Poznan Uçak Bileti

Polonya ülkesinin Batı taraflarında yer alan Poznan uçak bileti temini hususunda farklı alternatifler yolcuların hizmetine sunuluyor. Dünya üzerinde zaman içerisinde gelişim gösteren ve çok sayıda yolcunun iş ve gezi ziyaretlerinde kullandığı havayolu ulaşımı sayesinde bölgeye seyahat eden ziyaretçi kitlelerinde artış yaşanmaktadır.

poznan uçak bileti

Avrupa kıtasında yer alan büyük toplulukların yaşadığı merkezler başta olmak üzere, farklı rotalar üzerinden Poznan uçak bileti ile bölgeye direk veya aktarmalı seferler aracılığı ile ulaşabilme imkanı bulunmaktadır. Gün içerisinde farklı zaman dilimlerinde düzenlenen uçuşlar sayesinde yöreye uygun koşullar altında ulaşabilme imkanı sunulmaktadır. Müşterilerin bulundukları noktadan belirlenen rotaya doğru en uygun güzergahı tercih eden havayolu şirketlerini kapsamlı bir şekilde araştırması faydalı olacaktır.

Poznan Havalimanı

Merkezi bölgede hizmet veren Lawica Poznan Havalimanı içerisinde iniş ve kalkış faaliyetlerini gerçekleştiren seyahat acenteleri uçuşları esnasında POZ kodunu kullanmaktadır. Kent merkezine yaklaşık olarak 7 km uzaklıkta yer alan işletmeye ulaşabilme hususunda farklı alternatifler bulunmaktadır. Havalimanı bölgesinde hizmet sunan ve 3 farklı hat üzerinde sefer düzenleyen otobüsler sayesinde Szpitalna ve Rondo Kaponiere gibi merkezi noktalara kolay bir şekilde ulaşabilme imkanı mevcuttur.

poznan lawica havalimanı
Saat 05:05 ile saat 22:55 arasında hizmet veren otobüs seferleri sayesinde yaklaşık olarak 20 dakika gibi bir zaman dilimi içerisinde Lawica Havalimanına varış yapabilmek mümkün olmaktadır. Şehir içerisine ulaşma hususunda bir diğer alternatif ise taksiler olup bu doğrultuda belirlenecek rotalar dahilinde uygun bir zaman aralığında hizmet alınabilmektedir.

Poznan Havalimanı Yol Tarifi

Poznan şehrinin Bukowska bölgesinde ve 60-189 numaralı bölgesinde yer alan Poznan havalimanına yol tarifi hususunda çeşitli rotalar kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Kent civarında ve içerisindeki farklı noktalarda bulunan yolcular için hizmete sunulan yönlendirmeler sayesinde pratik bir şekilde alana ulaşabilmek mümkün olmaktadır.

poznan havalimanına yol tarifi
Ülke içerisindeki rotaları içeren mobil uygulama hizmetinden yararlanmak sureti ile de bölgeye kolay bir şekilde ulaşabilme imkanı sağlanmaktadır. Ekspres niteliğine sahip otobüs seferlerinin sağladığı avantajlar sayesinde büyük çaplı bagajlar için ücret ödemeden işletmeye varış yapabilmek mümkün olmaktadır. Toplu taşıma hizmetlerinin rotaları ve saatleri gibi hususlar ile bilet temininin nasıl yapılacağına dair detayları öğrenmek isteyen müşteriler havalimanı içerisinde görev yapan yetkililerden bilgi alabilmektedir.

Poznan Lot Polish Uçak Bileti

Polonya’nın ulusal havayolu statüsüne sahip Lot Polish Airlines şirketi, Poznan noktasına gerçekleştirdiği Poznan Lot Polish uçak bileti satışlarında müşteriler için online check-in hizmet sağlamaktadır.

poznan lot polish uçak bileti
Aktarmalı uçuşlarda Varşova noktasını aktarma merkezi olarak değerlendiren acente, Madrid Varşova hattında satışa sunduğu biletler için yaklaşık olarak 1700 lira ücret talep etmektedir.

Poznan Gerçekleşen Uçuşlar

Farklı noktalar üzerinden direk veya aktarmalı bir şekilde, günlük olarak Poznan gerçekleşen uçuşlar aracılığı ile Poznan bölgesine ulaşabilme imkanı bulunmakta. Londra yönünden gerçekleşen seferlerde direk uçuşlar sayesinde bölgeye 2 saat gibi makul bir zaman dilimi içerisinde varış yapabilmek mümkün olmaktadır.

poznan gerçekleşen uçuşlar
Londra Poznandestinasyonunda gerçekleştirilen aktarmalı seferlerde ise seyahat süresi 4 saatten başlayarak 24 saate kadar çıkabilmektedir. Bahsedilen güzergah üzerinde aktarmalı uçuş seçeneği ile hizmet veren acentelerin aktarma merkezi olarak kullandıkları noktalar farklılık arz etmektedir. Seçilecek acente tarafından sunulan hizmetlerin içeriği ve talep edilen bilet bedelleri hakkına detaylı bir şekilde araştırma yapılmalıdır.

Poznan Aeroflot Uçak Bileti

Alman Aeroflot acentesi tarafından satışa sunulan Poznan Aeroflot uçak bileti kapsamında müşterilere ücretsiz olarak yiyecek ikramı gerçekleştirilmektedir.

poznan aeroflot uçak bileti
Çift koridorlu uçaklar ile hizmet sunan firma, koltuklar arasında yer alan mesafenin geniş tutulmasını sağlayarak müşterilerinin keyifli ve rahat bir şekilde seyahat edebilmesi adına titiz bir çalışma yürütmektedir.

Poznan Hizmet Veren Uçak Firmaları

Polonya ülkesinin önemli kentleri arasında yer alan Poznan hizmet veren uçak firmaları farklı alternatif rotalar üzerinden seferler düzenlemektedir. Almanya merkezli olarak sivil havacılık alanında faaliyet gösteren Lufthansa şirketi, Poznan noktasına gerçekleştirdiği uçuşlarında Frankfurt ve Münih gibi kentleri aktarma merkezi olarak kullanabilmektedir.

poznan hizmet veren uçak firmaları
Lizbon kalkışlı olarak gerçekleşen uçuşlarda müşteriler için kişi başına 23 kg ağırlığını aşmayacak şekilde ücretsiz olarak bagaj taşıyabilme imkanı sağlanmaktadır. Bahsedilen destinasyon üzerinde aktarmalı olarak gerçekleşen Lufthansa uçuşlarında seyahat süresi 6 saatten başlayarak 24 saate kadar çıkabilmektedir. Şirketin düzenlediği uçuşlarda kullandığı rotalar ve bekleme süreleri hususunda bilgi edinmek faydalı olacaktır.

  • 25.03.2019
  • 0
  • 64
YORUMLAR
YORUM YAZ