Rotterdam Uçak Bileti

Hollanda ülkesi sınırları içerisinde yer alan Güney Krallık Bölgesinin başkentliğini yapan Rotterdam uçak bileti temini hususunda farklı seçenekler mevcuttur. Avrupa kıtası başta olmak üzere farklı güzergahlar üzerinden Rotterdam uçak bileti alımı ile hizmet sunan havayolu acenteleri aracılığı ile bölgeye kolay bir şekilde ulaşabilme imkanı bulunmaktadır. Gün içerisinde farklı zaman dilimleri içerisinde gerçekleştirilen seferler için, direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

rotterdam uçak bileti

Uluslararası düzeyde faaliyet gösteren havayolu şirketlerinin Rotterdam uçak bileti ile bu noktaya düzenlediği aktarmalı seferlerde genel merkezlerinin bulunduğu noktalar aktarma merkezi olarak değerlendirilmektedir. Acentelerin aktarma merkezlerinde gerçekleştirdiği bekleme sürelerine bağlı olarak toplam yolculuk süresi farklılık arz etmektedir. Konu ile ilgili en uygun seçeneği tercih edebilme adına kapsamlı bir araştırma yapılmasında yarar vardır.

Rotterdam Havalimanı

Rotterdam kent merkezine yaklaşık olarak 7 km mesafede yer alan Rotterdam The Hauge havalimanı, iç ve dış hat seferlerinde aktif olarak kullanılmaktadır. Havayolu ulaşımı sağlamak amacı ile bölgeye gelecek yolcular için farklı alternatifler bulunmaktadır. Sabah saatlerinden başlayarak gece geç saatlere kadar hizmet sunan otobüs seferleri sayesinde yaklaşık olarak 30 dakika gibi bir zaman dilimi içerisinde tesise ulaşabilme imkanı bulunmaktadır.

rotterdam havalimanı

Havalimanı ile Rotterdam Central noktaları arasında hizmet veren ve E hattı olarak bilinen metro seferleri sayesinde şehir içinde yer alan farklı noktalara oldukça kolay bir şekilde ulaşabilme imkanı bulunmaktadır.

Rotterdam Havalimanı Yol Tarifi

Kentin 3045 numaralı Airportplein bölgesinde yer alan Rotterdam havalimanı yol tarifi ile gitmek isteyen yolcular için hususunda farklı seçenekler bulunmaktadır. Müşteriler kentin merkezi noktasında yer alan Rotterdam Central bölgesinden makul ücretler ödemek sureti ile alana ulaşabilme fırsatı elde etmektedir. Ov Chip Card temin etmek sureti ile yaklaşık 30 dakikalık bir yolculuk süresi sonunda metro seferleri ile bölgeye ulaşabilme imkanı bulunmaktadır.

rotterdam havalimanı yol tarifi

Araç kiralayarak veya bireysel araçları ile bölgeye gelmek isteyen yolcular için şehir içerisinde farklı noktalarda yer alan yönlendirmeleri kullanarak hedefe ulaşma imkanı bulunmaktadır. Toplu taşıma hizmetlerinin rotaları ve saatleri hakkında kapsamlı bir şekilde bilgi edinilmesinde yarar vardır.

Rotterdam Pegasus Uçak Bileti

Burayı ziyaret edecek olanlara direk veya aktarmalı seferler için Rotterdam Pegasus uçak bileti satışı alırken, kullandıkları uçaklarda koltuk mesafelerinin geniş olmasına özen göstererek müşterilerinin konforlu bir şekilde seyahat etmesine imkan tanımaktadır.

rotterdam pegasus uçak bileti

Check-in işlemlerinde online sistemlerin kullanılmasını sağlayan acente, bu işlemlerin pratik ve hızlı bir şekilde tamamlanması sayesinde müşteri memnuniyetini artırmayı hedeflemektedir.

Rotterdam Gerçekleşen Uçuşlar

Hollanda bölgesinin önemli merkezli arasında kendine yer edinen bu bölgeye farklı güzergahlar üzerinden günlük olarak Rotterdam gerçekleşen uçuşlar sayesinde varış yapabilme imkanı bulunmaktadır. İstanbul noktasında hizmet veren Sabiha Gökçen ve Atatürk Havalimanları üzerinden kalkış yapan uluslararası acenteler tarafından yöreye direk veya aktarmalı olarak seferler gerçekleştirilmektedir.

rotterdam gerçekleşen uçuşlar

İstanbul Rotterdam destinasyonunda direk seferlerde seyahat süresi 4 saat civarında olmakta iken, aktarmalı seferler için bu süre 9 saatten başlayarak 13 saate kadar çıkabilmektedir. Bahsedilen güzergah üzerinde hizmet sunan firmalar tarafından müşterilere 23 kg ağırlığını aşmayacak şekilde bagaj taşıyabilme imkanı ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Belirlenen ağırlığın üzerinde bagajı bulunan müşterilerden, seyahati düzenleyen acentenin fiyat politikası çerçevesinde ekstra ücret talep edilmektedir.

Rotterdam British Airways Uçak Bileti

Farklı noktalar üzerinden Rotterdam British Airways uçak bileti almadan önce bu firmanın Londra merkezli olarak faaliyetlerini gerçekleştirdiğini bilmek gerekir. Aktarmalı seferlerinde de bu noktayı aktarma merkezi olarak kullanan firmanın Barselona Rotterdam hattında satışa sunulan biletleri için müşterilerden yaklaşık olarak 1750 lira talep edilmektedir.

rotterdam british airways uçak bileti

Acente çeşitli kuruluşlar ile gerçekleştirdiği işbirliği doğrultusunda ortak uçuşlar da düzenleyebilmektedir.

Rotterdam Hizmet Veren Uçak Firmaları

Sivil havacılık sektöründe kurumsal bir yapıya sahip olan ve uluslararası düzeyde Rotterdam hizmet veren uçak firmaları, bu bölgeye seyahat etmek isteyen müşteriler için farklı seçenekleri sunmaktadır. Almanya’nın Frankfurt bölgesinden yöreye ulaşmak isteyen yolcular için aktarmalı seyahat seçenekleri sunulmakta olup, seyahat süresi ise 3 saatten başlayarak 11 saate kadar çıkabilmektedir.

rotterdam hizmet veren uçak firmaları

Frankfurt Rotterdam güzergahında hizmet veren acenteler müşterilerine maksimum 23 kg ağırlığına sahip olan bagajlarını ücretsiz bir şekilde taşıyabilme fırsatı sağlamaktadır. Oldukça modern sistemlere sahip uçaklar ile gerçekleştirilen uçuşlar sayesinde, yapılacak seyahatlerin keyifli ve konforlu bir şekilde olması adına titiz bir planlama yürütülmektedir.

  • 14.05.2019
  • 0
  • 35
YORUMLAR
YORUM YAZ