Sisam Uçak Bileti

Sisam

Yunanistan ülkesine bağlı olan ve Dilek Yarımadasına yakın bir konumda yer alan Sisam uçak bileti satın almak isteyen müşteriler için farklı seçenekler mevcuttur. Samos olarak da bilinen adaya özellikle bahar ve yaz dönemlerinde farklı ülkelerden çok sayıda ziyaretçi gelmektedir. Tatil dönemlerinde Sisam uçak bileti satışları artış gösteren müşteri ilgisi ile birlikte bölgede hava trafiği daha yoğun bir hal almaktadır.

sisam uçak bileti

Özellikle Avrupa kıtası başta olmak üzere farklı noktalar üzerinden direk veya aktarmalı Sisam uçak bileti sayesinde bölgeye varış yapabilme imkanı bulunmaktadır. Kültür ve tarih turizmine ilgi duyan misafirleri de ağırlayan adaya düzenlenen aktarmalı seferlerde kullanılan aktarma merkezleri ve rotalar farklılık arz etmektedir.

Samos bölgesinde hizmet veren ve uluslararası statüye sahip olan Sisam Havalimanı bölge merkezine oldukça yakın bir konumda yer almaktadır. Havalimanına yakın noktalar içerisinde çok sayıda konaklama merkezi de bulunmakta olup arzu eden misafirler bu tesislere oldukça kolay bir şekilde ulaşabilmektedir. Bölge merkezinde yer alan farklı noktalar üzerinden Sisam havalimanına ulaşmak isteyen müşteriler, KTEL adı verilen ve yerel bir statüye sahip olan otobüsleri kullanabilmektedir.

sisam havalimanı

Sabahın erken saatlerinden başlayarak akşam saatlerine kadar hizmet sunan otobüsler sayesinde ada içerisindeki birçok nokta üzerinden takip edilen rotalar sayesinde oldukça pratik bir şekilde işletmeye varış yapılabilmektedir. Adada otobüs seferleri haricinde feribotu kullanılarak da toplu taşıma hizmetleri sağlanmakta olup cazip bedeller ödemek sureti ile bu fırsattan da yararlanılabilmektedir.

Merkezi bölgeye 4 km mesafede yer alan Sisam havalimani yol tarifi konusunda ulaşım noktasında farklı seçenekleri kullanmak mümkündür. Havalimanı içerisinde hizmet sunan araç kiralama şirketlerinden yararlanarak ada içerisindeki birçok noktaya oldukça kolay bir şekilde ulaşabilmek mümkündür. Bölgede yer alan yönlendirmeleri kullanarak ve işletmede görev yapan yetkililerden bilgi almak sureti ile yol tarifi hususunda rota oluşturmak oldukça kolay bir hal almaktadır.

sisam havalimanı yol tarifi

Toplu taşıma seferlerinin saatleri ve kullandıkları rotaları öğrenerek bu hizmetten faydalanmak en uygun fiyatlı seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca ada içerisinde pek çok noktada hizmet sunan taksiler ile turistik seyahatleri isten şekilde ve uygun sürelerde tamamlamak mümkün olmaktadır.

Bu adaya bilet satışı yapan firmalar arasında bulunan Sisam Sky Ekpress uçak bileti alarak gerçekleşen seferler en modern uçaklar ile hizmet vermektedir.

sisam sky ekspress uçak bileti

Müşterilerinin konforlu ve keyifli bir şekilde seyahat edebilmesi adına titiz çalışmalar yürüten firmanın Atina Sisam hattında satışa sunduğu biletler için müşterilerden yaklaşık olarak 430 lira ücret talep edilmektedir.

Popüler tatil rotaları arasında kendine yer edinen bu adaya farklı güzergahlar üzerinden günlük olarak Sisam gerçekleşen uçuşlar sayesinde ulaşabilme imkanı bulunmaktadır. Yunanistan’ın başkenti Atina üzerinden bölgeye direk veya aktarmalı seferler gerçekleştirilmektedir. Atina Sisam destinasyonunda saat 07:45 ve saat 17:30 gibi günün farklı zaman dilimleri içerisinde gerçekleşen sefer seçenekleri mevcuttur.

sisam gerçekleşen uçuşlar

Bahsedilen güzergah üzerinde gerçekleşen direk uçuşlar ile yöreye yaklaşık olarak 1 saat gibi oldukça kısa bir süre içerisinde ulaşabilme imkanı bulunmakta iken, aktarmalı seferlerde bu süre 4 saatten başlayarak 8 saate kadar çıkabilmektedir. Seferleri düzenleyen acenteler, müşterilerine ücretsiz olarak el bagajı taşıyabilme imkanı sağlamaktadır.

Tatilcilerin odak noktası adaya Sisam Alitalia uçak bileti alarak bu şirket üzerinden temin edilen bilet sayesinde ulaşmak isteyen müşteriler için çeşitli fırsatlar sunulmaktadır.

sisam alitalia uçak bileti

Online sistemleri kullanarak hizmet sunan acente, arzu eden yolcularının check-in işlemlerini online bir şekilde yapabilmesini mümkün hale getirmekte ve böylelikle yolcular zamandan tasarruf etme şansına sahip olmaktadır.

Uluslararası düzeyde Sisam hizmet veren uçak firmaları ve oldukça kurumsal bir yapıya sahip olan firmalar aracılığı ile farklı güzergahları kullanmak sureti ile Sisam noktasına varış yapabilme fırsatı sunulmaktadır. Yunanistan merkezli olarak faaliyet gösteren Aegean Airlines şirketi tarafından farklı rotaları kullanmak sureti ile aktarmalı olarak gerçekleştirilen Sisam uçuşlarında çoğunlukla Atina bölgesi aktarma merkezi olacak şekilde değerlendirilmektedir.

sisam hizmet veren uçak firmaları

Şirketin Milano kalkışlı olarak düzenlediği aktarmalı seferlerde seyahat süresi 14 saatten başlayarak 24 saate kadar çıkabilmektedir. Milano Sisam hattında müşterilere 23 kg ağırlığını aşmayacak şekilde bagaj taşıma fırsatı ücretsiz bir şekilde sunulmakta, bu ağırlıktan fazla bagajı bulunan müşterilerden ekstra ücret talep edilmektedir.

Yorum Yap E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi
Avatar Seç
Avatar Seç

Gece Hayatı

Kopenhag Gece Hayatı
%100
Kopenhag Gece Hayatı
Kharkiv Gece Hayatı
%100
Kharkiv Gece Hayatı
Antalya Gece Hayatı
%100
Antalya Gece Hayatı
Soçi Gece Hayatı
%0
Soçi Gece Hayatı

İlçeler

Bozcaada
%72 Türkiye
Bozcaada
Karaburun
%100 Türkiye
Karaburun
Gökçeada
%100 Türkiye
Gökçeada
Avanos
%100 Türkiye
Avanos

Şehirler

Mersin
%100 Türkiye
Mersin
Artvin
%100 Türkiye
Artvin
Kırşehir
%75 Türkiye
Kırşehir
Mardin
%100 Türkiye
Mardin

Uçak Bileti

Sivas
%50 Türkiye
Sivas
Lefkoşa
%100 Türkiye
Lefkoşa
Leipzig
%0 Türkiye
Leipzig
İzmir
%100 Türkiye
İzmir

Ülke Gezileri

Türkiye Gezilecek Yerleri
Türkiye Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Polonya Gezilecek Yerleri
Polonya Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Özbekistan Gezilecek Yerleri
Özbekistan Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon
Slovakya Gezilecek Yerleri
Slovakya Gezilecek Yerleri
Başkenti:Ankara
Nüfus:79 Milyon