirilmiştir.Uluslararası bir statüye sahip olan işletmede iç ve dış hat seferleri yoğun bir şekilde düzenlenmekte olup bazı dönemlerde sefer sayılarında artış yaşanabilmesi söz konusudur.

petersburg havalimanı

Pulkovo Havalimanı olarak bilinen tesiste uçakların iniş ve kalkış işlemleri esnasında LED kodunu kullanmaları sağlanmaktadır. Alan, Petersburg bölgesi başta olmak üzere yakın konumda bulunan yerleşim birimlerinde yaşayan yolcular tarafından aktif bir şekilde kullanılmaktadır.

Petersburg kentinin Pulkovskaya Shosse bölgesinde ve 196140 numaralı adresinde yer alan Pulkovo Petersburg Havalimanı yol tarifi noktasında farklı alternatifler bulunmaktadır. Bölgeye ulaşım noktasında taksiler ile hızlı ve kolay bir şekilde gidebilme imkanı bulunmaktadır. Belirli periyotlar halinde düzenlenen otobüs seferlerinin takip ettiği rotaları öğrenerek, cazip bedeller ödemek sureti ile alana ulaşabilme imkanı bulunmaktadır.

petersburg havalimanı yol tarifi

Kişisel araçları ile işletmeye gelmek isteyen yolcular için kent içerisindeki farklı noktalarda yer alan yönlendirmeleri takip ederek bölgeye ulaşabilme imkanı mevcuttur. Otobüs ve metro gibi toplu taşıma araçlarının kullandığı rotalar ve saatleri hakkında havalimanı içerisinde hizmet sunan görevlilerden bilgi temin edebilmek mümkündür.

Letonya merkezli olarak faaliyetlerini sürdüren Petersburg Air Baltic uçak bileti satış hizmeti veren firma, Petersburg rotasına doğru uçak bileti satın almak isteyen müşteriler için Riga kenti üzerinden aktarmalı sefer seçeneklerini sunmaktadır.

petersburg airbaltic uçak bileti

Milano kalkışlı olacak şekilde düzenlenen Petersburg seferlerinde müşterilerden talep edilen bedel yaklaşık olarak 1200 lira seviyesindedir.

Avrupa ve Asya kıtasında yer alan merkezler başta olmak üzere, farklı rotalar üzerinden Petersburg noktasında karşılıklı bir şekilde gerçekleşen uçuşlar bulunmaktadır. Hollanda’nın başkenti Amsterdam üzerinden yöreye düzenlenen seferlerde direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri müşterilerin hizmetine sunulmaktadır.

petersburg gerçekleşen uçuşlar

Direk uçuşlar ile birlikte bölgeye yaklaşık olarak 3 saat gibi bir zaman dilimi içerisinde varış yapabilme imkanı bulunmakta iken, aktarmalı seferlerde seyahat süresi 5 saatten başlayarak 22 saate kadar çıkabilmektedir. Seferleri gerçekleştiren acentelerden bazıları her yolcu için 23 kg ağırlığını aşmayacak şekilde bagaj taşıyabilme imkanını ücretsiz bir şekilde sunmakta iken bazı acentelerde sadece el bagajı taşıyabilme fırsatı sağlanmaktadır.

Petersburg yönüne sefer düzenleyen acenteler arasında yer alan Petersburg Aeroflot uçak bileti satış sürecinde çeşitli fırsatları müşterilerinin hizmetine sunar.

petersburg aeroflot uçak bileti

Oldukça geniş koltuk mesafelerine sahip uçakları ile seferlerini düzenleyen acente, ücretsiz olarak sunduğu yiyecek servisi sayesinde yolcularının keyifli bir şekilde seyahat edebilmesini sağlamaktadır.

Petersburg kentine doğru hizmet veren, uluslararası düzeyde faaliyet gösteren ve kurumsal bir yapıya sahip olan çok sayıda uçak firmaları bulunmaktadır. Firmalar tarafından düzenlenen kampanyalar dahilinde çeşitli fırsatlar müşterilerin hizmetine sunulmakta olup en doğru tercihi yapabilme adına araştırma yapılmasında yarar vardır.Brüksel kalkışlı olarak Alitalia şirketi tarafından gerçekleştirilen Petersburg uçuşlarında Roma noktası aktarma merkezi olarak değerlendirilmektedir.

petersburg hizmet veren uçak firmaları

Uçak filosunda yer alan modern ve teknolojik ekipmanlar ile donatılmış uçakları ile seferler gerçekleştiren şirketin bahsedilen destinasyon için satışa sunulan biletlerde müşteriler için en uygun koltukları seçebilme imkanı sunulmaktadır. Acentenin seferlerinde her yolcuya 23 kg ağırlığına kadar bagaj taşıma imkanı ücretsiz olarak sağlanmakta olup, bu ağırlığın üzerinde bagajı bulunan yolcular ekstra ücret ödemek durumundadır.

Yorum Yap E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi
Avatar Seç
Avatar Seç

Gece Hayatı

Kopenhag Gece Hayatı
%100
Kopenhag Gece Hayatı
Kharkiv Gece Hayatı
%100
Kharkiv Gece Hayatı
Antalya Gece Hayatı
%100
Antalya Gece Hayatı
Soçi Gece Hayatı
%0
Soçi Gece Hayatı

İlçeler

Bozcaada
%72 Türkiye
Bozcaada
Karaburun
%100 Türkiye
Karaburun
Gökçeada
%100 Türkiye
Gökçeada
Avanos
%100 Türkiye
Avanos

Şehirler

Mersin
%100 Türkiye
Mersin
Artvin
%100 Türkiye
Artvin
Kırşehir
%75 Türkiye
Kırşehir
Mardin
%100 Türkiye
Mardin

Uçak Bileti

Sivas
%50 Türkiye
Sivas
Lefkoşa
%100 Türkiye
Lefkoşa
Leipzig
%0 Türkiye
Leipzig
İzmir
%100 Türkiye
İzmir

Ülke Gezileri

Türkiye Gezilecek Yerleri
Türkiye Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Polonya Gezilecek Yerleri
Polonya Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Özbekistan Gezilecek Yerleri
Özbekistan Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Slovakya Gezilecek Yerleri
Slovakya Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon