Tiflis Uçak Bileti

Gürcistan ülkesinin başkenti konumunda yer alan ve Karadeniz bölgesinin önemli merkezleri arasında kendine yer edinen şehre seyahat etmek isteyen yolcular için Tiflis uçak bileti temini sürecinde farklı seçenekler sunulmaktadır. Asya ve Avrupa kıtasında yer alan merkezler başta olmak üzere, uluslararası alanda faaliyet gösteren havayolu şirketleri tarafından düzenlenen direk veya aktarmalı Tiflis uçak bileti seçenekleri sayesinde yöreye kolay bir şekilde ulaşabilmek mümkün olmaktadır.

tiflis uçak bileti

Ülkede ticaret ve turizm gibi alanlarda ön plana çıkan bölgeye dönemsel olarak değişen taleplere bağlı olarak çok sayıda ziyaretçi gelmektedir. Seyahatleri düzenleyen firmaların genel merkezlerinin bulunduğu noktalara bağlı olarak havayolu trafiğinde kullandığı rotalar ve seyahat süreleri Tiflis uçak bileti seçeneklerinde farklılık arz etmektedir.

Tiflis Havalimanı

Başkent Tiflis noktasında hizmet veren ve uluslararası bir statüye sahip olan Tiflis havalimanı, kent merkezinin güneydoğu kesiminde yer almaktadır. Şehir merkezi içerisinde yer alan farklı noktalar üzerinden yaklaşık olarak 17 km uzaklığında yapılacak yolculuk sonunda alana varış yapabilme imkanı bulunmaktadır. Ülke içerisinde iç ve dış hat seferlerinde aktif bir şekilde kullanılan havalimanına zaman içerisinde meydana gelen ihtiyaçlar doğrultusunda birtakım yatırımlar yapılmıştır.

tiflis havalimanı

2007 yılı içerisinde modernizasyon çalışmalarının tamamlanması ile birlikte işletme içerisinde müşterilere çok daha kaliteli bir şekilde hizmet verilmesi mümkün hale gelmiştir. Havalimanı içerisinde iniş ve kalkış faaliyetleri yapan acenteler tüm uçuşlarında TBS kodunu kullanmaktadır. İşletme, kentin adıyla yolcularına hizmet vermeye devam etmektedir.

Tiflis Havalimanı Yol Tarifi

Tiflis kent merkezine yakın bir noktada yer alan uluslararası Tiflis havalimanı yol tarifi hususunda farklı alternatifler yolcuların hizmetine sunulmaktadır. Bazı havayolu şirketlerinin uyguladığı planlamalar dahilinde şehir içerisindeki farklı noktalarda kalkış yapan servisler sayesinde işletmeye kolay bir şekilde varış yapabilmek mümkün olmaktadır. Bireysel araçları ile alana ulaşmak isteyen yolcular için kent içerisinde yer alan yönlendirmeleri kullanarak tesise varış yapabilmek mümkündür.

tiflis havalimanı yol tarifi

Toplu taşıma hizmetleri ile alana ulaşmak isteyen müşteriler için şehir içerisinde farklı hatları kullanarak seferler gerçekleştiren otobüsler mevcuttur. Otobüs seferlerinin saatleri ve kullandıkları rotalar hakkında havalimanı içerisinde görev yapan yetkililerden bilgi alarak hareket edebilmek mümkün olmaktadır.

Tiflis Pegasus Uçak Bileti

Uluslararası düzeyde faaliyet gösteren havayolu şirketleri arasında yer alan Pegasus, Tiflis Pegasus uçak bileti satışı sürecinde farklı seçeneklerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Şirketin Atina kalkışlı olarak düzenlediği Tiflis seferlerinde uçak bileti bedeli olarak müşterilerden yaklaşık olarak 530 lira ücret talep edilmektedir.

tiflis pegasus uçak bileti

Pegasus müşterileri 20 kg ağırlığını aşmayacak şekilde bagajlarını ücretsiz olarak taşıyabilme hakkına sahip olmaktadır.

Tiflis Gerçekleşen Uçuşlar

Özellikle tatil dönemleri başta olmak üzere, dünya üzerinde yer alan farklı destinasyonlar üzerinden günlük olarak Tiflis gerçekleşen uçuşlar sayesinde bölgeye varış yapabilme imkanı sunulmaktadır. İstanbul kenti üzerinden gerçekleşen direk veya aktarmalı uçuşlar sayesinde yöreye ulaşabilme imkanı bulunmaktadır. İstanbul Tiflis güzergahında gerçekleştirilen direk uçuşlarda seyahat süresi 2 ile 3 saat arasında değişmekte iken aktarmalı seferler için bu süreler 8 saatten başlayarak 24 saate kadar çıkabilmektedir.

tiflis gerçekleşen uçuşlar

Bahsedilen destinasyon içerisinde saat 02:10 ve saat 13:50 gibi günün farklı zaman dilimleri içerisinde gerçekleştirilen sefer seçenekleri müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Seferleri düzenleyen şirketler tarafından müşterilere belirli limitleri aşmayacak şekilde bagaj taşıyabilme fırsatı ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Tiflis Ukraine İnt Airlines Uçak Bileti

Tiflis noktasına uçak bileti satışı gerçekleştiren Ukraine İnt Airlines şirketi, müşterilerinin keyifli ve rahat bir şekilde seyahat edebilmesi adına titiz çalışmalar yürütmektedir.

tiflis ukraine int airlines uçak bileti

Şirketin uçaklarında yer alan koltuklar arasındaki mesafelerin geniş tutulması ve sunulan ikramlar ile birlikte müşterilerin keyifli bir şekilde seyahat edebilmesi mümkün olmaktadır.

Tiflis Hizmet Veren Uçak Firmaları

Zaman içerisinde gelişim gösteren sivil havacılık sektörü ile birlikte Tiflis hizmet veren uçak firmaları kurumsal bir yapıya sahip olan ve sayısında artış yaşanmıştır. Seyahatleri düzenleyen acentelerin kullandığı rotalar farklılık arz etmektedir. THY tarafından gerçekleştirilen uçuşlarda müşterilere 30 kg ağırlığını aşmayacak şekilde bagaj taşıyabilme fırsatı herhangi bir ekstra ücret talep edilmeden sağlanmaktadır.

tiflis hizmet veren uçak firmaları

Mevcut bagajları bu limitlerin üzerinde olan müşterilerden, THY tarafından belirlenen politikalar doğrultusunda ekstra ücret talep edilmesi söz konusu olmaktadır. Farklı kentler üzerinden Tiflis seferleri düzenleyen THY şirketi, aktarmalı seferlerinde ağırlıklı olarak İstanbul noktasını aktarma merkezi olarak değerlendirmektedir.

  • 21.05.2019
  • 0
  • 116
YORUMLAR
YORUM YAZ